15 yıldir unutamamak

On numara olmuş, geçmişler olsun geçmişler olsun, ara ara belki de bulursun

Onunla evleneceğim
Adam evli Hülya Hanım. Yuva mı yıkacaksınız?

Yoksa adamın kapısını çalıp o benim o beni seviyor bir kere diyip adamı çekip alacak mısınız? Sizi temin ederim hepimizin kaprislerle kezbanlıklarımızla karşımızdakini hayattan soğutuğu ergenlik ilişkilerimiz oldu, kapattık bitti gitti o yaşlarda güzeldi. Siz de kapatın, yolunuza bakın, takıntı yapmışsınız belli. Destek alın.

O seninle evlenmez ki acı olacak ama bir kadını sevmiş ve evlenmiş.

Sizin eski konulara baktım da zaten sürekli birilerine platonik aşık oluyorsunuz. 2 yıldır bana bakıyor ama açılamıyor napsam diye birinden bahsediyor sonra başka konuda gene başka birine ilgi duyup adamın sizle ilgilenip ilgilenmediğini soruyorsunuz. Dengesiz birisiniz. Ayrıca psikolojik tedavi görün çünkü bu hisler normal değil.
Bu konudaki adamı ve eşini rahat bırakın. Yazmayın kendinizi düşürmeyin bu kadar.
Gerçi tüm konularınıza şöyle göz gezdirdiğimde fake konularla milletle dalga geçtiğinizi de düşünmedim değil.

Onunla evleneceğim
Şaka mısınız siz? Burda fake konularla insanları sinir etmeye mi çalışıyorsunuz. Zira bu cevaplar sizin bizimle eğleniyor olduğunuzu gösteriyor. Kendine böyle eğlenceler aradığına göre hem zamanın bol hem de hastasın git tedavi ol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…