1aylik burnum

medinealeynanur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2008
218
3
kizlar 1 aylik burnumun onden resmini ekledim albume, eski hali de diger albumde. cukur vardi iki tane 1 tanesi gitmek uzere, bide burun deliklerim ayni degil, duzelirmi merak ettim, yorumlerinizi bekliyorum, simdiden tesekkur ederim sizlere:kedi:

medinecigim bu cukur onceden var mıydı? son ameliyattan sonra mı oldu vede doktora sordun mu cukurun nedenini? yani onden cok asimetrik durmuyor delikler , sadece cukur belirgin sisligin verdigi birsey olabilir elbette, yinede ameliyat olup bu konuda tecrube gecirmiş arkadasların yorumları daha faydalı olur, tekrar gecmis olsun canım.

merhaba,öncelikle geçmiş olsun.ortadaki çukur konusunda açıkçası pek fikrim yok,umarım düzelir.kapalı teknikle mi ameliyat olmuştunuz? ben de kapalı teknikle ameliyat oldum ve burun deliklerim arasında ufak bir fark var 3,5 hafta oldu ameliyat olalı henüz şiş olduğu için şiş olan taraftan çekme oluyor ve o nedenle o taraftaki delik sanki daha büyük gibi görünüyor.zamanla azalacaktır bu fark,o nedenle üzülmeyin bence.

kizlar 1 aylik burnumun onden resmini ekledim albume, eski hali de diger albumde. cukur vardi iki tane 1 tanesi gitmek uzere, bide burun deliklerim ayni degil, duzelirmi merak ettim, yorumlerinizi bekliyorum, simdiden tesekkur ederim sizlere:kedi:

Canım benim ameliytat öncesi doktorum resmimi çekmişti burun delikleri genelde eşit olmuyor normaldede ona çok takılma derimmm burun ucu çukursa bi tarafı diğeri şişse onada takılma burun içi ödemlerdende kaynaklanıyor olabilir benim 3.5 ay oldu burnumun içindeki şişlikler hala duruyor sabırla bende bekliyorum bakalım ne olacak diye zamanla bende 6 aydada resim eklicem albümüme herkesin 6 aydada inmiyor şişliği birde o var bazılarının 8 ay bazılarının 1 sene o kişiye görede değişiyor ben çok geç ve yavaş iyileşiyorum

merhaba medine, yurtdisinda mi ameliyat oldun? oncelikle cok gecmis olsun, sorunun cevabini tecrubeli arkadaslara birakiyorum, acikcasi ben de bu tarz durumlarin duzelip duzelemeyecegini merak ediyorum her seye hazirlikli olmak icin. umarim duzelecek bir durumdur tekrar gecmis olsun

kizlar ilk once yorumlariniz icin tesekur ederim, acik teknik
olmak uzere bu benim 2 ameliyatim, o cukurdan iki tane vardi birisi gorunen cukur birisi de onun hemen yaninda burnumun kanadindaydi, birisi kaybolmak uzere, hollanda da kbb doktoruna ameliyat oldum, vallah insallah sislikler iner de duzgun bir buruna sahip olurum, allah herkezin gonlune goreversin, hoscakalin.

Merhaba Medine,

Ben de agustos 2009 da ameliyat oldum. Ameliyati yaptirmadan önce cok arastirmalar yaptim, iste doktor olsun, hastane olsun, hemsire olsun, bakim olsun vs. ve almanyanin en ünlü uzman doktoruna gitmeye karar verdim. Ama senin sikayet ettigin durum hala olmus ben de de var, 7 ay oldu dün -tatlicadiarzu- daha hala sislik oldugu icin burnum istedigim kivama gelmedi. Bu zaman zarfi icerisinde 10 defa doktora gittim (ve tabiki her seferinde basinin etini yiyorum :eek:klava: ) ama normal oldugunu söyledi, herkesin bünyesi farkli diyor. Bana bastada söylemisti senin burnun gec iyilesir diye. Ama en son gittigimde malesef aci gercekle yüzlesmek zorunda kaldim büyük ihtimalle ikinci bir ameliyat diyor, cünkü normalde bu durum en fazla 6 ay sürebilirmis, yalniz bir önceki ameliyatin üzerinden bir yil gecmesi gerekiyormus tekrar olabilmek icin. Su anda düzene giriyor gibi sanki bakalim eger 5 ay`a kadar düzelmezse tekrar gidecegim `bedava` ameliyat sözü aldim. (biraz sinir edince lanet olsun dedi :-))
Sen daha yeni ameliyat olmussun sendeki gercekten 'normal' sanirim.

