15 kilo verdim.önerilerimle benimle kilo vermek isteyenler buraya!

kısaca anlatmak istiyorum ;21 yaşındayım 7 yıllık evliyim 7 yılda aldığım kilo 30 ... şuan kilom 83 polikistik over hastasıyım ve bebeğimin olması için doktorum zayıflaman gerekli dedi bende koşu bandımı aldım plates malzemelerimi aldım ....... başlayacağım inşallah birde 9lu bitki çayını araştırdım onu da alacağım ........ vermem gereken kilo 20 en az nasıl vereceğimi ne yapacağımı kendimi sevdiğim yiyeceklerden nasıl uzak tutacağımı bilemiyorum işim çok zor çok sabr gerektiren bir durum yaşadığınız için bilirsiniz lütfeen bana acil yardım edin ....... psikolojim çok bozuldu bir an evvel kilo verip bebeğimi kucağıma almak istiyorum ....... cevabınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler...........

Bende senin gıbı pko hastasyım aynı şeylerı bnada soyledıler senın ıyı bır motıvasyona ıhtıyacın var
Diyet grublarında cuma yarşşmaları var onlara katıl
Diyetarkadasım.com sitesine üye ol kalori hesabını sitede yap ne yedıgını bıl
İnş zayıflacagız
İlk kural KARARLILIK UNUTMA

Bende senin gıbı pko hastasyım aynı şeylerı bnada soyledıler senın ıyı bır motıvasyona ıhtıyacın var
Diyet grublarında cuma yarşşmaları var onlara katıl
Diyetarkadasım.com sitesine üye ol kalori hesabını sitede yap ne yedıgını bıl
İnş zayıflacagız
İlk kural KARARLILIK UNUTMA

haklısın evet ... benim kasığımdaki lenf bezlerinde sorun var şişşiyo ve ağrı yapıyor adım atamıyorum bazen bu durumdayken spor yapmakta zorlnıyorum ne yapacağımı şaşırmış durumdayım zayıflamakta çok istiyorum ama bilmiyorum offfffffff

merak ettiğim birşey var bu kadaar kilo verdiniz br arkadaşım 12 kilo verdi ve göğüsleri küçüldü ama kırışmış ve büzüşmüş sizde de öyle birşey oldu mu acaba cevap verirseniz sevinirim..Şimdiden teşekkürler...

Canım Merhaba

Bende şu an aynen senin durumundayım . Diyete değil ama hayat düzenimi değiştirmeye başladım. Şeker kullanmayı ve ekmeği bıraktım. Akşamları abur cubur yememeye çalışıyorum oldukça.sabah kalkınca büyük bi bardak suyumu içiyorum . İş hayatında oldugum için sabahları kahvaltı yapamıyorum ve şekersiz çayla 1 paket eti form sade yiyorum . Haftaya spor salonuna yazılıyorum inşallah.

Ben daha çok yeniyim umarım devamı gelir bütün bunların azm,ne hayran kaldım bu süreçte desteklerini bekliyorum canım

kilo veren arkadaşlar tebrik ediyorum sizi benim kilom 60 ve52ye inmek istiyorum eski kiloma ama ne kadar uğraşsam olmuyo fazla yamekte yiyemiyorum anlamadım :KK39:

merak ettiğim birşey var bu kadaar kilo verdiniz br arkadaşım 12 kilo verdi ve göğüsleri küçüldü ama kırışmış ve büzüşmüş sizde de öyle birşey oldu mu acaba cevap verirseniz sevinirim..Şimdiden teşekkürler...

bende öyle bi sorun olmadı tam tersine daha derli toplu bi görünüm oldu yani :KK1:

Canım Merhaba

Bende şu an aynen senin durumundayım . Diyete değil ama hayat düzenimi değiştirmeye başladım. Şeker kullanmayı ve ekmeği bıraktım. Akşamları abur cubur yememeye çalışıyorum oldukça.sabah kalkınca büyük bi bardak suyumu içiyorum . İş hayatında oldugum için sabahları kahvaltı yapamıyorum ve şekersiz çayla 1 paket eti form sade yiyorum . Haftaya spor salonuna yazılıyorum inşallah.

Ben daha çok yeniyim umarım devamı gelir bütün bunların azm,ne hayran kaldım bu süreçte desteklerini bekliyorum canım

öncelikle teşekkür ediyorum bu işe ilk başta düşünce yapını değiştirerek başlamak en iyisi bu iş bu şekilde halloluyo çünkü :) aslında keşke kahvaltı yapabilsen daha iyi olur birazcık uykundan ödün ver ama kahvaltını atlama ki diğer öğünlerin düzenli gitsin derim .d

kilo veren arkadaşlar tebrik ediyorum sizi benim kilom 60 ve52ye inmek istiyorum eski kiloma ama ne kadar uğraşsam olmuyo fazla yamekte yiyemiyorum anlamadım :KK39:

iş sadece az yemekle olmuyo canım kafanada sürekli takmayacaksın çünkü bu kilo verme süreci birazda psikolojik bi süreç ne kadar stres, yapıp kafaya takarsan veremiyosun bi de bunu dene bakalım :)

