155 Kilodan 65 Kiloya düştüm :)

ASL3

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2017
6
28
26
Merhaba arkadaşlar , sizlere motivasyon olması açısından zayıflama hikayemi sizlerle paylaşıyorum.. Herşey Bundan Tam 9 ay Önce çocukluk arkadaşımın dügününe gitmemle başladı o zamanlar tabi 155 kilo oldugumdan davul gibiyim kalktık halaya havada sıcaktı 5 dk içerisinde ter içinde kaldım ama kızlar anlatamam sucuk gibi ter içinde kalmışım , sonra halay bitti oturduk tam o sıra yanımızdan (Bikaç kız arkadaş beraber oturuyoruz) bi erkek grubu geçti , dedikleri bana dokunsa bile inkar edemem bayada yakışıklılardı neyse yanımızdan geçerken içlerinden birisi bana laf attı , o anları pek fazla hatırlamamak için uzatmıyorum lakin dedikleri bana baya dokundu ve eve gidince kendi kendime söz verdim ve zayıflamaya koyuldum..

Diyetimi yaparken 155 Kilodan 120 kilo oluncaya kadar (Yaklaşık 2 ay 3 hafta sürdü) günde 2 saat spor yaptım..

120 kilodan 90 kiloya düşene kadar günde 3 saat spor yaptım (Yaklaşık 3 ay sürdü)

90 kilodan 65 kilo olana kadar günde 4 saat spor yaptım (Yaklaşık 3 ay 1 hafta sürdü)

ve Toplamda 90 Kilo zayıfladım ve şuan sarkmalarım neredeyse yok denecek kadar az.. ve Bu Diyeti yaparken ilk 4 ay yaklaşık 800 kalori geri kalan 5 ayda ise 950 - 1000 kalori arasında beslendim ve hiçbir özel diyet listesi kullanmadım..

Aynen ama İnsan zamanla sanırım alışıyor , yorgunluk hissi hissetmedim , spor hocam çok yardımcı oldu :)

Hocayla çalıştıysan daha iyi olmuştur. Bravo ya süpersin darısı başıma

Teşekkür ederim :)

Ben koskoca 90 kiloyu vermişim sen 10 kiloyu rahat verirsin :) Herşey istemekle başlıyor , yada kıskançlıkla

Doğru söylüyorsun da bi türlü gitmiyor takıldı kaldı 60ta ( boy kısa olduğundan 60 fazla bana ) :)

Aslında 20kilo fazlam vardı da 2 aydır 7 kilo gitti şimdi 47 için 13 daha vermem lazım ama düz 5 olsun şimdilik 10 kilo

Ya ama 3 haftadır 59.5-60.5 arası takılmış.

Napsam da bi atağa gecse yeniden acaba

Lipton'un Slim Plus çayları var , zayıflamaya yardımcı oluyor ve içerisinde birsürü bitki var onu kullanabilirsin ve ayrıca bol bol sade kefir iç :) yediklerinide biraz kısarsan eminim 1 haftada en az 2 kilo verirsin , zaten kilo vermeye başladıgın zaman devamı geliyor , açken daha mutlu hissediyorsun kendini..

Bi süredir içmiyorum bitki çayı bu olabilir bak gelmedi aklıma sagol:)

tebrik ediyorum canım.benim 2 ay sonra nişanım var.düğünüme de 6 ay var ve ben hala tosun gibiyim.80 kg oldum.sürekli stresten bişeyler yiyorum nasıl olacak böyle hiç bilmiyorum.neler yedin örnek menü yazar mısın?sporu hergün yaptın mı?ben 1,5 saat yapsam her gün o bana yeter.sarkmalar için neler yaptın biraz bahseder misin ?

Canım dedigim gibi hergün uyguladıgım devamlı bi diyet listem yoktu , ama Tuz ve şekeri hayatımdan çıkarmıştım , ekmegi ise günde en fazla 2 dilim light ekmek olarak tüketiyordum, acıkınca sürekli meyve yiyordum (abartmamak şartıyla) ve akşam 6 dan sonra asla yemek vs yemiyordum sadece çok acıkırsam bi bardak limonlu ılık su içiyordum ve marul veya maydanoz en olmadı salata yiyordum açlıgım gidiyordu.. Spor konusuna gelirsek , vücudumun sarkmaması için yaptım , başarılı da oldum sayılır , Sarkma olmaması için de bol bol su iç çok işe yarıyor :)

fotograf paylaşabilir misiniz ?

Bİr arkadasım var zayıflamak isteyen sporla olucagına ikna edemiyoruzda

Bu arada azminizden dolayı tebrik ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…