1 aylık evliyim, ama düğün gününde babam beni alıp gitti.. evliliğim bitiyor ne olur bana fikir verin.

Ay inanamıyorum size. Sizin aileniz için adam evden çıkıp yer arıyor ve siz buna sinirleniyorsunuz. Annem balayından dönünce 1 gün kalsın diyor oğlunun gelininin evi dururken başka ev kiralayalım diyorsun. Kadın eşyalarını mı yiyecek senin? Üstüne üstlük kadın ne diyeceği belirsiz 5 dakika konuşmak için müsade istemiş ailen müsade vermemiş ne kadar terbiyesizce bir davranış. Belki bir öğüt nasihat verecek? Ailene müsade edin demek çok mu zordu! Üstüne üstlük 10 saniye elini bırakmış diye defalarca yazmışsın buraya yahu olabilir. Kardeşime birşey söylemiş yaşın kaç ergen misin? Ya da temas bağımlısı mısın? Bu sitede yazdığım ilk yorum. Hayret içinde yorumlarını izledim! Eşini Allah kurtarmış, ailenin daha kv saygısı yok ne münasebet! Berbat, rezalet.

Ne korkunç bir aileniz var sizi insan yerine bile koymamışlar herkes sizin adınıza karar veriyor kaç yaşındasınız Merve hanım 14 falanmı .

Aileniz tam bir görgüsüz ailesi yazık çocuga çok acıdım umarım bir an önce kurtarır kendisini . Evlerden ırak.

Ergen gelin tribi 2 saat terk etti nedir ya sanki 2 saat kaçmış ayrılmış sonra fikri değişmiş geri gelmiş offff büyümeden evlenmeyin be

O annende yaşlanacak dur sen

Kayinvalide " 5 dakika konusalim "deyince, " buyur annecim" denir. Bir odaya gecilir, odaya girerken de yol verilir.
"bi yemek veririz gider" demişmiş, sanki sokak köpeklerine yaş mama döküyorsunuz. Korkunç bir insansiniz, umarım o çocuk size asla geri dönmez ve çok asil çok hanımefendi birini bulur.

Addams ailesi gibisiniz, hatta daha korkunc. Sizinle muhattap olan, olmak zorunda kalan insanlara acidim gercekten.

Kusura bakan baksin ben sizin aileniz gibi insanlarin uremesini, baska insanlarin icine karismalarini son derece uzucu buluyorum. Allah hepimizi iyilerle karsilastirsin.

adam sizin ailenizden kurtulsun bence terbiyesizler kadın 5 dk. konuşacam demiş yok yanımızda konuş yok bilmem ne küfür hakaret kızlarınında turşusunu kursunlar

Bu nasıl bir sacmalık ??evlenicek yetişkinlik ve olgunlukta değilsiniz ..konu yok ortada…eşinize çok saygısızlık yapmışsınız

Niye aileleri ilişkine karıştırıyorsun? Şimdi çık işin içinden çıkabilirsen. Kusura bakma ama hak etmişsin. Damada geçmiş olsun.

Balık baştan kokmuş sakın dönmeyin bu evlilikten hayır gelmez çok pişman olursunuz eninde sonunda yine ayrılırsınız.

saygı aniden bitmiş durum düzelirmi zor gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…