Hamile miyim

Slinderwomen

Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2020
114
98
23
Merhaba. Erkek arkadaşımla sürtünmeyle çıplak şekilde ilişkiye girdik ve vajinamın üstüne kenarına boşaldı. Bu olay adetimin son gününde oldu. Üzerinden bir hafta geçti. Şuan sol yumurtalığımda ağrı var iki gündür (regl ağrısı gibi) ve sarı yada beyaza dönük fazlaca akıntı geliyor. Ayrıca ishalim ve idrar yaparken acı hissediyorum üşütmüşüm gibi. İnternette okuduğumda yumurtlama ağrısı denilebiliyor yada mikrop kaptığım... Ama herhangi bir kaşıntı yok. Başına gelen varsa düşüncelerini paylaşabilir mi? Ve sürtünme yoluyla hamile kalınır mı. DOKTORA GİDECEK DURUMDA DEĞİLİM.

Son düzenleme:

Melom26

Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2020
450
272
23
Merhaba. Erkek arkadaşımla sürtünmeyle çıplak şekilde ilişkiye girdik ve vajinamın üstüne kenarına boşaldı. Bu olay adetimin son gününde oldu. Üzerinden bir hafta geçti. Şuan sol yumurtalığımda ağrı var iki gündür (regl ağrısı gibi) ve sarı yada beyaza dönük fazlaca akıntı geliyor. Ayrıca ishalim ve idrar yaparken acı hissediyorum üşütmüşüm gibi. İnternette okuduğumda yumurtlama ağrısı denilebiliyor yada mikrop kaptığım... Ama herhangi bir kaşıntı yok. Başına gelen varsa düşüncelerini paylaşabilir mi? Ve sürtünme yoluyla hamile kalınır mı
Evet kalınır çünkü spermler hareketli oldukları için az da olsa bi ihtimal vardır.. Sana tavsiyem böyle bir yola daha fazla devam etme diyelim ki hamile kaldın aldırdın bebeğe de yazık sana da yazık erkekler yoluna devam eder de bu olayı unutamayan sen olursun Rabbim inşallah yolundan ayırmasın seni

brcnyldz13

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2019
1.634
1.844
Merhaba. Erkek arkadaşımla sürtünmeyle çıplak şekilde ilişkiye girdik ve vajinamın üstüne kenarına boşaldı. Bu olay adetimin son gününde oldu. Üzerinden bir hafta geçti. Şuan sol yumurtalığımda ağrı var iki gündür (regl ağrısı gibi) ve sarı yada beyaza dönük fazlaca akıntı geliyor. Ayrıca ishalim ve idrar yaparken acı hissediyorum üşütmüşüm gibi. İnternette okuduğumda yumurtlama ağrısı denilebiliyor yada mikrop kaptığım... Ama herhangi bir kaşıntı yok. Başına gelen varsa düşüncelerini paylaşabilir mi? Ve sürtünme yoluyla hamile kalınır mı
adetının son gunuyse ped med varmıstır o yzuden ımkansız gıbı. ayrıca vajına dısında sanıyeler ıcınde ölur gıder sperm. yanı dusuk bı ıhtımal yanı rabbıcıgım ol demıs ve olmus durumundan oturu hamıle kalabılırsın ama surtunme yada degıl korunmasız vajına dısına bıle degse mıktop kaparsın hele adet donemı gıbı savunmasız durumdayken. hepsı kasındırmaz

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 50 Kg. ile 68 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 165 cm. Başlangıç Kilom :79.3 Kg. Şimdiki Kilom :74 Kg.

fiona13

🌼Good vibes only 🌼
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2020
1.252
1.457
enfeksiyon belirtilerini anlatıyosun idrarda yanma varsa idrar yolları enfeksiyonu olmuşsun muhtemelen bir doktora görün

Slinderwomen

Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2020
114
98
23
enfeksiyon belirtilerini anlatıyosun idrarda yanma varsa idrar yolları enfeksiyonu olmuşsun muhtemelen bir doktora görün
Merhaba, bilmediğimden soruyorum. İdrar yoluyla yumurtalık yolu farklı değil mi? Sol yumurtalığımda ağrı olması da bu yüzden olabilir mi ve o taraftan akıntı gelmesi

brcnyldz13

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2019
1.634
1.844

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 50 Kg. ile 68 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 165 cm. Başlangıç Kilom :79.3 Kg. Şimdiki Kilom :74 Kg.

fiona13

🌼Good vibes only 🌼
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2020
1.252
1.457
Merhaba, bilmediğimden soruyorum. İdrar yoluyla yumurtalık yolu farklı değil mi? Sol yumurtalığımda ağrı olması da bu yüzden olabilir mi ve o taraftan akıntı gelmesi
farklı, vajinal yollarda da iltihap olabilir bunun için de ilaçlar var doktorla görüşmelisin. yumurtlama döneminde de kasık batması ve şeffaf akıntı normaldir. enfeksiyon erkeklerde belirti vermez çoğu zaman. bölgene bulaşmş ve enfeksiyon kapmiş olabilrsin.

