Bebek İkinci El 12-18 ay erkek mont,eşofman

Merhaba. .chico takım satıldı mı acaba. .almak istiyorum... etiketi üzerinde olan...otuzbese birakirmisiniz...ciddi alıcıyım..hoşçakalin..

Chicco montlar elinizdemi hala almak istiyorum da kakıbı cokmu büyük oğlum henüz yaşına girmedi

Arkadaşlar chicco açık mavi mont satıldı.Montu alanFersude arkadaşım oğluşuna iyigünlerde giydirsin:))

Chicco eşofman hiç giyilmedi etiketi üstünde,18 ay ama daha fazlada giyilebilir,fiyatı 50 tl, 80 tl'ye almıştım,hediyede geldiği için giydirmeye fırsat olmadı.
bu takım satılmadıysa fiyatta birşeyler yaparsanız almayı duşunuyorum

Montumuzu aldık ve cok beğendik teşekkürler :) cok memnun kaldım arkadaşlar yepyeni bir montumuz oldu herkese tavsiye ediyorum sizden güvenle alış veril yapabilirler :)
güle güle giysin oğluşun,çok teşekkür ederim:)

Montumuz ve şirin tulumumuz dün 2 de kargoya verildi bugün 11:30 da elimize ulaştı
Mis gibi kokuyor tertemiz kusursuz üstelik etiketi üstünde hediyesiyle gönderilmişti

Cidden teşekkür ediyorum !!!!

Montumuz ve şirin tulumumuz dün 2 de kargoya verildi bugün 11:30 da elimize ulaştı
Mis gibi kokuyor tertemiz kusursuz üstelik etiketi üstünde hediyesiyle gönderilmişti

Cidden teşekkür ediyorum !!!!
rica ederim canım,beğendiğine sevindim,iyi günlerde giysin oğluşun:)

arkadaşlar, yeni montumuzu ekliyorum.Oshkosh marka kışlık mont etiket 18 ay ama kalıbı büyük 2 yaşına kadar giydirilebilir. 2.resim içliği soğuk havalar için ideal daha iyi havalarda ayrı kullanılabilir,yani ikiside ayrı mont olarakda kullanılabilir.Beraber fiyatı 40 tl ayrı ayrı 35 tl-15 tl

Eklentiler

• 190920141877.jpg
    154,1 KB · Görüntüleme: 90
  • 190920141878.jpg
    147,7 KB · Görüntüleme: 105
Cnm bu chicco takımın son fiyatı nedir? Bide elinde başka sıfır kıyafet var mı acaba?

arkadaşlar mont sıcak tutuyor kış için yeterli ben içinede sweat giydirdiğim için 2. montu giydirmeye fırsat olmadı yani 2. mont hiç giyilmemiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…