15 aylık kızım ve kilosu

Kesinlikle onu kim açıklayacak ay çok sağolun valla çok haklısınız

Çok gereksiz konuşuyorlar. Yani bende çocukken hep kilolu bi kızdım. Sürekli imrendim zayıf arkadaşlarıma. Bide 1 aylıkken annemin sütü olmadığı için pirinç unu inek sütü içmiş biriyim bu. Ben şükür hala emziriyorm bide o açıdan bakıyorum anne sütü verdim çok şükür mama içip şişko bebek olmadı normal bebek oldu. Kendimde biliyorum bunu ne güzel devem ediyordum takmıyordum bir senem sürekli kilo derdiyle geçmişti unutmuştum ama sağolsun dengesiz insan çok. Teşekkür ederim Allah bağışlasın çocuklarınızı

Anasına çekmiş şimdiden yaşını göstarmiyor diyiverin

Hayret valla gerçekten insanlar nasıl bu kadar kötü olabiliyor bilmiyorum. Sende insan evladısın canavar değilsin ki çocuğu senle evliyse sana da saygı duymak zorunda ama maalesef olmuyor. Benimde annem kaynana gelin herşeyi yaptı ama ağzını açıpta şöylesin demedi bazen kızarım sen çok pasif kalıyon diye de oda kardeşin var falan der. Ama bazıları maalesef tuhaf gerçekten. Size yardım etmeyip size bakmayacaksa niye gelmiş hanfendi maşallah insan lohusalık döneminde ki şeyi unutmuyor demi. Bende olsam bende helal etmezdim hoş bende etmiyorum da bakmayın Allah bu dünyada göstersin diyorum bazen. Seviyorlar sütün yetmiyor mu demeyi doymuyor mu demeyi. Bizimkinede bi gün bıraktıp gittim 1 saatliğe. Dedim ki sütü sağdım ılık suda ısıt kaşıkla ver olmazsa biberonu dene falan filan geldim çocuğun üstü tüm süt içmedi güya ama ıslak. İnsan hiç mi bakmaz bi değiştirmez yok anam bunların baktıları çoçuk Allah'a emanet yetişmiş. Bide görümce terörü var sizde maşallah elineze sağlık valla iyi yapmışsınız çok tuhaf gerçekten. Benim eşim çok anacı böyle durumlarda napar kesin oda anasınan arkasından gider. İyi yapmışsınız valla. İnsan çocuğuna yansıtıyor canın sıkkın olunca daha çok stres oluyor dediğiniz gibi önce kendin

Herkes gidecek sen kalacaksin erkekler annelerini ölümsüz saniyolar ne zaman kaybediyolar o zaman hanimci oluyolar ama o güne kadar kadının çekmediği kalmadığı için bı kiymeti olmuyor ufak ufak söylen şikayet eder gibi değilde neden böyle yapıyor ben anneni seviyorum ama yaptığı iyi değil de gerekirse iyiyi oyna çok seviyorum anneni de alttan alttan da sikeyetin neyse uygun bı dille söyle zamanla oda anne konusunda şikayet duymaya alışır sonra istediğin gibi söylemeye başlarsın

Güzel taktikmiş kesinlikle ölümsüz sanıyorlar ne var ne yok vermeyi düşünüyorlar sağolsunlar. Sürekli bizim kavgamız anası babası yüzünden

Güzel taktikmiş kesinlikle ölümsüz sanıyorlar ne var ne yok vermeyi düşünüyorlar sağolsunlar. Sürekli bizim kavgamız anası babası yüzünden
Onlarda aynısını yapiyorlar oğlunun damarına göre şerbet veriyolar sende yap annesine özellikle onun yaninda ekstra iyi davran kocana da bı sikayetin olduğunda anneni seviyorum ama bunu yapmasa daha iyi falan de zamanla da istediğin gibi şikayetini edersin önce evlendirip sonra yuvasına huzursuzluk sokan bir insan evladını seviyo olamaz orda aynı huzursuzluğu kendi ogluda yaşıyor insan kendi evladına bunu yapar mı çok tuhaflar

Ay onlar ne bilsin sevgiyi. Seni yabancı el kızı gibi görüyorlar sorsan yüzümüze gülüyorlar arkadan da lafı söylüyor. Valla öyle hiç yapamıyorum illa kavga olacak pat diye annen şöyle diye söylüyorum sinir oluyorum. Yapıyorlar valla çok güzel. Kendi evinde oğlunu kuruyor kuruyor eve gönderiyor oğluda anneme ne alsam ne etsem diye kara kara düşünüyor. En son kredi çekip ev aldırdı kendi üstüne de yaptırdı hanfendi

sağlık bakanlığı persentil tablosunda kızınız normal aralıkta görünüyor, %50 persentil.. gayet normal, insanları umursamayın, burda söylenilenleri de umursamayın..

sağlık bakanlığı persentil tablosunda kızınız normal aralıkta görünüyor, %50 persentil.. gayet normal, insanları umursamayın, burda söylenilenleri de umursamayın..
Evet burdakilerde kafamı bulandırdı bilmem neye bakılacak bilmem şuna falan filan. Teşekkür ederim sağolun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…