baska bir uzmana gidip onun görüsünü almaya ne dersin?

aynen ilk meliyatimda benim de oyle demisti, gecer gecer diye, sonra 2 ci yi oldu iste allah utandirmasin. insallah iyi sonuclar aliriz hep beraber

kiz nem anam nerelerdeydin sen, msn e de gelmedin , bilgisayarimi yaptirdim, ekledim resimleri, o kadar bekledin canim gor istedim. opuldun.:kedi:

cnmm dün tüm gün net yoktuuu dogu anadoluda ttnetin tadilatı varmış:):):)bugun geldiiii msnyede giremedim genelde 2-3 dk bakıp çıktım işteyken:)gece gelcemmm cnmm uzunca laflarıss şimdii kaçayım misafir gelcek:)çay yapayım:)öptm kuzuuuuuu :)

Merhaba Medine,

Ben de agustos 2009 da ameliyat oldum. Ameliyati yaptirmadan önce cok arastirmalar yaptim, iste doktor olsun, hastane olsun, hemsire olsun, bakim olsun vs. ve almanyanin en ünlü uzman doktoruna gitmeye karar verdim. Ama senin sikayet ettigin durum hala olmus ben de de var, 7 ay oldu dün -tatlicadiarzu- daha hala sislik oldugu icin burnum istedigim kivama gelmedi. Bu zaman zarfi icerisinde 10 defa doktora gittim (ve tabiki her seferinde basinin etini yiyorum :eek:klava: ) ama normal oldugunu söyledi, herkesin bünyesi farkli diyor. Bana bastada söylemisti senin burnun gec iyilesir diye. Ama en son gittigimde malesef aci gercekle yüzlesmek zorunda kaldim büyük ihtimalle ikinci bir ameliyat diyor, cünkü normalde bu durum en fazla 6 ay sürebilirmis, yalniz bir önceki ameliyatin üzerinden bir yil gecmesi gerekiyormus tekrar olabilmek icin. Su anda düzene giriyor gibi sanki bakalim eger 5 ay`a kadar düzelmezse tekrar gidecegim `bedava` ameliyat sözü aldim. (biraz sinir edince lanet olsun dedi :-))
Sen daha yeni ameliyat olmussun sendeki gercekten 'normal' sanirim.
baska bir uzmana gidip onun görüsünü almaya ne dersin?
slm mery bende almanyadan esteti oldugunu yazmissin bende olmak istiyorum ama türkiyede cunki tr de sanirim estetik isi cok yaygin yani cok yapiliyor almanyada o kadar yaygin ypildigini sanmiyorum bende arastiriyoruim bakalim hayirlisi sanada gecmis olsun:hulya:

slm mery bende almanyadan esteti oldugunu yazmissin bende olmak istiyorum ama türkiyede cunki tr de sanirim estetik isi cok yaygin yani cok yapiliyor almanyada o kadar yaygin ypildigini sanmiyorum bende arastiriyoruim bakalim hayirlisi sanada gecmis olsun:hulya:

selam canim, sen almanyada kaliyorsan özelden mesaj atabilirim sana doktorun ismini filan cünkü gayet memnunum artik. Son yazdigimdan sonra neredeyse 1 ay gecti ve burnum bayagi düzeldi kizlar cok sükür insallah tam düzelirde ikinci kez bicak altina yatmak zorunda kalmam. :Saruboceq:

X