10 kiloyu 45 günde veriyoruz

Sabah
Yarım gözleme yedim ahh yemeseydim ahh çok pişmanım onun pişmanlığıyla başka bir şey yemedim kahvaltıda
Ara öğün
bir şeftali bir kupa yeşil çay ile geçirdim daha sonra bir kaç tane tarhana cipslerinden yedim diyete uygundu
Akşam 2 3 kaşık kadar taze fasülye yedim
Arada 2 kare çikolata da yemiş olabilirim 🥹 günüm bu şekilde geçti
Yediklerime baktığımda çok yememe rağmen istediğim gibi dengeli olmadığını farkettim yarın da dengeyi kurup diyetime devam ediyorummmm ❤️💕

Kahvaltimi 10 gibi yaptim ben, bugun 13. Gunum gunluk 10 bin adımımıda attım. Yaaa kilo vermek çok güzel birşey ama hedef kiloya ulaşana kadar çok şişko hissediyorum ve aynaya baktığımda hamilelikten önceki halimi hayal ediyor üzülüyorum. Biran önce eski kiloma kavuşmak istiyorum. Herkes istediği kiloya biran önce kavuşsun inşallah ☺️✌️

Ben 15 de yedim 18 saat aclik sonrası başka yemicem tıka basa doydum aslında 2. Tabağı yemeseydim iyiydi ama yavaş yavaş azalacak inşallah

2 porsiyon karpuz, 2 porsiyon kavurma , 2 büyük kase salata 🥗 ... 1 avuç kuruyemiş karışık , 5 adet badem, salatanın içinde ekstra haşlanmış yumurta vardi

17.45 gibi mercimek yemeği ve yoğurt yedim kabak detoksu yapacaktım ama markete inemeye üşendiğim için kaldı. 😂 ay komşum sıcak aşure getirmiş 3 kaşık aldım ama pişmanım. Ayrıca devam etmemem için motive edin beni yoksa kaseyi bitirebilirim🥹

Sabah
Yarım gözleme yedim ahh yemeseydim ahh çok pişmanım onun pişmanlığıyla başka bir şey yemedim kahvaltıda
Ara öğün
bir şeftali bir kupa yeşil çay ile geçirdim daha sonra bir kaç tane tarhana cipslerinden yedim diyete uygundu
Akşam 2 3 kaşık kadar taze fasülye yedim
Arada 2 kare çikolata da yemiş olabilirim 🥹 günüm bu şekilde geçti
Yediklerime baktığımda çok yememe rağmen istediğim gibi dengeli olmadığını farkettim yarın da dengeyi kurup diyetime devam ediyorummmm ❤️💕
Afiyet olsun kizlar leylalarr leylalarr 3 kSik asureden bi sey olmaz

Günaydın hanımlarr kahvaltılar yapıldı mı😇 ben bu önümüzdeki üç gün kabak detoksu yapmayı düşünüyorum bu yüzden kahvaltıda 2 haşlanmış yumurta biraz beyaz peynir yeşillik tükettim yanında da bir kaç tane tarhana cipsi ❤️

Günaydın hanımlarr kahvaltılar yapıldı mı😇 ben bu önümüzdeki üç gün kabak detoksu yapmayı düşünüyorum bu yüzden kahvaltıda 2 haşlanmış yumurta biraz beyaz peynir yeşillik tükettim yanında da bir kaç tane tarhana cipsi ❤️
Ay bende yapacaktım ama haftaya kaldı :KK43: nasıl geçti gününüz kızlar

Merhaba bayanlar, nasıl gidiyor ? Regl dönemine girdim , iştah artışı başladı bende özellikle tatlı yeme isteği . Kendimi dizginlemeye çalışıyorum, şu an rejim için tek yaptığım akşam az yemek yeme, günde üç litre su içmekte günde 7000-8000 civarı adım atmak . Şu dönemi atlattıktan sonra daha ilk iş ödemlerimi atmaya çalışacam, ekmeğinazaltacam.

