15 tl kahve mi olur diye olay çıkarttı…

Kaç kaç kurtulmuşsun Allah’ın cimrisi ya. Bugün salız olmuş 22 lira Evleneceği kadına şimdiden üzüldüm. İnşallah eli sopalı birine düşer de kadın adam eder

Ay şu 4 saatte 3 içeceği neden içtin, madem içecektin tercihi adama bıraksaydın diyenlere de hasta oldum. Adam nargile içmiş ya, sırf fazladan içecek almayıp kendini oyalamak için. Nargile konu sahibinin içtiklerinden pahalıya gelmiştir. Gören de 3 tane votkalı meyve kokteyli içmiş zannedecek. Çay kahve ve bir soğuk içecek, ne yani. Açıkçası ilk buluşmaya erkeği ben çağırmadıysam hesap da ödemem. Kaldı ki konu sahibi çalışmıyor, belki ömür boyu da çalışmayacak, karşıdaki de bunu biliyordur. Bunun farkında olarak bu adımı atmıştır. 3 defa hesap ödemeye tahammülü olmayan adam, geliri olmayan bir kadına ömür boyu aynı şeyleri yapacaktır.

Dürüst olalım çoğu kadın, ilk bir kaç buluşmada, özellikle de davet edildiyse hesap ödemeyi tercih etmez. Bence etmemelidir de, cimri adam ayıklamak için en iyi fırsat bu, gördü öğrendi konu sahibi.

Yani çoğu kişi toplamaz vücut kendini demiş ama babam 50 yaşında midesini aldırdı 250 kiloya yakındı boyu 175 iki sene sonra 83 kilo çocuklarından bile fit vücudu var halen de öyle 70 kiloda sabit kaldı daha sonrasında

Nasıl yani 180 kiloya yakın verdi ve hiç sarkma vs olmadı mı?
Babanız çok şanslı.

Yalnız kendine nescafe soğuk kahve aldı ve cafeye onu soktu. Dedim ayıp . Arkadaşlarım sorun değil dedi. Ve sadece onu içti. Tabi huyunu bilmediğim için gözüme çarpmadı. Neyine acıdılar bu adamın anlamadım. Keşke rezil etseydim . Ayrıca ben 4 içecek söylemişim adam sorun etmemiş ağzını açmamış. Burdakilere ne onu anlamadım

Bi kahve iki pipet falan da diyebilirdi. Iyi tarafından bak
Off aklıma erkek arkadaşı annesiyle tanistirmaya lüks restauranta götürüp , ortaya ortak tiramisu isteyip hep birlikte catallamalari geldi

adam fragmani atlayip direk gerçek yüzünü göstermiş
orta hallinin memurun işcinin durum maalesef bu yani.
bizlerde dışarda bir çaya 15 lira vermeye söyleniyoruz tabi personele bağırarak azarlayarak değil içimizden.
adam isyanını yanlıs yerlerde yanlış zamanlarda dile getiriyor, belliki evlenseniz böyle sorunlar yaşayacaksiniz sinekten yağ çıkartacak

Konunuz sanırım facebookta da vardı okur okumaz hatırladım oradaki cevaplar yeterli gelmedi sanırım orada yorum yaptım mı hatırlamıyorum ama buradan yazayım sizin davranışınızda ters bir durum yok bende yanımda para hesabı yapan adamdan soğurdum. Bir daha görüşmeyin bir şey kaybetmezsiniz ömür geçmez çünkü bir şans daha verirseniz.

Ay yok artık.
Cafeye elinde soğuk kahveyle gitmek nezaket kurallarına bile uymuyor. Mesaj yazıp tartışmana bile gerek yokmuş.

Tamam şu an enflasyon hepimizi yedi bitirdi ama yeni tanıştığım flört potansiyeli olan indan yanında yapılacak şey değil bular. İlişki az ilerledikten sonra kendini açıklar ona göre yerlere gider insan. Bunun her adımı falso

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…