Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 2 Ayda 2 Beden byk Gsler iin

merhaba
bende uzun zamandır takmış durumdayım bu işe kafayı ama ilk faaliyetim geçen yıl oldu ve fiyasko ile sonuçlandı. DEOWELL kullandım tam 3 paket ve hala aynı büyüklükteler.Umarım yazdıklarınız bende de işe yarar. Henüz nar çıkmadığı için nar suyu içemeyeceğimize göre hazır nar suları yada nar çayları da işe yarar mı acaba?
yani siz hep gerçek nar suyu mu içtiniz?

ben nar mevsiminde direkt olarak narın kendisini yedim canım.. ama dışarda falan çay kahve yerine mümkün mertebe hazır nar suyu tercih ettim. yani gerçek nar suyu olmasa da hazırının da işe yarayabileceğini sanıyorum. bir de biri nar ekşisi olur mu demiş. bence nara dair ne varsa tüketmek de fayda var...

yaa bu müthiş bi haber yaaa
denenmiş formül hem de bizim gibi ergenlikten sonra fayda görülmüş. hemen akşamdan başlıyorum.
yalnız benim bi bitki çayım var, bu göğüs büyütücülerin hepsinin içinde olan bitkilerin karışımından oluşan.. anason, rezene, çemen vs vss.. hergün sabah akşam ondan içiyorum elma sirkesi yerine ona devam edicem. baktım 2 ay sonra bi etki görmedim elma sirkesiyle devam ederim:)

özgecim arkadaş şu an 28'inde olduğunu belirtmiş. yalnızca spora ve masaja devam ediomuş.

canım benim en önemli unsur nar hurma spor ve masaj bence sen düzenli yaparsan elma sirkesi kullanmasan bile büyük gelişme görürsün kaydirigubbakcemile5

hadı yaa arkadaşlar bu çok guzel bıiı yaa.....ama ben sporun nasıl yapılacağını anlamadım bırı benı daha net aydınlatırsa sevınırım

Canim ya buzlu masaji yapiyorum sadece acayip faydasini gördüm bide bebe yagi sürüyorum sarkmasin die allah be güzelliklerne.

hemen denicem bunlar hazır raamzanda geldi hurma acısından. umarım faydasını görürüm. vallaha faydasını göriyim dile benden ne dilersen :KK70: :KK70:

selam ben yeni üyeyim.. sen 1 yıl uğraşıyorum anca büyüdüler dedin ne yaptın bir yılda ..paylaşırsan sewinirim :)

bu arada hanımlar
kimse ilk maddeyi dikkate almıyo. size en büyük tavsiyem hiç bi maddeyi atlamadan yapın.
bu ilk madde ne alaka diyen olabilir. kısaca açıklayayım. beynimiz çok farklı sistemle çalışan bi organ. siz neye inanırsanız ona göre proglamlanmış gibi çalışır. yani her sabah "benim güzel memişlerim oyy sizleri çok beğeniyorum" :)) gibi laflar ederseniz, beyniniz geçmiş tecrübelerine dayanarak sizin dolgun göğüsleri beğendiğinizi bilir ve demekki göğüslerim dolgun fikri oluşur beyinde. böylece siz hiç birşey yapmasanız bile beyin otomatikmen göğüslerinizin gelişimi için kendini çalıştırmaya bizim hiç bilmediğimiz formulleri kendi kendine geliştirmeye başlar. konu hakkında bilgisi olmayanlara komik gelebilir ama benden sölemesi bu bööledir. sevgiler..

kainat güzelim benim öncelikle çok tşk ederiz böle bişeyi bizimle paylaştığın için fakat bi kaç sorum olacak buzla masajı nasıl yapıyorsun biraz açarsan sevinirim. bide donmayan jel kullanın demişsin o nasıl bişi senin kullandığın varsa sölermisin. bide su-sirke karışımını günde 1 bardak mı içicez sadece şimdiden tşk tatlım

ya spor maddesinde takıldım, biraz daha açık yazabilir misiniz acaba nasıl yapıldığını? ellerimize kuvvet verirken göğsün kasılması mı fayda sağlayan?

çok sağol ya işe yarar formüllere benziyo,inşallah sonuç alırız
bu arada the secret kitabını okumuş bir olarak ilk maddenin önemine ben de inanıyorum kızlar;hayden kolay gelsinhihoyyyt

kainat güzelim benim öncelikle çok tşk ederiz böle bişeyi bizimle paylaştığın için fakat bi kaç sorum olacak buzla masajı nasıl yapıyorsun biraz açarsan sevinirim. bide donmayan jel kullanın demişsin o nasıl bişi senin kullandığın varsa sölermisin. bide su-sirke karışımını günde 1 bardak mı içicez sadece şimdiden tşk tatlım

benim kullandığım donmayan jel, aldığım epilatör aletinin yanında verilmişti. normalde tek başına satılıyor mu ben de bilmiyorum ama olması gerekir. yoksa da önemli değil buz parçalarını bir poşete koysanız onunla masaj yapsanız da olur. masaj yaparken dikkat edilecek husus mümkün mertebe göğsünüzü alttan tutup yukarı doğru basınç uygulamanız. masaja başlarken önce ellerinizi buzda soğutup ellerinizle masaj yaparsanız soğuklupuna alışmanız daha kolay olabilir hem göğüslerinizi biraz gevşetmiş olursunuz.
ELLE MASAJ
ellerinizle göğüslerinizi kavrayın. dıştan içe ve aşağıdan yukarı doğru oval hareketlerle masaj yapın.bu esnada göğüslerinizin şekil değiştirdiğine anında şahit olcaksınız. bu masajı elma sirkesiyle de yapabilirsiniz.
BUZ MASAJI
buz torbasını göğüsün koltukaltı kısmından başlayarak alt orta ve üst kısmında gezindirerek yapın çok fazla bastırmanıza gerek yok. sonra tekrar ellerinizle yukarda bahsettiğim şekilde ovma masajına devam edin. bu şekilde 15 -20 dakka sabah akşam yapmanız gerek.

su sirke karışımını sabah ve gece yatmadan önce için. 2 ay sonunda sadece sabah içebilirsiniz.

X