17,09 da sezeryan oluyorum

asdfgh789

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2008
785
2
slm arkadaslar bugün 40 haftamızı doldurduk 39 haftada bebişim 3200 gr hersey normal görünüyordu halada öyle ama bu hafta doktor 3800 civarında normal dogum beklersek 4 kiloyu gecer persembeye kadar gelmezse son kontrolleri yapar sezeryanlan alırız dedi catı mua. yaptı hiç açılma yokmus ve bebek daha yukardaymıs ama böyle olunca yapıcak bişey kalmıyor sanırım bu sekilde bebk büyük oldugu için sezeryan olanlar varmı

slm arkadaslar bugün 40 haftamızı doldurduk 39 haftada bebişim 3200 gr hersey normal görünüyordu halada öyle ama bu hafta doktor 3800 civarında normal dogum beklersek 4 kiloyu gecer persembeye kadar gelmezse son kontrolleri yapar sezeryanlan alırız dedi catı mua. yaptı hiç açılma yokmus ve bebek daha yukardaymıs ama böyle olunca yapıcak bişey kalmıyor sanırım bu sekilde bebk büyük oldugu için sezeryan olanlar varmı

cnm öncelikle kolay doğumlar diliyorum.inş.hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın.bende kocaelideyim.8 haf.hamileym.doktorun kimdi cnm memnunmusun.:1hug:

canım ben de bebeğim iri diye sezeryan oldum. doktor beklersek 4 kiloyu geçer demişti. ben 38+6 da ameliyat oldum ve bebeğim 4500 gramdı. iyi ki beklememişiz normal doğumu. çünkü ultrasonda yanılma payı olabiliyor. inşallah sağlıcakla kavuşursun bebeğine.

cnm öncelikle kolay doğumlar diliyorum.inş.hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın.bende kocaelideyim.8 haf.hamileym.doktorun kimdi cnm memnunmusun.:1hug:

akademi hast nuri hüseyinogluna gidiyorum canım doktorumdan çok memnunum gerekli ilgiyi gösteriyor güleryzlü bir doktor a.s.

selam canım doğdu mu bebeğin ? kaç kilo doğdu herşey yolundadır umarım
hayırlı haberlerini bekliyoruzzza.s.

umarım sağlıkla almışsındır kucağına bebişini. darısı da bize. :Saruboceq:

inşallah sağlıkla kucağına almışsındır bebeğini.darısı bizlerin başına inşallah.allah analı babalı büyütsün.

allah sağlıkla bebeğini kucağına almak nasip etsin canım allah analı babalı büyütsün bahtını güzel eylesin bebeğinin :Saruboceq:

son ana kadar normal doğum görünüyordu ki doğumhaneye girene kadar benimde iri görünüyordu bebeğim ultrasonda hep. ve sezeryan oldu bunun için 1.5 ay önce 4050 gr ve 54 cm doğdu bebeğim.

X