çok süper olmuşsunn bence kilonu korumalısın yaa :KK9:

teşekkür ederim ama dediğim gibi son 5i verip 36-38 beden olmalıyım :) madem o kadar verdim onuda verebilirim herhalde diyorum hatta 1 hafta sonra spora başlaycağım her şeyi ayarladım .d BU ARADA BURADAN Bİ AÇIKLAMA YAPAYIM KUSURA BAKMAYIN DAHA ÖNCE DEDİĞİM GİBİ ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ OLDUĞUM İÇİM AİLEMDEN AYRIYIM VE NETE GİRME İMKANIM OLMADIĞI İÇİN KK'YI İHMAL ETMEK ZORUNDA KALDIM.TATİLLERDE GİREBİLİYORUM ANCA AMA BU DESTEĞİ BIRAKACAĞIM ANLAMINA GELMEZ KIZLAAAR :KK52:

merhabaa :)topiği görünce nasıl sevindim anlatamam.hem sizin adınıza hem de alabileceğim tavsiyeler adına :)önce biraz kendimden bahsedeyim.Adım Dilara,18 yaşındayım.2sene önce 58 kiloydum,günde 1 saat yüzme,yarım saat bisiklet ve yarım saat fitnessla 2ayda 8kilo verdim.Ama neredeyse hiçbir şey yemiyordum sabah kahvaltı öğlen elma akşam belki çorba.fakat son 1buçuk senedir iştahım öyle açıldı ki anlatamam.Bir sağlık problemi yok ama galiba hiçbir şey yemediğimden vücudum ihtiyaç duydu.Şimd 59 kiloyu buldum ve moralim gerçekten çok bozuldu çünkü o kadar emeğim boşa gitti,giydiklerimi yakıştırmamaya başladım.dün spora başladım,40 dakika zumba ve 20 dakika da fitness yapıyorum.yiyeceği henüz kısamadım ama zamanla olucak umarım.Spor yeterli olur mu acaba ve ekstra ne yapmalıyım?tavsiyeleriniz beni çok mutlu eder :)

Merhaba canim oncelikle seni tebrik ediyorum :KK66: harika vermssin.
ayni boydayiz ben senin suanki baslangic halindeyim ve onumdeki 3-4 ayi senin onerilerine kulak vererek gecirirsem yaza belkide basari hikayemi yazacagim. ama skntm su ki askimi ve sevkimi kaybettim ve icimde basaramama duygusu var.
ogrenilmis bir caresizlik icindeyim yine olmayacak diyor bi yanim

kısaca anlatmak istiyorum ;21 yaşındayım 7 yıllık evliyim 7 yılda aldığım kilo 30 ... şuan kilom 83 polikistik over hastasıyım ve bebeğimin olması için doktorum zayıflaman gerekli dedi bende koşu bandımı aldım plates malzemelerimi aldım ....... başlayacağım inşallah birde 9lu bitki çayını araştırdım onu da alacağım ........ vermem gereken kilo 20 en az nasıl vereceğimi ne yapacağımı kendimi sevdiğim yiyeceklerden nasıl uzak tutacağımı bilemiyorum işim çok zor çok sabr gerektiren bir durum yaşadığınız için bilirsiniz lütfeen bana acil yardım edin ....... psikolojim çok bozuldu bir an evvel kilo verip bebeğimi kucağıma almak istiyorum ....... cevabınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler...........

Rose eğer bebek sahibi olmak için zayıflayacaksan bence bunu bir uzman eşliğinde yap. Ne güzel egzersiz için olan aletler elinin altında ama sağlıklı olmak adına burdan okuduğun şeylerin çok faydası olmayabilir. Sonuçta her bünye farklı . belki burdan okuduklarınla kilo verebiirsin ama hamile kalınca fazlasıyla alabilirsin. o yüzden çok dikkat et çünkü İnş bebeğinin ve senin sağlığın söz konusu olacak. Artık diyestisyene gitmek çok kolay devlet hastanelerinde var önce dahiliye bölümüne gidiyorsun ordan gerekli tahlilleri yapıp seni diyestisye gönderiyorlar. Böylesi senin için çok sağlıklı olur. hatta inş hamilelik döneminde bile faydasının görürsün kilo alma ya da koruma konusunda

hıkayenı okumadım ama resmını görünce gozlerım yuvalarından fırladı..
şu tv dekı mac bıtsın merakla okuyacam ne yazdığını..

Rose eğer bebek sahibi olmak için zayıflayacaksan bence bunu bir uzman eşliğinde yap. Ne güzel egzersiz için olan aletler elinin altında ama sağlıklı olmak adına burdan okuduğun şeylerin çok faydası olmayabilir. Sonuçta her bünye farklı . belki burdan okuduklarınla kilo verebiirsin ama hamile kalınca fazlasıyla alabilirsin. o yüzden çok dikkat et çünkü İnş bebeğinin ve senin sağlığın söz konusu olacak. Artık diyestisyene gitmek çok kolay devlet hastanelerinde var önce dahiliye bölümüne gidiyorsun ordan gerekli tahlilleri yapıp seni diyestisye gönderiyorlar. Böylesi senin için çok sağlıklı olur. hatta inş hamilelik döneminde bile faydasının görürsün kilo alma ya da koruma konusunda

tavsiyen için teşekkür ederim canım çok haklısın...bu ay imkanım yok gitmeye ama önümüzdeki ay başlayacağım diyetisyene inşallah....sağol teşekkür ederim ilgin için....bebek için ama herşeyden önce sağlığm için zayıflamak istiyruum canım..

Tabi zaten sihirli kelimeler bunlar herşeyden önce sen kend i sağlığın için yap. Senin sağlığın demek çevrendekiler sağlığı demek. Her şey gönlünce olsun
tavsiyen için teşekkür ederim canım çok haklısın...bu ay imkanım yok gitmeye ama önümüzdeki ay başlayacağım diyetisyene inşallah....sağol teşekkür ederim ilgin için....bebek için ama herşeyden önce sağlığm için zayıflamak istiyruum canım..

Tabi zaten sihirli kelimeler bunlar herşeyden önce sen kend i sağlığın için yap. Senin sağlığın demek çevrendekiler sağlığı demek. Her şey gönlünce olsun

evet haklıısın ... teşekkrüler canım rabbimde sana gönlüne göre versin canım...

X