Gelinlik Modelleri 1 ay sonra düğünüm var ve gelinliği kiralamayı düşünyorum,sizce?

Hacer0312

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2020
3
1
22
Merhaba aranızda yeniyim bu arada,
1 ay sonra düğünüm var ve gelinlik ve bindallımı kiralamak istyorum düşüncem bu yani, sonrasında kilo alıcam belki giyemeyeceğim, boş yer kaplayacak, alanlarda satmaya uğraşıyor.
Sizce kiralasam daha mı mantıklı olur?

Gayet mantıklı. Benim saçma bir proporsiyonum vardı olmadı gelinliği diktirdim. Bindallı kiralıktı.

1 ay sonra düğünüm var ve gelinlik ve bindallımı kiralamak istyorum düşüncem bu yani, sonrasında kilo alıcam belki giyemeyeceğim, boş yer kaplayacak, alanlarda satmaya uğraşıyor.
En güzeli kiralamak. Evde koyacak yer olmuyor. Ben gelinliği çıkarıp odanin ortasına bırakınca bir baktım odanın yarısını kapladı dedim ki iyi ki kiralamışız. Kuru temizlemeye verene kadar canımız çıktı 😂 verdik de kurtulduk:halay:

En güzeli kiralamak. Evde koyacak yer olmuyor. Ben gelinliği çıkarıp odanin ortasına bırakınca bir baktım odanın yarısını kapladı dedim ki iyi ki kiralamışız. Kuru temizlemeye verene kadar canımız çıktı 😂 verdik de kurtulduk:halay:
Yaa peki kiralasam kaç gün içinde vermem gerekir ilk 4 gün veremem mağaza ille diğer gün dermi aceba, bide kuru temizlemeyi biz mi yaptırıp vercez geri gelinliği

Yaa peki kiralasam kaç gün içinde vermem gerekir ilk 4 gün veremem mağaza ille diğer gün dermi aceba, bide kuru temizlemeyi biz mi yaptırıp vercez geri gelinliği
Anlaştığınız yer ile konuşun biz kendimiz verdik kuru temizlemeye 5-6 günü buldu vermemiz.

Ben ozel dikim yaptirip, kiraladim . Ustteki arkadasinda dedigi gbi 5 6 gun sonra teslm edecektik evde zor yer bulup sikstrdm basa bela oldu 🤣 heryer sim oldu iyiki satin almamisim demistim bende .
1 haftaya kdr musadesi vardi teslm etmenin 8 sene oncesi 😀 smdide ayni mi blmiyorum

Mutluluklar dilerimmm, gelnlk gydgn gun tadini cikarrr

Kiralamak daha mantıklı. Geri vermede kiraladığınız yere söyleyin farklı bir ile felan gideceksiniz onlar yardımcı oluyorlar genelde 1 hafta 10 güne kadar yardımcı oluyorlar

Bende bindalliyi kiralamaya gittiğimde gelinlikte baktık. Neyse gelinliği alıp almama konusunda kararsızdim. İki türlü de üstüme göre dikilecekti.Gelinlik kiralık veya satılık olarak iki fiyat çıkarmasını istedim 300 TL fark vardı arada. Sırf o yüzden bile aldım diyebilirim

X