10 yıllık evliyim yeni uyandım

Esasında ıyı bırı degıl.

Ama gene de iyiyse gitsin, Esrar ıcıp nette oyuna para verip cocukların onunde senı rencide edeceğine, fakir ogrencılere burs versin. Yedıgıne ıctıgıne karısmaaması olması gereken zaten, bunu da harika bir ozellikmıs gibi yazmazsın yanı.

Durumunuz iyi olmadığı halde eşiniz parasını oyunlara esrara yatıran biriymiş üstelik evde iş bölümü diye bir şey yok herşey sizin üzerinizde gerçekten iyi olduğuna emin misiniz??

Cok üzüldüm ama eşin iyi bir insan eş baba filan değil. Ayrılanlara çok üzülürüm ben birşey daha varmıydı deneseniz filan derim ama eşinden ayrılmalısın uyuşturucu ve çocuklar aynı ortamda olmamalı

Ne yapacağımı gerçekten bilmiyorum. Evi terk etsem aileme gitmek istemiyorum. Yaşlılar, üzmek istemiyorum, yük olmak istemiyorum. Ona git desem gitmeyecek kadar rahat bir insan. Daha fazla tartışmak istemiyorum gerçekten çok yoruldum. Keşke alsa çantasını gitse..... ama eminim çok büyük kavgalar olacak, herkese rezil ediyor bağırmasıyla insanların yüzüne bakamaz oldum, daha fena patlamasından korkuyorum. Aileler birbirine girer, iki tarafta çok zor anlaşamıyorlar zaten. Arada çocuklar zarar görsün istemiyorum. Medeniyet yokki insan gibi ayrılalım

İlk önce neler yapabilirsin gibisinden düşünsen planlasan ev iş filan. Sonrasında konuşup ayrılsan.

Yapıyorum ama dediğim gibi kıyamet kopuyor. Bir iki hafta yapıyor, sonra eskisi gibi. Eşim gerçekten çok çalışıyor. Hafta içi birşey beklemiyorum zaten. Ben daha az çalıştığım için yapıyorum. Ama hafta sonları, tatil vs. Yine bana kalıyor herşey. Sadece işe gidip geliyor okadar. Çok hata yaptım. Çok kontrolcü bir insanım. Herşeyi dört dörtlük yapayım derken boğuldum şimdi kurtulamıyorum. Ayrılalım dedim. Git annenin evine dedi, inanılır gibi değil.....

Yazmışsın ya telefonunu karıştırdığımı bilse kıyamet kopar siz eşinizden bu kadar korkarken onu nasıl düzeltebileceksiniz.

Haftasonu malum temizlik, çamaşır işlerim var. Eşim kahvaltıyı hazırladı, kaldırdı, mutfağı topladı. Arada ikimize kahve yaptı. Şimdi de akşam yemeği için hazırlık yapmaya başladı. Sende şunları yap demedim hiç.
Benimde çalıştığımı haftasonu dinlenmek istediğimi biliyor çünkü. Eşine merhamet etmeyen bir erkek iyi bir insan değildir. Merhamet duygusu beslemeyen hiç kimse iyi bir insan değildir hatta.

Annenizin evine gidin oyleyse. Evet bunu söylemek kolay yapmak cok zor ama yapmalisiniz. Sizi yapamayacak falan zannediyor onun rahatliginda.

İlk önce neler yapabilirsin gibisinden düşünsen planlasan ev iş filan. Sonrasında konuşup ayrılsan.
İşim var zaten, ailemin bir dairesi dahada var aslında boş olan. Ama kendi yediremiyorum... o gitsin istiyorum. Bunca zorlukla ben kurdum bu evi. Ben çabaladım o değil. O hak etmiyor! Çocuklarıda düşünse kendi gider zaten. Onlar ordan oraya sürüklensin istemiyorum. Burası çok ufak bir yer. Herkesten çekiniyorum yaşam değil

O kadar kötü bir devirdeyiz ki. Normal insan görünce ne kadar iyi diyoruz. Halbuki bunlar temel insanı değerler
Paraları yokmuş, birlikte çalışmışlar. E çalışacak tabii? Ailesine bir saygısızlığı olmamış bilmem ne. Durduk yere niye olsun ki? Kendini kandırmaktan başka bir şey değil.

Annenizin evine gidin oyleyse. Evet bunu söylemek kolay yapmak cok zor ama yapmalisiniz. Sizi yapamayacak falan zannediyor onun rahatliginda.
Onun farkındayım. Zaten gitmez. Zaten kalır. Sadece lafta.... ama gidersem kıyamet kopacak ondan korkuyorum. Ailem çok sinirli yapıda. Onun tarafı dahada beter. Kıymet kopar korkuyorum

Onun farkındayım. Zaten gitmez. Zaten kalır. Sadece lafta.... ama gidersem kıyamet kopacak ondan korkuyorum. Ailem çok sinirli yapıda. Onun tarafı dahada beter. Kıymet kopar korkuyorum
Uyuşturucuyu kullanan o sana çocuklara özen göstermeyen o. Kıyamet sana niye kopuyor o dururken. İşin varmış daire varmış. Daha ne. Ben yıllarca eski püskü evi adam etmeye calıştım yaptımda eşimin gidişinden sonra çektim kapıyı anahtarı teslim ettim ailesine. Bazen sert dönüşler gerekiyor. Küçük yada büyük yer herkesin ayıplayanı karışanı çok var şükür. Sen çocukları kendini düşüncen. Yinede sen bilirsin tabi

2 tane de cocukla ve bukadar süre alışkanlık var yaşanmışlıklar var tabıkı zor geçer. İnsanlara bırseylerin kotu yanlarından bahsedince hic iyi yani yokmuş gibi yorum yapabilirler elbette vardır yoksa 10 yıl bir evlilik hep kötü olsa sürmez. Ne diyım duzelırse duzelır konuşun çözmeye çalışın ama tabıkı hic düzelme olmazsa ve siz mutsuz olmaya devam ederseniz. Çocukların ve kendi durumunuzu göz önüne alıp hayatınıza yeni bir yol çözebilirsiniz. Bunu yaşayan bilen sizsiniz biz sadece sizin anlattığınız kadar biliriz.

Bağırıp çağırıyor yardım etmiyor ilgisiz bir de esrar kullanıyor ama iyi insan

Abartıyor olabilir misiniz, kıyamet kopacak derken?

İlk önce ailenizle konusun, işin yasal boyutunu tam bilmiyorum ama dava açarsanız eşinizin evden uzaklaştırilma gibi bir durumu olabilir, uyuşturucu kullanması evde sürekli bağırıp çağırması dayanak gösterilse,bunun içinde bir avukatla görüşmeniz lazım tabi.

Laftan anlamıyorsa yapılacak şeyler bunlar.

Ama ilk önce net kararınızı vermeniz lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…