15 kilo verdim.önerilerimle benimle kilo vermek isteyenler buraya!

iyi yapmışsın spor yapacaksın ya sorun yok bende dedıklerımı yaptım 1 km kadar koştum 4kmde yürüdüm şimdi maden suyumu içiyorum :KK70:

gunaydınnn canımmmmm
sabah kalktım ılık suyumu içtim bol limıonlu
e kahvaltımı yaptım 1 dilim ekmek ...
peynir zeytin domatesss....

ve aksamm yaklasık 1,5 saat spor yaptım ve suannn yanlarımdan belimeee öyle bir agrı saplanmıs ki felaket:)

gunaydınnn canımmmmm
sabah kalktım ılık suyumu içtim bol limıonlu
e kahvaltımı yaptım 1 dilim ekmek ...
peynir zeytin domatesss....

ve aksamm yaklasık 1,5 saat spor yaptım ve suannn yanlarımdan belimeee öyle bir agrı saplanmıs ki felaket:)

kusura bakma canım dün giremedim işlerim vardı .s o ağrıların yanmaların, kaşınmaların hepsi düşmanımız olan yağların yanmasına işarettt :KK70: :KK33::KK52:

öncelikle merhaba..
Elimden geldiğimce kilo vermen konusunda sana yardımcı olmak isterim ki sende ideal bir görünüme, ruh haline ve en önemlisi miniminnacık dunyalar tatlısı bebeğine kavuşabil :KK70: ilk yapman gereken şey tamamen başarabileceğine inanmak ve kendini kasmamak.Çünkü insan kendını ne kadar kasar ve sürekli 'hayır ben diyetteyim olmaz !' dıye engellerse, her gün tartıdaki rakama aldanıp kendi kendine kederlenirse ve en önemlisi bu yüzden kendınden nefret edecek duruma düşüp aynalara küserse bu iş olmuyor.yapman gereken tek şey biraz sabır ve disiplin.Disiplin konusu şu açıdan mesela evde yemeklerı sen yapıyorsun değil mi? yemeklere koyduğun yağ ve tuz miktarlarını yavaş yavaş azaltmakla işe başlayabılırsın.Her gün uyanır uyanmaz ılık suyunu içmelisin.Meyveden hoşlanıyorsan ara öğünde akşam yemeğinden önce abartmadan yemelisin ve en önemlisi hareket etmek, akşamları bi şey yememek işte bu kadar basit.sonrasında ise her şey istediğin gibi olacaaaaak :KK70::KK52:

Süpersin canım yaa iradene bayıldım en cok hosuma gıden kafanda olayı basıtlestırmen yasam seklı olarak gormen ve buna ınanmandı
Benım sorunum ıste ben o yıyeceklerden vazgecmek ıstemıyorum onalrı yerken keyıf alıyorum dıgerlını yıyınce tokluk hıssetmıyorum helekı meyve sut yogurtla hıc aram yok bu yuzden zor gelıyor dıyet yapmak sebzeyı sevıyorum ama ekmeksızde doymuyorum zor benım ısm yanı :KK37: yurumeyı sevıyorum ama 2 kucuk cocukla cıkamıyorum kılo vermek ve sureklı korumak ıstıyorum ama nasıl olcak bılmıyorum:26:

Süpersin canım yaa iradene bayıldım en cok hosuma gıden kafanda olayı basıtlestırmen yasam seklı olarak gormen ve buna ınanmandı
Benım sorunum ıste ben o yıyeceklerden vazgecmek ıstemıyorum onalrı yerken keyıf alıyorum dıgerlını yıyınce tokluk hıssetmıyorum helekı meyve sut yogurtla hıc aram yok bu yuzden zor gelıyor dıyet yapmak sebzeyı sevıyorum ama ekmeksızde doymuyorum zor benım ısm yanı :KK37: yurumeyı sevıyorum ama 2 kucuk cocukla cıkamıyorum kılo vermek ve sureklı korumak ıstıyorum ama nasıl olcak bılmıyorum:26:

teşekkürler ya aslında ilk kual bu bir diyet değil önce bunu içselleştırmelısın ! :KK70: onlardan tamammen vazgecmeyeceksin zaten sadece miktarlarını ve yeme sıklıklarını azaltacaksın o kadar insan bi ka. gün deneyınce alışıyor hepsine inan bana :KK70: her gün çıkamayabılırsın ama en azından haftada 3-4 gün çıkabılsen o bile yeter aslında.sen bi başla gerisi gelecek emin ol bu kadar ıstedıkten sonraaaaaaaaaaa:KK34:

evet hergün en az 1,5-2 saat spor yapıyorum , normalde çok su içen biriydim ama ramazandan sonra canım istemiyordu ona da yavas yavas alısırsam tamamdır :)) şimdilik günde 1,5 litre anca :KK43:(

biraz uğrasırsan neden olmasın tabi zor bi şey değil nasılsa :KK70:

X