• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Cuma Zayıflama Yarışması Ben Nerede Hata Yaptım?

DeryaOnDiet

boy: 160 guncel:66,8 hedef:60
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2017
12.474
35.546
Merhaba arkadaslar,
Bu hafta sonuncu benim. Yeni yil doneminde tatile gittik, aslinda hareket ettim ama galiba cok yedim. Ve yumurtlama doneminde genelde kilo aliyorum. Pazar gunu yumurtlama donemim ustune bu da eklenince sonuncu oldum. Bir dahaki tatilimde yediklerime daha cok dikkat edecegim. 1 haftalik tatil yuzunden 1,65 kilo almisim 😔

Canevim

Bşlngç 77.3 güncel 70.7 hedef 65
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2019
641
2.937
Merhaba arkadaşlar,
Bu hafta etap sonuncusu ben oldum .Çok üzgünüm nerede hata yaptım .Kayınvalidem memleketten geldi 1 aylığına yeme düzenim bozuldu yürüyüşü mu falan yaptım ama yinede pek etkili olmamış .Düzenim bozulunca artı görmeye başladım .Bu yüzden izne ayrıldım geri dönüşüm süper olacak inşallah 🤲 😔

Ekrl

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2019
580
2.850
.!.:
Merhaba lar ben 10 takım dan etap sonuncusu olan üyeyim
Cok stresli dönemden geçtiğim den kaynaklı mutfaktan cıkmaz oldum tabiiki bu bir şeyin arkasına sıgınmak oldu sanırım stres kaynaklı sürekli elimde agzımda bir atıştırmalıklar buda artı olarak döndü tabiiki millet stres moral bozukluğu dan dolayı iştahı kesilir benim tam tersi sıkıntı bana yarıyor
Ama herşeyin farkındayım bu hafta takımımı zorda bıraktım bu bana iyi Bi ders oldu haftaya bomba gibi gelicegim birde sporu ihmal ettim gercekten hayatımızda spor hareket gercekten olmassa olmazımız herkese boll eksiler diliyorum

LAydLiNe

Hayaller, ancak gerçekten istersen gerçekleşir ;)
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
20 Ocak 2012
21.100
23.524
Merhabalar. Geçtiğimiz haftanın sonuncusu maalesef ki ben oldum. Aslında yaptığım ciddi bir hata yoktu. Maalesef uzun bir süre hasta olarak ve ilaçlarla geçirdim. Üzerine regl oldum. Bu dönemde hem beslenmeme dikkat edemedim, hem hareket edemedim hem de ilaçların ve reglin ödemi üst üste gelince sonuncu olmam kaçınılmaz oldu. Sağlık insan hayatındaki en önemli gerçek. Kimsenin sağlığının bozulmaması dileğimle :KK200:

seaBahAR

ΓΝΩΘΙ ΣΑΥΤΟΝ
Yönetici
Editor
13 Nisan 2007
14.356
30.887
Merhabalar. Geçtiğimiz haftanın sonuncusu maalesef ki ben oldum. Aslında yaptığım ciddi bir hata yoktu. Maalesef uzun bir süre hasta olarak ve ilaçlarla geçirdim. Üzerine regl oldum. Bu dönemde hem beslenmeme dikkat edemedim, hem hareket edemedim hem de ilaçların ve reglin ödemi üst üste gelince sonuncu olmam kaçınılmaz oldu. Sağlık insan hayatındaki en önemli gerçek. Kimsenin sağlığının bozulmaması dileğimle :KK200:
Geçmiş olsun Laydim. :KK200: :KK36: :nazar:

DeryaOnDiet

boy: 160 guncel:66,8 hedef:60
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2017
12.474
35.546
Vee bir ay gecmedi ki yine sonuncuyum. Hayaller ve hayatlar misali.... (birincilik isterken sonuncu olmak).
aslina bakarsaniz bu hafta nerde yanlis yaptigimdan emin degilim. 1 hafta boyunca hergun spor yaptim 1 er saat (step, yuzme, tabata...).
Ya spor sislik yspti ya da karbonhidrati cok yedigimden diye dusunuyorjm.

sara_28

umudum Umut bebeğim gel artık
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2010
38.038
40.912
Herkese merhaba bu haftanın sonuncusu malesef benim sebebine gelince regl haftasında oluşum ve troit hastası olmam sebebiyle ödem tutmuş olmam tuz oranını azaltarak bu soruna çözüm bulmaya çalışacağım hepimiz için sağlıklı ve mutlu bir hafta sonu diliyorum :KK36:

Yukarı Alt