• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Cuma Zayıflama Yarışması Ben Nerede Hata Yaptım?

Elifff80

Bşi:98.2-Gncl:92.1- Hdf: 68
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2020
1.034
3.211
40
Ahh bende buralardayım.
Ama bir daha gelmem. Çok iddialıyım.
Şimdi gelelim nedenine.
Bayramdan önceki hafta temizlik telaşı bir de tartı olmaması beni rahatlattı.
Ufak ufak yemeye başladım. Sporu tamamen bıraktım.
Havalar çok sıcak olunca soğuk kolalı içeceklere dadandım.
Bir de üstüne bayram geldi.
Tatlı börek çörek derken kilo aldı başını gitti.
Ama bir daha bunu da yiyeyim öğle başlayayım demek yok. Bu 2 haftada hep o yüzden kilo aldım.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 70 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 168 cm. Başlangıç Kilom :98.2 Kg. Şimdiki Kilom :94.5 Kg.

optumkibbye

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2016
914
3.117
36
Bu topikten bildirim geldikçe sinirim bozuluyo bi daha gelmem buraya kararlıyım. İrademe sahip çıkamdıkça gelir bu mesajımı okurum. Yukardaki mesajıma ek olarak suyu çok azalttım bu aralar, su içmedikçe yalancı açlık yaşadım sanırım. Günde 3-4 lt su içmeye başladım yeniden. En önemli hatam da hedef kiloma yaklaştıkça kararlılığım sarsılıyor amaan zaten son 3 kilo dedim üstüne bi de bayram eklendi ben uçtum gittim.

Ilaymilya

#canım bebeğim #cansızım#özledim #06/11/2018😔😔
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2015
3.117
12.643
Bu haftanın sonuncusu olarak ben geldim😕🙈🙈🙈geçen hafta iyi kilo vermiştim ve bu aralar çok bahçe işleri ile uğraştıgim için zaten yedigimi harcıyorum rehavetine kapıldım 🙈🙈🙈🙈yedikçe yedim buraya ilk gelişim ilk yazışim tekrar gelmemeyi umuyorum 😉😉😉🙊🙊🙊

bnnu

Mammamiaaa
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2010
4.192
5.256
Aman tanrım böyle birşey de mi varmış 😓 haftanın sonucusu olarak buraya ilk girişim umarım son olur.
nerede hata yaptım sorusuna ise cevabım belli. Bu hafta can sıkıcı pek çok şey yaşadım ve yedim. Normalde tatlı yemeyen ben kek , pastayedim. Dikkat etmedim . Ayrıca mezun olmama çok az kaldı ve ben onun rehavetine kapıldım. Bir daha olsun istemiyorum . Buraya yazmak çok can sıkıcıymış

Gonul83

Başlangıç 70 Güncel 63,8 Hedef 55 kg (eski Mzn 54)
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2012
5.212
7.936
Ben nerede hata yaptım?
Çok net ve açık “gevşeklik”
2 ay kadar Türkiye’de tatil yaptık ve ben orada kilo almadım üstüne zayıfladım ne var ki eve geldim ve Almanya’da özlediğim tatları sıradan geçirdim eve alışmaya çalışınca biraz düZeni oturtana kadar ne yediğimi bilmedim ve hiç de su içmedim hareket desen sıfır
burada ilk ve son kez bulunuyorum arkadaşlar. Gerçekten kötüçbir his insana sen beceriksizsin, boğazını tutamadın işte, imajı veriyor ve Tokat gibi geliyor, utanç verici

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 43 Kg. ile 58 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 153 cm. Başlangıç Kilom :70 Kg. Şimdiki Kilom :63.8 Kg.

candy_candy

Başlangıç: 07.05.20//124.8//Hedef:87
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2010
7.765
10.552
33
gerçekten buraya yazmakta geç kaldığım için çok çok özür dilerim sanırım pazartesi yazılacaktı ama ben bir aylık bir izinden pazar akşamı döndüğüm için çok yoğunluğuma geldi ev de iş de ve oruç tutuyorum ayrıca o yüzden de iyice kafam gitmiş umarım affı olur seaBahAR seaBahAR LAydLiNe LAydLiNe

bir aydır memleketteydim çok güzel niyetlerle ve heveslerle tartımı koltuğumun altına alıp gelmiştim ama yine hiçbirşey hesap ettiğim gibi olmadı ilk haftalar kilomu sabit tutabildim en azından ama kardeşimin doğumundan sonra işler koptu sabaha kadar ayakta durup sabah kahvaltı edip yatmalar, hastanede kaldığımız iki gün poğaça ve meyve suyu ile beslenmece, düzensiz öğün saatleri kim ne yapıp getirirse onu yemeler falan bebişimiz 7 günlükken daha bildirim yapma zorunluluğu olunca (bi önceki bildirimi doğum sebebi ile hastanede olduğumdan kaçırmıştım) böyle bir artı gördüm maalesef :cry:

umarım telafisi olmuştur yazmakta geciktiğim için çok özür dilerim kaptanıma pazartesi öğleden sonra yazacağımı söylemiştim fakat hiç giremedim o zamandan sonra siteye :KK43:

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 69 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 167 cm. Başlangıç Kilom :124.8 Kg. Şimdiki Kilom :126.4 Kg.