10 Gunde 8 Kilo Verdiren Şahane Rus Diyeti

Koca yaz başı zayıfladım ve açık büfeli tatil yüzünden tüm o kiloları geri aldım
Acilen kilo vermem gerektiğini düşündüm ve bugün bu diyete başladım kızlar, hiç zorlanmadım çok rahat gibi, inşallah veririm bu diyetle kiloları 74 kilo oldum hayatımda ilk defa, 38 beden sıkmaya başladı 40 beden kıyafetler bile yapışacak neredeyse

Ben dogumdan dolayı cok kilo aldım cok psikolojim bozuldu ama sonra azmettim verdim halada veriyorum sende yaparsınn azmett yeterki

Son düzenleme:
Merhaba hanımlar, Perşembe akşamı diyet listelerine bakarken bu diyeti gördüm ve tıkladım gayet makul geldi bana. Ben cok yemeyi sevmeyen biriyim asla kahvaltı yapmam sadece ay icerim sabahları öğlen yemegi de yemem sadece aksam yemeği yerim. Biraz abarttım evlendikten sonra aksam yediklerimi ve son 6-8 yıldır hep 54-57 arası gidip gelirim ama şimdi oldum 62.1 tabi boyle numaralara alışık olmadığımdan cok dert ettim ve ilk Defa diyet yapmaya karar verdim. Cuma gunü başladım geç uyudugumdan geceleri cok acıkıyorum onun dışında sıkıntım yok.

Yasim: 24
Boyum:169
Başlangıç kilom: 62.1
Şimdiki kilom: 57.2

Sizede cok saçma gelebilir ama gercekten bu sabah tartildim ve 57.2 kilo çıktım nasıl oldu anlamadım hala ama cokkkk mutluyum tatbiki 10 gunü tamamliycam ne kadar verirsem o kadar iyi. Ise yariyormu dıyorsanız gercekten yarıyor. Bu arada cayimida şekerli iciyorum hala şekeri kesemem asla ama yinede ise yaradı ve yemekleride tuzlu yiyorum. Günde 2.5 yasa 3 litre su iciyorum ve yarım saat yürüyüş yapıyorum hızlı bir sekilde onun dışında diyette yazanları uyguluyorum. Sonuc alırsam yazicam demiştim yoksa yazmiycaktim. Ve yazdım :) neyse artık 2 günde bir yazarım

Son düzenleme:

çok şaşırdım ya bu kadar kısa sure de 5 kilo vermişsin harikaaa :) tam olarak neler yedin?

çok şaşırdım ya bu kadar kısa sure de 5 kilo vermişsin harikaaa :) tam olarak neler yedin?

Sabahları 2 tane kaynamış yumurta ve koca bir tabak dolusu sebze( domates, biber, marul, maydanoz, salatalık) ve iki aksamdir tost makinesinde 3 yasa 4 parça tavuk budu pişirip baharatloyip yiyorum. Bu aksamda tost makinesinde pişirilmiş 5 tane köfte yanında domates soğan ve birazcık kethcup ile yedim :)) biraz kaçamak yapmak lazım en geç 7:30da yiyorum yani bu kadar da yiyorum ve 5 kilo vermisim hayret

senin adına çok sevindim =) şimdi uyguladığım diyet bitsin bende direk buna başlycam

Mrb kizlar dun sabah bu diyete basladim. Gercekten insani zorlamiyor. Hem 10 gun ekmek, yag ve sekerden uzak durmak kimseyi oldurmez bence. Cunku normalde de cok saglikli beslenmiyoruz zaten...

Ben diyete kilomu bilmeden basladim cunku evdeki tarti bozuk. Ancak kilo verirsem farkederim mutlaka...

Dunden beri tukettiklerim soyle:

1.gun
Sabah:
2 haslanmis yumurta
Birkac yaprak marul
Birkac yaprak roka
Birkac dal dereotu

Oglen:
Bir parca izgara tavuk gogsu
Marul

Aksam:
2 tane haslanmis tavuk baget
2 orta boy haslanmis patates
1 salatalik

Saat 7'den sonra hicbirsey yemedim ve butun gun boyunca 2.1 litre su ictim. Hic kacamak yapmadim (masallah).

