15 Mart 15 Mayıs Kilo Verme Yarışması

Olur valla hemde süper olur.geçen yıl karatay la 14 ki verdim.1 yılda 4 kiloyu geri aldım maalesef.çarşamba başlayalım yediklerimizi yazalım birbirimizi uyarılar .Ayy çok heyecanlandim
Ben yapıyorum zaten canım
sen de başla akşam yemeğyle niye çarşamba. Çarşambaya eksik çıkmak varken niye başlamak için çarşambayı bekkeyesin ki kaybedecek zaman yok yaz kapıda:KK71:

pin_293156256979174223.png pin_AYJsZHcW5BRqbELEgivpxtHFvR0j_OeJHfykf8ZgLDyade5mGe2bJcc.jpg

Bizim neyimiz eksik biz de yaparız biz de başaracağızzz :KK71:

Can sıkıntısından canım bişeyler yemek istiyor halbuki karnım tok saat 3 de yulaf ezmesi chia tohumu yicem ama şimdi yemek istiyorum niye böyle oluyorum ki biri bana dur desin :oha:

Canım saat 3 e ne kaldı hem chia tohumu çok guzrl tok tutar bekle onu yeyince rahat olacak her şey :)

Meyve suyu olarak ne içiyorsun ki kendin mi yapıyorsun yoksa hazır marketten mi alıyorsun
Sıkma meyve suyu satan biryerde karışık meyve suyu içtim sabah.evdede %100 elma suyu satılıyo markette ondan aldım onu içtim.yeşil çay içtim bir fincan.bolda su.meyve suyu vitaminli oldugu için enerjik tutuyo cnm

Sıkma meyve suyu satan biryerde karışık meyve suyu içtim sabah.evdede %100 elma suyu satılıyo markette ondan aldım onu içtim.yeşil çay içtim bir fincan.bolda su.meyve suyu vitaminli oldugu için enerjik tutuyo cnm
Meyve suyu çok şekerli ben bu şekilde sağlıklı kilo vereceğini düşünmüyorum. Kas kaybı olur yağdan fazla canım.

Hiç susamıyırum ki o yüzden de su içesim gelmiyor hiç malesef keşke çok su içen biri olsam

Ben de senin gibiyim canım

1 bardak içmeden gün geçebilir

Ama 2 litre zorunlu artık 1 litrelik şişe alalım 2 kere içtik mi tamamdır :)

X