17 günde 15 kilo !!-karpuz diyeti

tastygirl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2011
10
5
merhaba, ben foruma yeni katıldım.burada zayıflamak için oldukça ilginç yöntemler görüyorum.ama benim uyguladığım yönteme hiç rastlamadığım için sizinle paylaşmak istedim.öncelikle bu diyeti uygulamak için çok sağlam irade ve bünye ister.ilk üç dört gün insanı çok ciddi bir şekilde hırpalar ama ondan sonra kilolarınızın inanılmaz bir hızla gittiğini görürsünüz.üstelik öyle çok pahalı zayıflama ilaçlarınada gerek yoktur.ve oldukça da basittir.tüm diyet programı boyunca hiç bir şey yemeyeceksiniz.yalnızca karpuzun dışında.şöyle.bütün gün her türlü sıvı serbest.çay kahve,su, meyva suyu vb. ama hiç bir şekilde başka yiyecek yemeyeceksiniz.akşam yemeği olarak da kalınca bir dilim karpuz...hepsi bu..dediğim gibi ilk üç dört gün çok rahatsız eder,adeta günler geçmez olur..ama sonra teraziye çıktığınızda hergün bir kiloya yakın verdiğinizi görürsünüz.ben 17 günde 15 kilo verdim..ancak dediğim gibi çok sağlam bünye ve irade istiyor..eğer ağır gelirse ,isterseniz yemek öğünlerinede karpuz koyabilirsiniz,yani günde üç öğün karpuz olarak da deneyebilirsiniz...:KK61:

tebrikler.yalnız umarım ilerde ciddi sağlık sorunlarıyla karşılaşmazsın.çünkü bu yaptıgın şeyin adı şok diyet bile değil,ölüm orucu resmen:KK53:

kimseyi kolundan tutup veya boğazını sıkıp bunu yapmaya zorlamadım...ben sadece bir deneyimimi paylaştım..isteyen yapar,istemeyen de "ayda 100 gr verdiriyor mucize çözüm" falan diye reklamı yapılan ,ama gerçekte hiç bir işe yaramayan bir sürü saçmasapan diyetlerle kendini kandırmaya ve sonundada "ayol su içsem yarıyo,bi türlü kilo veremiyorum" diye yakınmaya devam ederek ömrünü patates çuvalı modeli bir vücutla geçirmeye devam eder..

kimseyi kolundan tutup veya boğazını sıkıp bunu yapmaya zorlamadım...ben sadece bir deneyimimi paylaştım..isteyen yapar,istemeyen de "ayda 100 gr verdiriyor mucize çözüm" falan diye reklamı yapılan ,ama gerçekte hiç bir işe yaramayan bir sürü saçmasapan diyetlerle kendini kandırmaya ve sonundada "ayol su içsem yarıyo,bi türlü kilo veremiyorum" diye yakınmaya devam ederek ömrünü patates çuvalı modeli bir vücutla geçirmeye devam eder..
7 ayda 26 kg verdim.Sağlıklı ve doyurucu diyetler,6 öğün beslenme,3 litre su,ve beni yormayacak kadar sporla.Bıraktığım zamanlarda bile kilo almadım verdiğimin üzerine.Bu diyeti yapmayan dediğiniz gibi patates çuvalı olarak gezmez,aksine yapan kastan kaybettiği için o kiloları fazlası ile geri döneceği gibi,ani kalp krizi riskinde de ilk sıradadır bu kas kaybı neticesinde.Evet paylaşmışsınız problem burda değil tercihtir,ama bir de bu sağlıksız diyetleri haklı olarak eleştiren arkadaşları küçümsemeniz oldukça komik olmuş.Bir yanlışa başka bir yanlış tercih edilmez.Yani ilaç zararlı,hadi yerine şok diyet yapalım olmaz.Yanlış doğruyla telafi edilebilir.

ehh.. ne diyeyim...görüyorum ki burada insanlar gerçekleri duymak değil..."duymak istediklerini" duymayı tercih ediyorlar..sizin dediğiniz gibi olsun..:) bu diyet çok kötüdür ,sakın yapmayın...siz bildiğiniz o çok sağlıklı diyetleri yapın...zaten aslında diyete ihtiyacınız da yok ya...noolcak biraz basenleriniz var,biraz karnınız,birazda kalçanız,eh okadar yağ herkeste olur zaten...amaaan alan almış,satan satmış a kadarda oluversin siz boşverin diyeti falan en iyisi..:KK66:

ehh.. ne diyeyim...görüyorum ki burada insanlar gerçekleri duymak değil..."duymak istediklerini" duymayı tercih ediyorlar..sizin dediğiniz gibi olsun..:) bu diyet çok kötüdür ,sakın yapmayın...siz bildiğiniz o çok sağlıklı diyetleri yapın...zaten aslında diyete ihtiyacınız da yok ya...noolcak biraz basenleriniz var,biraz karnınız,birazda kalçanız,eh okadar yağ herkeste olur zaten...amaaan alan almış,satan satmış a kadarda oluversin siz boşverin diyeti falan en iyisi..:KK66:
Eleştiriye böyle reaksiyonlar veren bir mantaliteye sahipsen,yüzlerce kişinin olduğu bir foruma yazmayacaksın.Kim ne söylese,komik değdirmeler yapıyorsun kendince.Arkadaşım sen sağlam bir doktordan düzenli birkaç seans psikolojik destek al istersen,samimi düşüncemdir;hızlı verilen kiloların sinir sisteminde tahribata yol açtığını söylüyordu doktorlar,cümlelerini okuyunca gerçekten inandım.Biraz karnımız biraz kalçamız olsun da,idrakımızda böyle büyük bir boşluk olmasın yeter.

Son düzenleme:

Madde bagimlilari da gelsin deneyimlerini 'sadece' paylassin...
Umarim bu yalanin pesinden giden olmaz.

diyet yapa yapa yağlarla birlikte beyinde gitmiş bu arkadaşın...ciddi söylüyorum sağlıksız beslenmeden dolayı beyin hücrelerinde gitmiş senin..yoksa bu saçma sapan bi !!yeme şeklini(diyet demiyorum..bu diyet değil cünkü..tamamen uyduruk saçma sapan bi yeme şekli)bize böyle savunmazdın....sen yaptın vede kilo verdin diye bu yöntem sağlıklı anlamına gelmiyo!!!sen mi patentini veriyosun bu işin???ikincisi:senin o beğenmediğin sağlıklı beslenmeyle ben 25 kilo verdim şekerim...fıstık gibi 48 kiloyım...bide doğum kilolarımdı üstelik..öyle göbek,möbek vede yağlada dolaşmıyorum anlayacağın...inceciğim...doğum yaptığıma inanmıyo insanlar....bilmem bu kadar cevap yetti mi sana...:KK37:

Arkadaşlar...

Burası sosyal bir platform ve herkes deneyimlerini paylaşmak için konu açabilir.

Uygun gören onaylar, uygun görmeyen de onaylamıyorum deyip nedenini paylaşabilir.

Kimse kimseye hakaret edemez, konu açmasını ya da yorum yazmasını engelleyemez.

Lütfen bu kurala uyun...

Bende yaptım böle bi saçmalık ilk aylar sevinçten çıldırıyodum.keşke insan gibi sağlıklı bi diyet yapsaydımda o 15 kiloyu 3 ayda verseydim.Ne acelem varsa sanki tabakhaneye bişey yetiştirmeye çalışyıodum.14 Kilo verdim hızlı hızlı şimdi kafamda saç kalmadı :KK43:

Son düzenleme:
X