Saç Uzatma Yöntemleri 0mayra'nın deneyimleri

Sinameki ye başlayalı 1,5 ayı geçmiştir canım çünkü 8.kürüme 2 gün var daha :)

kuzu durma hatta bu kürü 12 defa filan yap bırakma yapmayı. çünkü yaparken de faydasını görmüşsün ki bu çok nadir oluyor.

kuzu durma hatta bu kürü 12 defa filan yap bırakma yapmayı. çünkü yaparken de faydasını görmüşsün ki bu çok nadir oluyor.
Aynen tatlım tavsiyelerin üzerine Hindistan cevizi yağımı da aldım şimdi bugünden itibaren ona da başlayacağım dün bi videoda izledim saçı burkarak kırıklarını da temizledim biraz haydin bakalım hayırlısı olsun :halay:

canım burkarak yapma zamanında bende yapardım hiç tavsiye etmiyorum. otur balkona al kucağına bi havlu ince tutamlar al kırıkları tek tek kes. hem psikolojiye hem strese i geliyor:))

canım burkarak yapma zamanında bende yapardım hiç tavsiye etmiyorum. otur balkona al kucağına bi havlu ince tutamlar al kırıkları tek tek kes. hem psikolojiye hem strese i geliyor:))
:KK76:Hahaha süpersin canım deneyeceğim :KK48:

Kızlar bu arada dün hindistan cevizi yağı aldım gratiste 28 TL den 15 yle ye düşmüştü indirim sevenlere duyurulur :KK76:Dün gece uyguladım saçıma en büyük korkum saçımı söndürmesiydi. Ama süper bir şey ya saçımı tam tersine daha çok dolgun gösterdi ve yumuşacık oldu bayıldım :halay:

1iITSC.jpg
selam kızlar tekrardan soldaki resimden sonra sinameki ye başladım.Sagdaki de dün gece çekildi.Yani dediğim gibi sinameki daha etkili bence.Siz ne düşünüyorsunuz fark var mı ?
Toplam 7 kürde mi böyle oldu kuzum

Evet canım yarın 8.kür günü:KK73:
Ya kuzu çok güzel uzamış maşallah başka neler yaptın , benim saçım 2 ay sonunda nereme gelir bende de 2. Kürde falan uzama belli etmişti kendini

Ya kuzu çok güzel uzamış maşallah başka neler yaptın , benim saçım 2 ay sonunda nereme gelir bende de 2. Kürde falan uzama belli etmişti kendini
İlk turplu suyla başlamıştım canım.Dedigim gibi sinameki ye başlayınca onu bıraktım sinameki haftada bir kere yapıyorum zaten.Haftanın farklı bir gününde de dax kullandım ama arındırmak ta zorluk çektiğim için çok kullanışlı gelmedi.Lavanta suyu içiyorum bir hafta içip bir hafta ara verdim bugün yine başladım o şekilde canım:KK52:

Güzel uzamış neler yaptın :21:
Duyduğum her seyi yaptim canim:KK48:Ama gözlemlediğim kadarıyla sinameki turptan daha etkili.Bir de zeytinyağı+yumurta karisimi da saci vok guzel besliyo onu da tavsiye edebilirim:KK16:

Duyduğum her seyi yaptim canim:KK48:Ama gözlemlediğim kadarıyla sinameki turptan daha etkili.Bir de zeytinyağı+yumurta karisimi da saci vok guzel besliyo onu da tavsiye edebilirim:KK16:
Benimde saçlarım sinamekiyle az da olsa uzamıştı çünkü 8 kürü tamamlayamamıştım şimdi tekrar başladım zaman çabuk geçsinfd kür bitsin saçlarım uzasın

Benimde saçlarım sinamekiyle az da olsa uzamıştı çünkü 8 kürü tamamlayamamıştım şimdi tekrar başladım zaman çabuk geçsinfd kür bitsin saçlarım uzasın
Evet canım ya insan o sürenin bir an önce bitmesini istiyor.Benim bitti ara dönemdeyim bakalım neler olacak.Gözlemlerimi paylaşacağım :KK52:

X