Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 17 yaşındayım.. Bir sorum olucak bakarsanız sevinirim ablalarım.. :)

cnm aynı yaştayız.ben bu yaz adaçayı içtim ve hurma yedim kesinlikle işe yaradı.başka bi topictede yazdım yaptıklarımı.östrojenle ilgili göğüs büyümesi ve düzenli adaçayı içersen seninkilerde büyüyeceklerdir:kahve:

ya buzun etkisini gördüm ama adaçayını 2 haftadır yapıyorum ve tık yok resmen yaa fisfisfis

ya ablalarım bşşi sorcam ben 15 yasına grdm ama göğüslerim 6 ay önce fln büyümeye başladı.regl olmadım daha doktora gttk ama herseyn yolunda olduğunu söyledi.smdi mezroyla ölçtüm 76cm fln .açıkcası ne zaman styen takıcağımı bilmiyorum. yardım edermisiniz?:)

yeni gelişme çağındaki kızlar sakın destekli südyen takıp göğüslerinizi sıkıştırmayın göğüsü büyük gösteren ama içi boş südyenler var onları kullanın ben hala onları kullanıyorum benden size abla tavsiyesi bitki çayları için gelişiminiz bitince yeterli boyuta gelmediyse diğer yolları deneyin işe yarayan yöntemler var ileriki yaşlarda büyümez diye bişey yok ben 28 yaşından sonra 6 cm. büyüttüm belki dahada büyür:)

yeni gelişme çağındaki kızlar sakın destekli südyen takıp göğüslerinizi sıkıştırmayın göğüsü büyük gösteren ama içi boş südyenler var onları kullanın ben hala onları kullanıyorum benden size abla tavsiyesi bitki çayları için gelişiminiz bitince yeterli boyuta gelmediyse diğer yolları deneyin işe yarayan yöntemler var ileriki yaşlarda büyümez diye bişey yok ben 28 yaşından sonra 6 cm. büyüttüm belki dahada büyür:)

aa evet iyi fikir... tşkr ettim.. :)) opuyorumnanaktan

Sevgili özlem sorununu okudum canım benimde sana bir önerim var bunu mutlaka düzenli yapmanı öneririm.Sabahları yataktan kalktığında her iki kollarınıda bir aşağıya bir yukarıya doğru indir kaldır daha sonra yine her iki kollarını bir öne bir arkaya doğru aç yani kaslarını çalıştır göğüs kasları çok önemli hem sarkmayı önlüyor hemde göğüslerin gelişiyor...Kolay gelsin:emir_bebek:

NOT.Sabah kalktığında akşamlarıda yatarken düzenli şekilde yap

Sevgili özlem sorununu okudum canım benimde sana bir önerim var bunu mutlaka düzenli yapmanı öneririm.Sabahları yataktan kalktığında her iki kollarınıda bir aşağıya bir yukarıya doğru indir kaldır daha sonra yine her iki kollarını bir öne bir arkaya doğru aç yani kaslarını çalıştır göğüs kasları çok önemli hem sarkmayı önlüyor hemde göğüslerin gelişiyor...Kolay gelsin:emir_bebek:

NOT.Sabah kalktığında akşamlarıda yatarken düzenli şekilde yap

Çok saol ablacım bunuda deniycem :))

ben 15 yasındaym boyum 1.68 kilom 40 gögslerim 175 Tı . bardak masajyla 2 gecede resmen 10 beden büyüdüler mucize gbi bişey.. kesinlikle tavsiye ederim.. (:-)

ya bence canını sıkma...bende aynen senın gıbıydım...sımdı 75 rahat doluyor...54 kıloyum boy 170..saglıklı beslen yater...

Olur mu öyle şey göğüs gelişimi 20 hatta bazı bayanlarda 23e kadar devam eder bozma sakın moralini sen tabi ailendeki bireylerin boyutları da önemli genlerle de alakalı yani bekle bakalm biraz =)

derler sen ver ben veriyim falan :KK70: boyum 1.48 kilom 45 85 beden benimkinin :KK70: valla benimki genetık 3. sınıfta çıkmaya başladı hep utandım yanı sevmıyorum ver bana boyundan verıyım gogsumden :)

X