10 yıllık evliyim yeni uyandım

Esrar kullandığına nerden ikna oldun orasıni anlamadim.?. Değişmez. Esrar kesinse bırakmaz. Hatta tolerans arttıkça seçenek ile dozaj artar

Iyı bır ınsanmı ?Yenıden kemalım yapmaz vakası .Yapmayın lutfen .

Bacım erkek olsaydim senle evlenmek isterdim .miss gibi hayat...ben ise gider gelirim sen yemek yaparsın ben keyif yaparım ..ama şimdiki eşinden daha iyi olurum emin ol sana aşkım cicim felan derim hakaret etmem ..çocuklarida alır severim arada ohh miss gibi hayat bana onca hizmet yapican birde hakaret mi edeyim güzel sözlere bogarim seni yani...

Şimdi farkettim erkek olsam bildiğin ideal adam olacakmisim vayy beee ..arada içtiğim suyu felanda kaldırırdim ...bak bu erkeklere uyuz oldum şimdi

Ortada hiç sorun yokken en ağır suçlular dahil herkes iyidir.
Durup dururken sağa sola saldırmadığı için oturup övmeyeceğiz değil mi? O şekilde saldıranlar şizofren vb oluyor aslında onun da sebebi var.

Marifet sıkıntı çıktığında doğru yönetebilmekte. Uyuşturucu bağımlılığında insanın gözü hiçbir şey ama hiçbirşey görmez. Çalar, gider evi çocuğu iki kuruşa satmaya çalışır, evdeki son ekmek parasını vermediğiniz için ölümüne döver.

Mesele kafa sallamak değil.
Ailesinde görmüş falan o eskidendi.
Aileler hayatta kalmak için ağır uyuşturucu bağımlısı oğullarından vazgeçebiliyor. Bu haliyle kimse onu mutlu edemez.

Ne yazık ki artık kestirip atma noktasına gelmeniz gerekiyor, siz bir annesiniz.
Çocukların güvenliği 10 yıl önceki acemi aşkından daha kıymetli. Ailecek çocuklara nasıl bir örnek oluşturduğunuzu dikkatlice düşünün.

İşin aslı büyük ihtimalle aldatıyor (buyrun fotolar), sözlü psikolojik şiddet uyguluyor, içinize ata ata kendinizi ezdire ezdire zaten bitmiş ilişkiyi kağıt üstünde tutmaya çalışmışsınız.

Bundan sonra yok esrar yok eroin derken bağımlılık da eklenince hayatta kalmak için uğraşacaksınız.

Yanıldığınız bir nokta şu ayrılmayı her zaman yapabileceğiniz birşey olarak görüyorsunuz. Biraz daha sabrederim daha kötü olursa ayrılırım, düzelir belki, kopmak zor canım vs.

Hayır işler ölümle tehdit etme, saldırma durumuna gelirse artık ayrılmak seçeneği size sunulmayacak. İnsanlar bırakın çok yıllık aşkını, kimliklerini adını herşeyini kaybetmeyi göze alıyor, annesini babasını göremiyor.

O noktaya gelmeyi beklemeyin rica ediyorum, bataklıktan kurtulmak zor olabilir ancak çıkmazsanız da sonu mutlak felakettir. Söküp çıkarın hayatlarınızı oradan.

Size karşı iyi bir insan değil bence. İnsan kendi evinde bir işin ucundan tutmaz mı

Allahtan çok iyi insan kötü olsa daha neler yapacaktı acaba ? Yani konusun diyicem evlilik terapistine gidin diyicem ama bunları kabul etmez gibi görünüyor. Esrar kullanması beni korkuttu yarın obur gün sizlere zarar da verebilir onu bırakması şart öncelikle. Sonrasına da karar verirsiniz

Pes etmek istemiyorum derken şu an bulunduğunuz duruma katlanmak size ne kazandırıyor ki? Plaket falan vermeyecekler size yılın kadını diye, giden ömrünüz olacak, sırtınız erken yaşta kamburlaşacak, ruh sağlığınız gittikçe bozulacak.

Çocuğunuza harika bir baba size iyi bir koca evinize sorumlu bir erkek yok karşınızda, her şeyi tek başınıza göğüslemişsiniz. İddia oynayan esrar kullanan kocanız olmasın daha iyi. Bir de sinir harbi yaşamazsınız en azından; boşanın lütfen. Çocuklar da daha sağlıklı büyür.

Öfke kontrolü olmayanlar genelde bağımlı olur. nasıl 10 yıl sonra uyandınız anlamadım yıllardır kullanıyordur. O esasen çok iyi eşinizin sabıkası da vardır kesin. Umarım bu iş kadın cinayetiyle sonlanmaz. Çünkü şöyle olur

Öfkeli kendini beğenmiş erkeğimiz 18 yaşlarında arkadaşları içiyor diye kendi eksik kalmasın diye her boku içer, çünkü o asla bağımlı olmaz ilahtır o kendince, sonra suç işler hapse girer, masum kızımız, aman kocam olsun diyeziçin hayatını harcayacak derecede saftır, sonra adam dövmeye başlar yine susar, en son dayanamaz, zekiyse kurtulur gerekirse şehir değiştirir ama olduğu şehirde böyle bağımlı narsist adamlardan ayrılmaya çalışırsa " her gün ağladığımız kadınlardan biri olur" işin açığı ayrılacak an başka şehire git bunlar takıntılı tipler kolay kolay düşmeler yakandan

Bı taraflarina rahat batmış onun. Esrar kumara sonradan başlamanın başka bı açıklaması olamaz. Boyle bir adama aşk da biter sevgi de. Öğrenirse kızar demişsiniz hesap bile soramiyosunuz allahcilik oynuyorsunuz kocanizla. Çocuklariniz var diye susmaniz işe yaradı mı psikolojilerinin sağlam olduğundan emin misiniz de hala ittiriyosunuz?

ama siz zarar görün, çözüm bu mu?

Bu eşikte; ne eşin, ne ailen, ne de çocukların senden değerli değiller..

Kendine piçtiğin pay nedir?

yazdıklarınızda büyük oranda haklısınız,
eski hayat akışında, insanların ağzında 'imtihan dünya'sı lafı dolanırdı, sıkıntılar çabalamak içindi.. sökülen yamanır, bozulan tamir edilmeye çalışılır, işler el birliğiyle, toplanarak bir araya gelinerek yapılırdı.
yeni hayat akışında, insanlar 'neden çekeyim' kafasında, Dünya'ya bir kez geldik, hayatımı yaşarım, kahvemin yanına kitabımı alayım, mumu yakayım, (bütün işleri robotlara yaptırdıktan sonra) hakettiğimiz o 1 fincan kahve var ya..

biraz genelleme yaptım konu dışında ama bu iki noktadan bakarsanız, farklı çözüm yolları açılıyor..
ama yorgun, kızgın ve tükenmiş halde karar almıyoruz, böyle hayati kararları daha sağlıklı bir zihinle yapmanızı öneririm.
biraz kendinizi dinlendirin, cevap kendiliğinden gelecektir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…