15 Mart 15 Mayıs Kilo Verme Yarışması

Kızlar Süpersiniz

Durmak yok

Herkes nasıl veriyorsa biz de yapabiliriz

Kalkınca ilk ışimiz ılık su içmek :)

İsteyen sade içsin isteyen kayisi bekletip içsin isteyen limon sıksin isteyen bal ve sirke katsin

Yeter ki için

:KK71::KK71::KK71::KK71:

Nasıl bşr
AraŞtırdığım kadarıyla en sıkı hızlı kilo verdiren hollywood rejimi.Ben ona başlıcam gel katıl bana
bir rejim çokmu ağır malesef aç kalamıyorum sinirleniyorum ve başım dönüyor halim kalmıyor bu rejime bi bakayım

Sabah kalktım be limonlu su içtim. 1 haşlanmış yumurta biraz peynir biraz zeytin yicem ekmek yok buğday ekmeği de yok 3 bardak da çay içicem nasıl sizce iyi bi kahvaltı mı yoksa haşlanmış yumurta 2 mi olsun

Sabah kalktım be limonlu su içtim. 1 haşlanmış yumurta biraz peynir biraz zeytin yicem ekmek yok buğday ekmeği de yok 3 bardak da çay içicem nasıl sizce iyi bi kahvaltı mı yoksa haşlanmış yumurta 2 mi olsun

Doymadiysan 2 olabilir doyduysan sıkıntı yok

Emziriyorzan da yine 2 olabilir

Ben de katilmak istiyorum. Su anki kilom 71,3 - hedef 59. 2 ay icin fazla bi kilo tabii ama yine de oyle yazalim :)

Can sıkıntısından canım bişeyler yemek istiyor halbuki karnım tok saat 3 de yulaf ezmesi chia tohumu yicem ama şimdi yemek istiyorum niye böyle oluyorum ki biri bana dur desin :oha:

Merhaba,
Ben de aranıza katılmak isterim. Iki haftadır yediklerime dikkat etmeye başladım. Şu an 75 kg civariyim. Hedefimi 10 kg olarak belirliyorum. 2 ay için büyük bir hedef gibi ama tutturursak ne mutlu.
Hepinize başarılar kızlar.

X