13. ay atak, diş, iştajsızlık ve uykusuzluk

Teacherella3

Öğretmen anne
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2022
28
17
32
Bebeğim 13 aylık son haftalarda gece bağırarak ağlıyor uykuya çok zor geri dönüyor çok zorlanıyorum uykusuzluktan ayakta duramıyorum işimde de uykusuzluktan dolayı çabuk yoruluyorum sevgili anneler bu günler geçecek mi sanki artık hiç uyku uyumayacak gibiyim bir yıldır uykusuzum

Çok teşekkür ederim inşallah dediğiniz gibi yakında geçer o kadar yorucu ki. Çok güzel bir duygu ama zor. Gece 38.3 derece ateşle uyandık hemen ateş düşürücü verdik üstünü incelttik düştü ateşi diş yapar mı ateşii

Bebeğim 13 aylık son haftalarda gece bağırarak ağlıyor uykuya çok zor geri dönüyor çok zorlanıyorum uykusuzluktan ayakta duramıyorum işimde de uykusuzluktan dolayı çabuk yoruluyorum sevgili anneler bu günler geçecek mi sanki artık hiç uyku uyumayacak gibiyim bir yıldır uykusuzum
Sabaha kadar bölük börcuk uyku ile 3 saat toplasanız okula gidip ders anlatrdim 7 saat arka arkaya ders bir ara öyle yoruldum ki baygınlık geçirdim 15 aylıktı 😞 3 yaşına kadar gece uyanıp gelirdi yanıma şuan iyiyiz 4,5 yaş ama şuanda minik ergen gibi isyan itiraz bağırma ile geçiyor günler.

Sabaha kadar bölük börcuk uyku ile 3 saat toplasanız okula gidip ders anlatrdim 7 saat arka arkaya ders bir ara öyle yoruldum ki baygınlık geçirdim 15 aylıktı 😞 3 yaşına kadar gece uyanıp gelirdi yanıma şuan iyiyiz 4,5 yaş ama şuanda minik ergen gibi isyan itiraz bağırma ile geçiyor günler.
😟😟 demeyin ya o kadar beklemiyordum ben şimdi gözüm hepten korktu. Sanırım tek çocuk yetecek

Benim kızım öyleydi ama sizin bebeğiniz farklı olabilir böyle bir çocuk bile bir yerde en azından uyku konusunda düzeldi çok şükür gerisi bana vız geliyor açıkçası .
Hayırlısı olsun inşallah. Sağlıkları yerin de olsun da bunlar da geçer herhalde er geç 🙏🏼

Ayni konudan muzdaribim maalesef 13 aylik kizimda bizi en cok istahsizlik zorluyor maalesef

X