Slinderwomen

Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2020
114
98
23
Evet kalınır çünkü spermler hareketli oldukları için az da olsa bi ihtimal vardır.. Sana tavsiyem böyle bir yola daha fazla devam etme diyelim ki hamile kaldın aldırdın bebeğe de yazık sana da yazık erkekler yoluna devam eder de bu olayı unutamayan sen olursun Rabbim inşallah yolundan ayırmasın seni
Merhaba, tavsiyeleriniz için sağolun. Bir yerde spermlerin hemen öldükleri yazarken bir yerde birkaç saat yaşarlar vs yazması beni çelişkiye soktu

Arzu1292

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2020
378
260
27
Merhaba. Erkek arkadaşımla sürtünmeyle çıplak şekilde ilişkiye girdik ve vajinamın üstüne kenarına boşaldı. Bu olay adetimin son gününde oldu. Üzerinden bir hafta geçti. Şuan sol yumurtalığımda ağrı var iki gündür (regl ağrısı gibi) ve sarı yada beyaza dönük fazlaca akıntı geliyor. Ayrıca ishalim ve idrar yaparken acı hissediyorum üşütmüşüm gibi. İnternette okuduğumda yumurtlama ağrısı denilebiliyor yada mikrop kaptığım... Ama herhangi bir kaşıntı yok. Başına gelen varsa düşüncelerini paylaşabilir mi? Ve sürtünme yoluyla hamile kalınır mı. DOKTORA GİDECEK DURUMDA DEĞİLİM.
Buyuk ihtimal hamile deyilsin. Ah be guzel kardesim. Annen baban evlenmeden elin oglunun altina yat diye mi buyutdu seni. Nedir kendinizi elalemjn mali yapma çabaniz. Neyse kendi hür iraden. Karisamam. Ama hep boyle seyler gorunce once anne babaya sonra da cinselliyin kurbani olmus gençlere acirim. Bu hayatda namusla yasamadikdan sonra yaşama daha iyi. Biliyorum soru farkli. Ama belirtmeden edemedim. Neyse bir dahaki zinanda korunmayi dene.

Slinderwomen

Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2020
114
98
23
İmkansız bence bi de adetin son günüymüş zaten
Adetin son
Adetin bittiği gün yumurtlayanlar olabiliyor bence sen hamile değilsindir şuan yumurtluyor olabilirsin
Yani normalde de yumurtlama ağrısı yaşardım fakat iki gün sürmezdi bu diye düşünüyorum bu yüzden anormal bir şey var mı diye fikirlerinizi sormak istedim

chagiless

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2010
6.187
6.391
Hamile değilsin büyük ihtimalle. Akıntı da normal değil bnce doktoruna git bu tarz iltihaplanmalar ileride tüplerine zarar verir

MelodiXX

Kendini sev 🧚🏻‍♀️
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2018
1.160
2.526
Evlilik dışı ilişkiye karşı değilim ama cahilce ilişki yaşayıp sonra kendini yiyenlere karşıyım.
Sanırım 17-18 yaşında falansın sen neyse sorularına gelicek olursam.
1-Sürtünmeyle gebe çok çok çok nadir kalınır.
2- Adetin son günü hamilelik binde birdir.
3- Bu 2 seçenek sonucu hem sürtünme ve hem de adetin son günü olması sebebiyle hamile kalman tıbben imkansızdır.
4- Vücudun ilişkiye alışık olmadığı için idrar yolu enfeksiyonu olmuşsun.
5- Yumurtalık ağrın psikoljik+yumurtlama zamandır.
6- İDRAR YOLU VE VAJİNANIN AYRI YER OLDUĞUNU ÖĞRENENE KADAR İLİŞKİYE GİRMEMENİ TAVSİYE EDERİM..

Ayseee1987

Never Stop DREAMİNG ✅ ◕‿◕
Pro Üye
13 Nisan 2018
2.277
3.054
Neden aynı konudan 5 tane açtınız?
sürtünme adetinizin son gününde olmuş, ve 1 hafta geçmiş hayır hamile değilsiniz yumurtlama günündesiniz.
Bu günlerde çıplak şekilde sürtünmeyin. Yoksa 15 gün sonra adetim neden gelmedi diye 10 konu daha açarsınız.