10 kiloyu 45 günde veriyoruz

Hos geldiniz. Benim de dogum kilolarım. Birlikte basaralim insaallah

Günaydın kızlar
Dün

Kahvalti klasik

2.öğün
3 bebe bisk.
Çoban salata
1 biber dolmasi
1 kase yogurt
3 yemek kasigi yulaf
2 dilim cavdarli ekmek

3.öğün
Ton balikli salata, 1 dilim cavdarli ekmek

İcecekler
1 yesil cay
1-2 kefir
Ayran
Soda

Aralarda
83 gramlik dondurmanin 3/1 i
10 kabuklu fıstık
Aksam 1 porsiyon ev yapimi dondurma

ADIM
13.315

Gunaydin herkese, dun nasil olsa bugün başlıyorum diye sevdiğim şeylerden yedim sabah tartildim 78.5 çıktım
İki ana ogun bir ara öğün yapacağım, 3lt de su. Bu arada tartı günü hangi gün

Gunaydin, adımlar cok guzel 2. Ogun de yulaf ,ekmek ,biskuvi belki fazla gelmiştir sadece.

Bugün 30 dakika spor yaptım ..
Yaptığım hareketler daha çok göbek küçültmek olduğu için inanılmaz fark ediyor bu arada..

Öğlen yediğim yemek
Bir büyük kase zeytinyağı katmadim bu sefer, bir avuç kavurma

Sabah 3 adet kuru incir yemiştim yazmayı unutmuşum

Akşam yemeğimi 18:00 bitirdim ...hedefim 18 saat açlık arada kalan 6 saatte olabildiğince saglikli beslenmek

Yediklerim yarım
Yarım
1 porsiyon
Salata büyük tabak içine çok az kavurma koydum protein olsun diye 5 tane badem( zeytinyağı kattım bu sefer) , son olarak bir küçük kare caramio
1 bardak 3 u bir arada nescafe
Bugün başkada yemem ..

Siz neler yaptınız ben aşırı fazla yiyordum sütüm gelsin vs diye birde sınavı bahane ediyordum şu anda eski yememe göre oldukça az ve sağlıklı besleniyorum eski bakımlı günlerime dönüyorum inşallah :)

Eklentiler

• IMG_20220821_165610.jpg
    165 KB · Görüntüleme: 62
Kızlar siyah çay tüketiyor musunuz ? Tüketiyorsanız ne sıklıkla
Ben canım isterse içiyorum o konularda kisitlamiyorum kendimi ...benim için önemli olan açlık sürem ..genelde canım sabah kahvaltida ister onun dışında kahve veya diğer çay türlerinden tüketiyorum

Omad duydunuz mu veya daha önce hiç tek öğün beslenmeyi denediniz mi

Merhaba kızlar tam aradığım grup, 69 kiloyla aranizdayim. Ama nasıl yapıyoruz her rejimde daha çok kilo aldım ben

Omad duydunuz mu veya daha önce hiç tek öğün beslenmeyi denediniz mi
Aslında yapmak istediğim o ama birden kendime yuklenmek istemiyorum o yüzden 18 saat açlık 6 saat yemek yaptım yavaş yavaş açlık süremi arttirmayi planlıyorum

Merhaba kızlar tam aradığım grup, 69 kiloyla aranizdayim. Ama nasıl yapıyoruz her rejimde daha çok kilo aldım ben
İlk doğumundan sonra 52 kiloya spor ve diyetler veren biri olarak önerim kendi düzenini kendin bulman mesela ben her gün tattilirim o gün kilo aldıysan o beslenme düzeninde bir hata olduğunu anlar değiştirirdim ve kendini çok kısıtlama sonra kısıtlama psikolojisi ile daha çok yiyor olabilirsin...kalori hesabı yapabilirsin yani senin iradene ve metabolizmana bağlı aslında

Aslında yapmak istediğim o ama birden kendime yuklenmek istemiyorum o yüzden 18 saat açlık 6 saat yemek yaptım yavaş yavaş açlık süremi arttirmayi planlıyorum
Bende önümüzdeki hafta yapmayı düşünüyorum bakalim. Açlığa dayanıklıyım vaktiyle 2-3 günlük açlık oruçları yapmıştım. Umarım başarabilirim

O zaman aralıklı oruç ve yürüyüşle açacağım diyeti yarın tabi :) bugün son biskuvimi yiyeceğim. Kizhepinizi iradenizden dolayı şimdiden kutluyorum

Yaa hangi egzersiz sporları yapıyorsunuz bize de fikir olur söylerseniz

Bu arada diyet pek istediğim gibi gitmiyor sanki tam diyet kafasına giremiyor gibiyim ama yarın istikrarlı bir şekilde söz veriyorum başlayacağım hem tartı gününe kadar ciddi anlamda zayıflamam lazım. Okullar da açılacak o zaman kadar şu kilo muhabbetini kaptıp cidden yoluma bakmak istiyorum neyse bakalım yarından itibaren arkadaşlarımız gibi ben de öğün öğün yediklerimi yazayım hem bana motivasyon ve istikrar sağlar hem size fikir olur birbirimizin de eksik ve fazlalarını görebiliriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…