15-20 dak ikinci çizgi

eceezgi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2010
9.135
5.689
konum kapanmadıgı için içeriği silmek durumunda kaldım

Son düzenleme:
Resim yok?
Edit: Şimdi geldi resim kusura bakmayın bende sorun vardı galiba :)

Yanlis bisey soylemek istemem ama bana pozitif gibi geldi. Yarin sabah ilk idrarla bir test daha yapin ve 5 dk sonraki sonuca bakin. 1 dk cok erken 20 dk cok gec olmus.
Umarim yanilmiyorumdur pozitiftir de yarin hayirli olsun deriz :)

Teste göre hamilesiniz diyeceğim ama çizgilerin kırmızısı dağılmış gibi de sanki.

Çöpte aseton, çamaşır suyu vs gibi bir şeyle temas etmiş olabilir mi?

Yine de içimden geçen hamile olduğunuz.

Kızlar merhaba,
Adetim 3 gün gecikti
Doğal yollardan hamile kalamıyorum
Eşimde sperm hareket azlıgı vardı
Bugun bir test yaptım
Bir dakika falan baktım birsey cıkmadı snr çöpe attım, 15-20 dak snr baktıgımda resimdeki gbi çizgi vardı.
Bu durumu yasayan var mi aranızda.

Kan testi yaptırıcam ama birkac gün daha beklemek istedim , bir de hamilelik doğal yollardan olmayacak dendiği için pek ihtimal veremedim
Teste bakar misiniz ekte
Herkese tesekkurler
bu testlere bazen guven olmuir. en guzeli kan testi.
ayrica bebek icin 1 sperm yeterli. bir tanesi iyi cikip gidip yumurtayi dolleyebilir.

Benim de ilk dakikalar bir sey cikmamisti.. yaklasik yarim saat sonra copten cikardigimda gordum ikinci silik cizgiyi.. ve hamileymisim gercekten.. Insallah dilediginiz gibi olur sonuc..

Teste göre hamilesiniz diyeceğim ama çizgilerin kırmızısı dağılmış gibi de sanki.

Çöpte aseton, çamaşır suyu vs gibi bir şeyle temas etmiş olabilir mi?

Yine de içimden geçen hamile olduğunuz.
Yok öyle birseyle temas olmadı

Ben varım Can'ım oğlumu böyle öğrendim,iş yerinde test yaptım tek çizgi çıktı,sonra cebime koydum müşteriye baktım falan,iş arkadaşımda bakardı hiç test görmemiş :) abla vahim Dedi verdim eline,şimdi çift çizgi olunca negatifmi oluyor Dedi,ne diyorsun dedim çektim elinden bi baktım pozitif:) bu test de pozitif hayırlı olsun rabbimin hikmeti demekki doğal yollada oluyormuş :)

Pozitifse şok olurum resmen:))
Hemen çikmadı ama cnm boyle ikinci çizgi
Bi 15-20 dak snr cıktı
Geç döllenmedir belki tabi en kesin sonuc kan testiyle olur öle deme hem de benim bi arkımın yumurtası olgunlaşmıodu eşinin de spermleri azdı ama hamile kaldı maşşalah yani nasip

Yanlis bisey soylemek istemem ama bana pozitif gibi geldi. Yarin sabah ilk idrarla bir test daha yapin ve 5 dk sonraki sonuca bakin. 1 dk cok erken 20 dk cok gec olmus.
Umarim yanilmiyorumdur pozitiftir de yarin hayirli olsun deriz :)
Pzt ye kadar bekleyeceğim test için
Üzülüyorum negatif çıkınca
Pzt de regl olmaz isem yapacağim test

Hic pozitif test gormedim ama uzun zaman beklememesi gerekli diye biliyorum birde cizgiler net olmali siz sabah tekrar yapin ve yazan sureye uyun.Insallah bebektir :)

Pozitif gibi duruyor canım hayırlısı inşallah. 3 gün geçmiş kanda kesin çıkar artık. Şimdi bile acile gitsen tahlili yaparlar yarım saatte alırsın sonucu:21:

Ben varım Can'ım oğlumu böyle öğrendim,iş yerinde test yaptım tek çizgi çıktı,sonra cebime koydum müşteriye baktım falan,iş arkadaşımda bakardı hiç test görmemiş :) abla vahim Dedi verdim eline,şimdi çift çizgi olunca negatifmi oluyor Dedi,ne diyorsun dedim çektim elinden bi baktım pozitif:) bu test de pozitif hayırlı olsun rabbimin hikmeti demekki doğal yollada oluyormuş :)
Hadi canım:))
Of valla heyecanlandım daha da cok
Bnm için inanılmaz sürpriz olur böyle bir durum varsa:)

Pozitif gibi duruyor canım hayırlısı inşallah. 3 gün geçmiş kanda kesin çıkar artık. Şimdi bile acile gitsen tahlili yaparlar yarım saatte alırsın sonucu:21:
Eşime bile soylemedim testi
Pzt ye kadar bekleyeceğim
Olmazsa üzülürüm cnk
Bu ay sonu asılama için dr a gideceğiz randevu almıstım.

X