Kızlar ben 2 gün çok yedim ama sıkıntı yok hedefim cumartesi günü 69 kilo olmak onu yapayım yeter cunartesi tartı günümüz değil mi unutmayalım ☺️

Kızlar iyi geceler bende akşam yemekten sonra yemeyerek ,gün icinde aburcubur tuketmeyerek normal ayarda başladım diyetine. Başlangıç kilomuda yazayım yavaş olsun benim olsun :) 68.5

Kızlar aşure demişsiniz bir iki kaşık demişsiniz aşkolsun aileden uzakta gurbetteyim aşure yapıp getiren de yok olsa yesem akşam yemeği bile yemem :KK43: yiyin gitsin

Evet ya bir süre koyverdiğim için aslında yazmaya utandım ancak 4 gündür falan firesiz devam ediyorum mevcut kilom 68.8 di sabah tartıldım yani 1.200 gitmişşş 🥹 sizde durumlar nasıl hanımlarr ❤️
Olsun utanma düşe kalka gidiyoruz bu yolda beraber 🥹 benim misafirim vardı devam edemedim ama almadım da kaldığım yerden devam ediyorum inşaAllah bende 6lı rakamları görebilirim bir gün :)

Olsun utanma düşe kalka gidiyoruz bu yolda beraber 🥹 benim misafirim vardı devam edemedim ama almadım da kaldığım yerden devam ediyorum inşaAllah bende 6lı rakamları görebilirim bir gün :)
İnşallah hep beraber istediğimiz kilolara ulaşırız 🥹😍

Dantethebody fitnes
Growith jo
Growinannas
Pamele reif
Bu videolara bir göz atın.
Benim zumba paylaşımlar var. Mark kramer pastrana videoları çok eğlenceli
Birde Zumba Ayşegül var. Onunda 40 dk zumba videosu var.
Deneyin her gün birini yapın. Sonuçlarınız daha hızlı olur.
Ben rejim yapmam beslenme alışkanlığım da çorba tabağım veya pasta tabağım kadar tek öğün beslenirim dileğimi yerim. Boş hareket ederim

Önür boyu kalıcı kilo vermek için bence deniz egece ins. Videolarını izleyin. Ben 2 yıldır uyguluyorum ideal bedenime çok az kaldı.

Konuyu hortlatayim, bende bı bıraktım gibi köy filan derken sonrasında tekrar basladim son iki gündür yürüyüş yapıyorum . Buraya pek bakamasamda. 1 Eylül ayın başı başlamak için çok uygun gaza gelelim. Burası iyi oldu sanki size sözüm varmış gibi geliyor. O yüzden yazmaya yüz bulunca yeniden yazdim

Dantethebody fitnes
Growith jo
Growinannas
Pamele reif
Bu videolara bir göz atın.
Benim zumba paylaşımlar var. Mark kramer pastrana videoları çok eğlenceli
Birde Zumba Ayşegül var. Onunda 40 dk zumba videosu var.
Deneyin her gün birini yapın. Sonuçlarınız daha hızlı olur.
Ben rejim yapmam beslenme alışkanlığım da çorba tabağım veya pasta tabağım kadar tek öğün beslenirim dileğimi yerim. Boş hareket ederim
Evet bir de eva fitness var uzun süredir aralıklarla videolarını uyguluyorum o da baya yararlı 14 kilo verirken baya işime yaramıştı bu arada öneriler için teşekkürlerrr❤️💕

Konuyu hortlatayim, bende bı bıraktım gibi köy filan derken sonrasında tekrar basladim son iki gündür yürüyüş yapıyorum . Buraya pek bakamasamda. 1 Eylül ayın başı başlamak için çok uygun gaza gelelim. Burası iyi oldu sanki size sözüm varmış gibi geliyor. O yüzden yazmaya yüz bulunca yeniden yazdim
Hoşgeldinizzz buradan devam edelim bakalım 💕

X