10 kiloyu 45 günde veriyoruz

Bahar dönemine girerken hepimizin degisecek düzeni. Pazartesi itibariyle okullar başlıyor okulda yemek olmadigi için çok zorlanıyorum. Okul için beslenme çantası aldim ve yanimda yemek taşıyacağım çalışanlar neler yapiyorlar neler götürüyorsunuz kizlar önerilerinizi bekliyorum. Hatta buraya resimler atabiliriz

Bahar dönemine girerken hepimizin degisecek düzeni. Pazartesi itibariyle okullar başlıyor okulda yemek olmadigi için çok zorlanıyorum. Okul için beslenme çantası aldim ve yanimda yemek taşıyacağım çalışanlar neler yapiyorlar neler götürüyorsunuz kizlar önerilerinizi bekliyorum. Hatta buraya resimler atabiliriz
Ben de evden götürüyorum zor oluyor her gün. Ekmek arası falan da kilo aldırıyor maalesef.

Günaydın , artık yavaştan diyet yapmaya başlıyorum yürüyüş ve erken yemeyi 4 gündür yapıyorum sisliklerim iniyor ama yagida yakmam lazim. Belki denemk isteyen olur buraya yazmaya çalışacağım

Yulaf ve un karışık krep (;sadece yulafliyi bizimkiler sevmiyor)
Zeytin,peynir biraz zeytinyağı bu şekilde yaptım. Öğlene bir sut bir meyve yada kahve yapma planım var. Nohut ısladım aksamada ondan bir yemek yapacağım nohuttan önerisi olan varsa yazarsa çok sevinirim

Merhaba arkadaşlar şubat 2022 den beri diyet sürecindeyim bu süreçte 82-83 kilodan 69 kiloya kadar düştüm. Hali hazırda kilom 69 küsürlerde hedefim 59 kilo, kalan 10 kiloyu vermek için yeterli ve gerekli motivasyonu bir türlü bulamıyorum 🥹 belki buraya yazmak bir motivasyon sağlar düşüncesiyle bu konuyu açıyorum ve benimle bu sürece girecek arkadaşlarımı bekliyorum diyete tam olarak 20 ağustos 2022 de başlıyorum bu süreci 3 ekimde bitiyor olacağım. Başlangıç kilom 69 küsürlerde olduğu için direk 70 kilo olduğumu var sayarak bu diyete başlıyorum. Diyetin ilk iki günü süt yeşil çay detoksu yaparak ilk ödemlerimi atabilirim ancak bundan emin değilim onun dişinda 11.00 18.00 arası aralıklı oruç şeklinde beslenme düzeni oluşturacağım. Birbirimizi desteklemek için sizleride bekliyorum gelin şu 10 kiloyu verelim 😅😇
Merhaba🤗kabul edersenizse mende size katiliyorum

Hanımlar merhaba bu hafta sonu 2 gün diyeti baya bir boşladım yarından itibaren ece sarının bir detoksu var onu yapmayı deneyeceğim 3 gün etkili olacağını düşündüğüm bir detoks bakalım en azından perşembe günü tartıya çıktığımda 2 kilonun gitmiş olmasını istiyorumnn cumartesi ise artık tartıda 65.9 da olsa bir 65 küsürü görmek istiyorum bakalım… yaprıklarımı burada paylaşıyor olacağım sporla ilgili öneriniz varsa lütfen önerilerinizi duymak isterim. 3 ekime az kaldı bakalım 3 ekim son tartı günüme kadar kalan 8 kiloyu verebilecek miyim 🥹❤️😘

Merhaba arkadaşlar şubat 2022 den beri diyet sürecindeyim bu süreçte 82-83 kilodan 69 kiloya kadar düştüm. Hali hazırda kilom 69 küsürlerde hedefim 59 kilo, kalan 10 kiloyu vermek için yeterli ve gerekli motivasyonu bir türlü bulamıyorum 🥹 belki buraya yazmak bir motivasyon sağlar düşüncesiyle bu konuyu açıyorum ve benimle bu sürece girecek arkadaşlarımı bekliyorum diyete tam olarak 20 ağustos 2022 de başlıyorum bu süreci 3 ekimde bitiyor olacağım. Başlangıç kilom 69 küsürlerde olduğu için direk 70 kilo olduğumu var sayarak bu diyete başlıyorum. Diyetin ilk iki günü süt yeşil çay detoksu yaparak ilk ödemlerimi atabilirim ancak bundan emin değilim onun dişinda 11.00 18.00 arası aralıklı oruç şeklinde beslenme düzeni oluşturacağım. Birbirimizi desteklemek için sizleride bekliyorum gelin şu 10 kiloyu verelim 😅😇
Bende katılmak istiyorum

Tekrardan slm. Suan kacsin?

Bende bu sabah tartildim 78 im ilk hedef 65

X