Çocuk Hastalıkları 12 günlük kızımı yoğun bakıma aldılar...

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
Kızlar aynı durumu yaşayan oldumu şu an kendimi çok çaresiz yarım hissediyorum.. iki gün önce bebeğimin ateşi vardı doktora götürdük bize yok dedi ki yoktuda bende bizimki yanlış gösteriyor herhalde diye düşündüm birde yeni doğanlarda vs ateş önemli değil dedi 6 aylığa kadar, gecede alnı falan çok sıcaktı dünde normal doktor kontrolümüz vardı sarılık için, doktora söyledik böyle böyle oldu diye kadında banada sıcak geldi dedi ateşini ölçtü vardı kusma oldumu dedi bende evet dedim acil kan tahlili idrar tahlili istedi 12 günlük bebekte bu normal değil dedi ve kanında bi değeri aşırı düşük belli bir kritik seviye varmış oraya düşerse beyin kanaması, burun, kulak kanaması iç kanama vs geçire bilirmiş bu yüzden şu an yoğum bakımda yatıyor doktorlara vermeden yavrumu öpemedim bile şu an o kadar çok canım yanıyor ki... nasıl ne yapıyor bilemiyorum benim koynumda uyuyordu sürekli diğer türlü uyumuyordu çok acıkıyordu karnı tokmu bilemiyorum çok zor bir durum ve en az beş gün orada kalıcakmış.Normalde sütüm çok geliyordu kızım içtiği zaman baya ses geliyordu bazen ağzından akıyordu veya gümüş kapağın içi dolu oluyordu şimdi süt sağıyorum ve nedense çok az akıyor biberonda 30 ml anca buluyor bulmuyor
Rabbim tez zamanda şifasını versin

Benim bebegim de dogar doğmaz yogun bakıma alınmıştı. 7 gun kaldı. Neler cektım 😔sızı cok iyi anlıyorum. Ama merak etmeyin emin ellerde 🙏ıyı olup donecek annesinin koynuna ınsallah 🤗

Benim bebegim de dogar doğmaz yogun bakıma alınmıştı. 7 gun kaldı. Neler cektım 😔sızı cok iyi anlıyorum. Ama merak etmeyin emin ellerde 🙏ıyı olup donecek annesinin koynuna ınsallah 🤗
Geçmiş olsun sizede gerçekten çok zor bir durum allah hiçbir evladını ailesinden mecburi şekilde ayırmasın hastaneden geldiğinden beri genel olarak hep iç çekiyor veya hızlı hızlı nefes alıyor kötü bir şey olmuş gibi

Geçmiş olsun sizede gerçekten çok zor bir durum allah hiçbir evladını ailesinden mecburi şekilde ayırmasın hastaneden geldiğinden beri genel olarak hep iç çekiyor veya hızlı hızlı nefes alıyor kötü bir şey olmuş gibi
Oy kıyamam ben ona. Senden uzak kaldı annesi. Aklına kotu seyler getirme. Bende oglumu hastaneden getirdikten sonra cook uzun sure hep kucagımda uyutur uyuduğunda bile yatagına koymazdım.kucagımda yuzustu yatırırdım omzuma.. koklaaar koklardım. Ama oda nasıl guzel bir huzurla uyurdu anlatamam. Alıstırma dedi bizimkiler hep ama dinlemedim hıc ozlemıstır benim kokumu sesimi diye bırakmadım nekadr zaman. Gecmıs olsun canım tekrar. Rabbım bıdaha yasatmasın ınsallah AMİN 🙏

X