Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 2 Ayda 2 Beden byk Gsler iin

ya spor maddesinde takıldım, biraz daha açık yazabilir misiniz acaba nasıl yapıldığını? ellerimize kuvvet verirken göğsün kasılması mı fayda sağlayan?

evet canım sanırım anlamışsın ama bu kadar basit oluşuna anlam verememişsin.
yine de anlayamayan varsa detaylı açıklayayım önemli bir husus çünkü.
sol kolunuzu dirsekten kırarak göğüs hizasına getirin elinizi yumruk yapın, sağ elinizle de sol elinizi kavrayın. bu şekildeyken ellerinizi birbirine doğru iterek basınç uygulayın. 10 sn kadar yaptıktan sonra bu sefer sağ-sol ellerinizi değiştirerek uygulayın. göğüsleri çalıştırmak için en ideal hareket budur. elleriniz biririne kenetliyken basınç altında kollarınızı yukarı aşağı kaldırırsanız göğsünüzün farklı noktalarını da çalıştırmış olursunuz.
umarım açıklayıcı olmuştur..

çok sağol canım ben başladım bile nar suyumu içiyorum nar çayı bile aldım kendime hurmalarımı yiyorum masajlara hareketlere devam inşallah olacak bu kez yine söylüyorum büyüme gerçekleşsin dile benden ne dilersen

geçen aylarda memlektten hurma gelmişti:) bende her mutfağa gittiğimde alıp yiyodum o dönemde göğüslerim öyle bi büyümüştüki kiloda almamıştım ne olduda büyüdü bi türlü çözememiştim sonra hurmalar bitti:) benim göğüsler eski haline döndü o hallerini öyle sevmiştim ki küç yedim herşeyi yaptım yok büyümüyo nolduda bunlar büyümüştü diye kafayı yedim bütün yaz bu yazıyı okuyunca çözüldü herşey gittim hemen gene hurma aldım çok teşekkürler kainat güzeli benim için büyük bi soruyu cevapladın

peki bi süre sonra bu hurma yemeyi elma sirkesini falan bıraktığımızda göğüsler yine eski haline mi dönücek? yoksa bunlarla yaşamaya devam mı edicaz? :-)

Forumun bu bölümünü daha önce hiç incelememişim şimdi küçük göğüslerden şikayetçi olan onca kişiyi görünce çok şaşırdım :1shok:
yazdıklarımı harfiyen uygularsanız 2 ay sonunda bana duacı kalacaksınız emin olun :lepi:

ALTIN KURALLAR

1) Sabah uyanınca ilk iş çok güzel göğüslerim var sizleri çok seviyorum diyerek güne başlayın :1hug: herşey sevgiyle başlar. (bunu istediğiniz herşeyde kullanın saç uzatmada, kirpik uzatmada aklınıza gelen istediğiniz her şeyde)

2) SPOR:İlk iş önce sağ elinizi sol elin yumruğuna bastırarak 10 a kadar sayın sonra bunun tersini yine 10 kez tekrarlayın. bu sıkılaştırma işlemini başlarda 5-10 kez dayanabildiğiniz kadar yapın. gün içinde aklınıza geldikçe yapmanızda müthiş faydasını görürsünüz.ilerleyen günlerde bu sayıyı artırın.

3)MASAJ: Bunun için donmayan jelleri tavsiye ederim yoksa da buz torbasıyla hasar vermeyecek şekilde göğüslerinize 15 dk boyunca masaj yapın.elma sirkesine batırılmış pamukla silerek masaja son verin.

4)1 bardak ılık su-elma sirkesi karışımı için (her derda devadır)

5) EN ÖNEMLİ UNSUR!!! 2 ay boyunca nar suyu veya narın kendisini yemeye gayret gösterin. hazır ramaza giriyoruz her yerden temin edebilirsiniz. günde 2 hurma yiyin 1 ayda nasıl etkili olacak şaşıp kalın sırnaşık şey

6) dik ve dolgun göğüslerin yanı sıra cildin güzelliği de çok önemli. haftada bir, bir miktar balla göğüslerinize masaj yapın.

7) gece yatmadan önce 2-3 ve 4. maddeleri tekrarlayın.

bunları harfiyen yerine getirip netice alamayan olursa ben de kainat güzeli değilim!! :hooray:

bu programa başlamadan önce mutlaka göğüslerinizi ölçün farka şaşıracaksınız.. sevgiler :nazar:

oncelikle sana bunlari bizimle paylastigin icin cok tsk ediyorum a.s. sana bir sorum olacakti bunlari yaparken sutyeni cikartmak zorundamiyiz yani evde eyer sutyenle oturursak problem olur mu ?? ben bunlari uygulayacagim umarim ise yarar canim coook ama cook tsk kaydirigubbakcemile5

çok sağol canım ben başladım bile nar suyumu içiyorum nar çayı bile aldım kendime hurmalarımı yiyorum masajlara hareketlere devam inşallah olacak bu kez yine söylüyorum büyüme gerçekleşsin dile benden ne dilersen

