2 ayda 7 kilo aldıran mucize .....

regofato

NEFESİMMM HERŞEYİM BENİM
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2011
50
0
Arkadaşlar ben de klo almak isteyenlerden biriydim ve tesadüf şekilde kilo almanın formülünü buldum her yemekten önce meveli yoğurt olan danino yemek acayip şekilde kilo aldırıyor ben bununla kendimi hiç zorlamadan 2 ayda 7 kilo aldım ve zorlasaydım ne olurdu gerisini:KK34: Siz düşünün

Son düzenleme:
ben onlardan çok yerdim ilkokuldayken ama hep çirozdum çiroz olarak kaldm :KK9: ama şu bebe bisküvisi işe yarıyo sanırım anlaşılan çocukların yediklerini yiyenler kilo alıyo :21: bi daninom kalmıştı 20 yaşmda alıpta yemediğim bari onuda alim bugün :106:

45 kilodan bir gram yukarı çıkamazdım ama şimdi 53 kiloyum canım

yaşınız kaç acaba bide ailenden gelen bişeyde oluyo bu sonradan alınan kilo.aileden anne veya baba kilolu yapılı olunca çocuğuda zayıfta olsa 18e gelmeden kilo alıyo kendiliğinden.O konudada aydınlatrsanız sevinirim :26:

yaşınız kaç acaba bide ailenden gelen bişeyde oluyo bu sonradan alınan kilo.aileden anne veya baba kilolu yapılı olunca çocuğuda zayıfta olsa 18e gelmeden kilo alıyo kendiliğinden.O konudada aydınlatrsanız sevinirim :26:

23 yaşındayım ve aileden gelen birşey değil cnm abimlerde zayıf ve annem babam şuan kilolu ama onlarda daha sonradan alınan kilolara sahip yani genetik olarak değil

canım bu daninolar küçük kutularda olanlar değilmi? çocukların yediği?
valla ne olcakki denemekten zarar gelmez hemde hiç zorlanmadan diyosun hadi bakalım ben bugün denemeye başlayım

ay ben çok sık yerim daninoyu
ama 2 ayda sırf bunu yaparak 7 kilo nasıl aldın şşaırdım:26:
sen farketmeden başka bşey yapmış olmayasın :KK16:

canım bu daninolar küçük kutularda olanlar değilmi? çocukların yediği?
valla ne olcakki denemekten zarar gelmez hemde hiç zorlanmadan diyosun hadi bakalım ben bugün denemeye başlayım

evet cnm küçük kutulardaki meyveli yoğurtlar mutlaka tavsiye ederim ama unutma her öğünden yarım saat önce bir tane yiyeceksin güzelim

ay ben çok sık yerim daninoyu
ama 2 ayda sırf bunu yaparak 7 kilo nasıl aldın şşaırdım:26:
sen farketmeden başka bşey yapmış olmayasın :KK16:

canm başka hiç birşey yemedim zaten öyle herşeyi kolaylıkla yiyebilen birisi değilim ama senin söylediğin gibi sık yemekle olmaz düzenli yemek önemli
:KK34:

selam bende günde bir tane yiyorum ama akşam yemeğinden sonra bir faydası olmadı acaba günde 3 kere veya 2 kere yemeklerden önce yesem faydası olur mu? cok seviyorum o yoğurtları cocuk gibiyim :)

X