❤12 Haftalık yarışma serüveni❤

_Masalim_

❤Herşey gönlümüzce olsun❤
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2014
22.104
27.504
Bu sabah tartilip yeni bi ben icin yola cikiyorum Benimle birlikte bu 3 ayi yarisarak gecirmek isteyen arkadaşlar buyursun gelsin haydi BiSMiLLAH ❤

✔Pazar tartı günü
✔Diyet şeklim Dukan ekspres❤
✔Başlangıç 5 Nisan
✔Bitis 5 Temmuz (yarışma için)
✔Ben Agustos 30 a kadar devam edicem (hedef kurban bayraminda harika görünmek)

✔İlk ay hedef☛☛ 84 kg
✔Ikinci ay hedef☛☛ 78
✔Üçüncü ay hedef ☛☛73
✔Dördüncü ay hedef☛☛69
✔Beşinci ay hedef☛☛65/66

20170409_230356.png

Son düzenleme:
Bende bugün diyete başladım güzel oldu bu başlık. Kilomuzda çok yakın belli ama ben anmak bile istemiyorum 9 ile başlayan rakamı. Dün baskülde gördüm şok oldum :oha:

20170403_132758.jpg

Ne yazikki baslangic kilom 9lari buldu tahmin etmistim 25 kilo vermem lazim yolun uzun yolumuz acik olsun

Ramazan'da cok alırım ben ozaman a kadar biraz verebilsek inşallah. Çok mutsuzum hiç tartılmıyorum dün kendimi zorlaya zorlaya çıktım basküle. 23 ünde bi yakınımın dügünü var ilk hedefim ozaman a kdr 85 olsun. Aman Allah ım 85 diye hedef olurmu ne oldum ben:işsiz:

Ramazan'da cok alırım ben ozaman a kadar biraz verebilsek inşallah. Çok mutsuzum hiç tartılmıyorum dün kendimi zorlaya zorlaya çıktım basküle. 23 ünde bi yakınımın dügünü var ilk hedefim ozaman a kdr 85 olsun. Aman Allah ım 85 diye hedef olurmu ne oldum ben:işsiz:
Cok tatlisn kiz :KK66: yapariz merak etme basladik kuzucanim :KK66:

Saat 00.00 a kadar alim bitiyor arkdaslar o zamana kadar gelen arkadaslarimizla yola devam edicez☛☛⛿ iNŞALLAH hedeflerimize ulasicaz ben bu yola bas koydum basaracagimiza inaniyorum ⛿

Diyet şeklim (Dukan Express)
▶1.Gün : Saf protein (yumurta,lor peyniri,tavuk,ciğer,balık,Et,yogurt)
2.Gün: Saf protein/ Sebze(Proteine Sebze eklencek)
3.Gün: Saf protein/ Sebze/ 2 porsiyon Meyve (Yeşil elma tercihen secilebilir)
4.Gün: Saf protein/ Sebze/2p Meyve/ 1 2 dilim tam buğday ekmek(yulaf kepeginden ekmek yapilirsa 1 dilim tb ekmek olsun)
5.Gün Saf protein/Sebze/2p Meyve/2 T.b Ekmek/40 gram yagli peynir( peynir yerine 2 yemek kasigi fistik ezmesi yenebilir)
6.Gün Saf protein/Sebze/2 Tb ekmek/Y.Peynir/Nisasta ( kepekli princ kepekli makarna Kuru fasulye nohut tuketebilinir)
7.Gün Öğün olarak ödül (Sadece bi öğün olucak yemek+tatli+icecek) (Diger öğünler hafif beslenilcek)

Kizlar onemli olan cok kişi olmak değil gercekten aktif olursak bu yolda super ilerleriz :KK66: Kez23 Kez23 @selen21 kizlar biraz kendinizden bahsedermisiniz ?

X