Bugun yiyeceklerim ise yani

2.gun
Sabah:
2 haslanmis yumurta
Marul
Dereotu
Salatalik

Oglen ve aksami daha sonra yazarim.

Dun oglen mantarli bezelyeli tavuk sote (yagsiz) ve 1 salatalik yedim.

Aksam da yine ayni yemekten ve yagsiz salata yedim.

Toplamda 1.8 lt su ictim.
Saat 7'den sonra bisey yemedim.

Tebrikler... Bence de yapması kolay bir diete benziyor... bende en kısa zaman da başlıcam...

Dun oglen mantarli bezelyeli tavuk sote (yagsiz) ve 1 salatalik yedim.

Aksam da yine ayni yemekten ve yagsiz salata yedim.

Toplamda 1.8 lt su ictim.
Saat 7'den sonra bisey yemedim.

Bu arada yazmayı unuttum akşam yemeği için bir de
1 bardak konserve bezelye 1 haşlanmış patates ve bir parça kerevizi blender dan geçirip çorba yaptım.

Bu sabah:
2 haşlanmış yumurta
1 salatalık
kahvaltıdan önce 2 bardak su

Öğlen de:
1 kase haşlanmış bezelye
1 haşlanmış tavuk baget

Akşam için düşündüklerim:
Haşlanmış patatesli salata
Izgara tavuk göğsü

Balık yapıcaktım almayı unuttum

Merhaba,
Öncelikle başarılar dilerim :) Beyaz lahana ve havuç yenmiyor mu bu diyette ??

Konuyla ilgilenen yok sanirim ama ben yine de yazayim. Dun aksam haslanmis patatesli salata yaptim birkac damla zeytinyag ekledim. Cok az limon ve tuz serptim. Onun disinda azicik kacamak yapip esimin tavuklu nohutlu pilavindan iki catal aldim :)

Toplamda yine 1.8 lt su icyim ve aksam bisey yemedim.

Esim dun trti aldigi icin kiloma bakabiliyorum. Dunden bugune tam 1 kilo gitti :)

Bugun butun gun dersim var 15.30'a kadar ogle yemeginde evde olamadigim icin bi paket kepekli form biskuvi yemek zorunda kaldim. 1 lt kadar su ictim ve malesef kucuk bi parca cikolata yedim

arkadaşlar 1.65 boyunda ve 68 kg.yum.2 yıl içinde 13kg aldm.bu diyete yarın başlıyorum.hergün kilomu burada paylaşacağım.bakalım ne kadar verebileceğim. Show must go on

Sağlık açısından bir sıkıntı oluşşturmaz mı bu kadar kısa sürede aşırı kilo kaybı

Dun aksam iki tane haslanmis tavuk baget, yesil salata ve birkac tane form kepekli biskuvi yedim. Gecenin bi yarisi esim cikolata yerken ben de birkac isirik aldim dayanamayip. Bu sabah itibari ile yarim kilo daha gitti :)

Bu diyette bakliyat serbest mi acaba ya. Arastirdim bulamadim. Serbest olsa yagsiz mercinek corbasi falan yapardim iyi olurdu.

Sanırım ben kendime bi diyet günlüğü açsam daha iyi olur :)

Sabah önce 300 ml su içtim.
Yarım saat sonra klasik 2 haşlanmış yumurta 1 salatalık yedim.
Yarım saat kadar sonra 300 ml su daha :)

Dün bütün tavuk haşlayıp didiklemiştim gece.
Öğlen de mantar kavurup didiklenmiş tavuklardan ekledim.

Akşam da yağsız ızgara köfte yapmayı düşünüyorum.

Bu arada sabah kahvaltıdan sonra 1 fincan biberiye çayı içtim.
Akşam da yemekten sonra içicem.

Biberiye çayı idrar söktürüyor, metabolizmayı hızlandırıp yağ yakıyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…