Azimle devam edersen sonuç alacağına eminim. bu yazı sayesinde birkaç kişi mutlu olacaksa yeter bana canım sen de sağol..

oncelikle sana bunlari bizimle paylastigin icin cok tsk ediyorum a.s. sana bir sorum olacakti bunlari yaparken sutyeni cikartmak zorundamiyiz yani evde eyer sutyenle oturursak problem olur mu ?? ben bunlari uygulayacagim umarim ise yarar canim coook ama cook tsk kaydirigubbakcemile5

yok canım hiç bi sorun olmaz. ama sütyen seçerken çok küçük olmamasına özen gösterin göğüsler içinde sıkışıp büzüşmedikten sonra büyümesine bi engel kalmaz :))

geçen aylarda memlektten hurma gelmişti:) bende her mutfağa gittiğimde alıp yiyodum o dönemde göğüslerim öyle bi büyümüştüki kiloda almamıştım ne olduda büyüdü bi türlü çözememiştim sonra hurmalar bitti:) benim göğüsler eski haline döndü o hallerini öyle sevmiştim ki küç yedim herşeyi yaptım yok büyümüyo nolduda bunlar büyümüştü diye kafayı yedim bütün yaz bu yazıyı okuyunca çözüldü herşey gittim hemen gene hurma aldım çok teşekkürler kainat güzeli benim için büyük bi soruyu cevapladın

:)) enteresan bi deneyim olmuş. hurmalar bitince spor ve masajın olmayışından eski haline dönmüş demek. bu yazdıklarımı uygularsan hurma ve nar yemeyi bıraksan da spor ve masajla formunu korursun canım..

gerçekten ilginççç...:kahve:

masaj,spor ve hurma olayını deniycem....

sirke içemiyorum bende...narda sevmem...suyunu içebilirim a.s

teşekkürler canımmm a.s.

canım demek istediğim birinin önermesiylemi kullanmış yoksa kenidisimi üretmiş bunu merak eiyorum

canım hurmanın narın göğüs büyütmede işe yaradığını bilmiyordum mesela onları araştırdım en sonunda böyle bi program hazırlamış oldum. kimsenin önerisi değil yani. tamamen deneme yanılma yöntemiyle geliştirilmiş son halini alan bu maddeler de kendi tecrübelerimle onaylanmıştır :))

zırrrrr bişey sorucam. bu bardak masajı ne şekilde oluyo ve faydası var mı??
bazıları yapmayın kesinlikle diyor bazıları ise faydalı diyor :S anlayamadım tam olarak biri açıklığa kavuştursun lütfen =(=(

ben Herseyi anladimda sadece Spor nasil yapiliyor onu anlamadim bana daha acik anlatirsan cok sevinirim... simdikden cok tsk" ler.....birde birsey sormak istiyorum ben kahve cok icerim sizde o büyümesine engel olurmu??? bilen varsa cevap yazsin lütfen....

kızlar çok pardon da
bende şu kısıma takıldım

2) SPOR:İlk iş önce sağ elinizi sol elin yumruğuna bastırarak 10 a kadar sayın sonra bunun tersini yine 10 kez tekrarlayın. bu sıkılaştırma işlemini başlarda 5-10 kez dayanabildiğiniz kadar yapın. gün içinde aklınıza geldikçe yapmanızda müthiş faydasını görürsünüz.ilerleyen günlerde bu sayıyı artırın.

bunu yaparken yumruğu göğsümüze mi bastırcaz...:uhm:

komik bi sorumu oldu yaa:bbo::uhm:

kızlar çok pardon da
bende şu kısıma takıldım

bunu yaparken yumruğu göğsümüze mi bastırcaz...:uhm:

komik bi sorumu oldu yaa:bbo::uhm:

:))))))))))))))))))))))))))))))))
ya harbi çok güldüm. göğsüne bastırmıcan hayatım ya geçen sayfalarda izahlı anlatmıştım dur bulursam onu kopyliim. anlamazsan bi daha anlatırım başka şekilde. şimdi üşendim biraz:)

evet canım sanırım anlamışsın ama bu kadar basit oluşuna anlam verememişsin.
yine de anlayamayan varsa detaylı açıklayayım önemli bir husus çünkü.
sol kolunuzu dirsekten kırarak göğüs hizasına getirin elinizi yumruk yapın, sağ elinizle de sol elinizi kavrayın. bu şekildeyken ellerinizi birbirine doğru iterek basınç uygulayın. 10 sn kadar yaptıktan sonra bu sefer sağ-sol ellerinizi değiştirerek uygulayın. göğüsleri çalıştırmak için en ideal hareket budur. elleriniz biririne kenetliyken basınç altında kollarınızı yukarı aşağı kaldırırsanız göğsünüzün farklı noktalarını da çalıştırmış olursunuz.
umarım açıklayıcı olmuştur..

dediğim gibi anlaşılamayan bi durum varsa söle bi daha anlatırım canım..

X