2 çocukla boşanma

Tek bir seyi merak ediyorum..Iki çocukla boşanıyor olmak zor mu..Mesela tek cocuk olsaydı daha kolay mı olurdu? (Hem boşanmak hem de bir yandan tekrar anne olmak istteyen birine cevaben)

Aman Allah’ım iğrenç bir insanmış. Mesleki deformasyon mu desem mesleğini kötüye kullanmak mı desem bilemedim, iğrenç bir kocanız varmış, belki de hep böyle biriydi hatta.

Çok zor şeyler yaşamışsınız, umarım bundan sonra her şey güzel olur. Tez zamanda boşanıp kurtulmak nasip olsun.

Okumuş avukat olmuş ama insan olamamış koskoca adam ailesinin etkisinde kalıp eşini ezdiriyor ondan kurtulmakla en iyisini yapmışsınız inşallah bundan sonraki hayatınız çok daha güzel olur

Çok çok çok tehlikeli bir adammış. İnşallah sağ salim kurtulursun tamamen... kurnaz, hilebaz, avukat olmanın verdiği bir mesleki bilgi de var. Ne demek gizli gizli video çekmek, hemen telefonu alıp neden kendine zarar veriyorsun diye sizi videoya çekmek. Şeytanın avukatı kesinlikle...

Çook çoook çok fazla taviz
Şükür ki böyle manyak gibi bi adamdan fiziksel olarak daha büyük hasarlar almamışsınız.
Malum malesef ki her gün haberlerde çok kötü olaylar görüyoruz.
Umarım bundan sonraki hayatınızda çok mutlu olursunuz, ruhunuz da çabuk iyileşir

Dizi senaryosu okur gibi okudum şaşkınım, gelmiş geçmiş olsun, inşallah alnınızın akıyla kurtulursunuz bu insan kılığındaki sırtlandan.

Yaşadıklarınıza çok üzüldüm. Eşiniz gerçekten çok tehlikeli ve kötü bir insan. Ciddi psikolojik rahatsızlığı olan birisi.Bipolar mi acaba??Siz kendi ayakları üzerinde duran biriyken bir taraftan kendisi bir taraftan annesi size resmen eziyet etmişler. Keşke en başından yolunuzu ayirsaymissiniz. Belli ki çok iyi niyetlisiniz. Düzelir evliyim yikmayayim diye düşündünüz. Allah size yaptıklarını ona buldursun. Önünüze dimdik bakın. Psikolojik destek de alın. Her şey sizin için bundan sonra çok güzel olacak...

Benim hayat öyküm daha karışık ama 26 yaşındayım 2 çocuğum var biri 5 biri 2.5 yaşında ve ben boşanmak istediğimi düşünüyorum .yani birşeyler hallolmayacak gibi geliyor ben küçük gelin olarak evlendirildim ailem tarafından. 16 yaşında evlendim sonra çocuklarım oldu kaynanamla yaşıyorum ki hala yasiyroum aynı evdeyiz eşim sorumsuz bir insan sürekli kaynanam bizi bir arada tuttu seviyorum onu ama .. bana bakmıyor ailem bana destek oluyor maddi anlamda hani evde erzak var yeme içme vs ama giyinme üst baş çocukların giyimi vs özel market alışverişi ne bilim gezmek için ailem bana destek oluyor ama eşim hiç bu durumdan rahatsızlık duymuyor çok üzülüyorum o bize baksın istiyorum dışarıdan gören herkes eşimi çok seviyor ve iyi bir eş diyorlar ama ben ondan bu iyiliği görmüyorum güler yüzlü ve komiklik yapıyor fakat .. mesela yumurta az pişmiş anneme ailem küfür ediyor kalbimi kırıyor sonra hiç bir şey olmamış gibi davranıyor bilemiyorum psikolojimi çok bozdu Sanırım bu dengesizlikgi eğer bosanirsam oğlum bana vermezler kızım benimle kalır ben aileme giderim sorun değil ama kaldirirmiyim yada bu sebeb lerden bosanilir mi . Ayrı eve çıkalim diyorum param yok ikinci el alalım eski püskü eşyalara beni layık göryor halbuki ben ona taksitle yavaş yavaş alırız diyorum bunada yanaşmıyor o zaman ömür boyu bu evde kalmka zorundasın diyor ben anlamadım ne yapmam lazım.

Ve şöyle bir durum var kaynanam ailesi hepsi beni sever iyi biriyim uyumluyum . Fakat sadece severler benim için ne yaptilar düşünüyorum hiç bir şey evet çocuklarıma yardım ettiler vs ama bende gece gündüz hizmetleri gibi evi temizlik yapıyorum bakıyorum görümcem kayinim ben çocuklarım eşim hepimiz 10 kişi bir evde yaşıyoruz artık yeter diyorum ama kimse destek olmuyor ayrı ev için tek basina hayal kurup duruyroum bu insanla yaşlanmak istemiyorum bilmiyorum kafam kazan .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…