2 günde bebek neden aynı kalır ?

leylosvemecnun

Cennet kuşu Deniz'im ❤
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2014
4.649
6.246
P.tesi günü kalp atısı duymak icin gittik duyduk 7+0 idi 2 gün sonra bir sorunum oldu onun icin gittim gitmisken de bebek iyi mi diye tekrar baktırdim bebeğin crl ölcüsü yine 7+0 da idi kalp atıslari ritmik güzel dedi ama ben o anın heyecanıyla neden 7+2 degil de yine 7+0 diye sormadım sizce bir sorun olsa doktor söyler miydi ? Ultrason kagıdında ise p.tesi günkünde 0.95 mm yazıyor 2 gün sonra gittiğimde verdigi kagıtta 0.97 mm yazıyordu bu arada.Çok pimpirikliyim nasıl gececek bu 8 ay bilmiyorum esim de o an doktor crl yi yanlıs ölcmüstür sorun görse söylerdi dedi ama bilmiyorum

Son düzenleme:
2 gün kısa zaman sonra tekrar ne zaman çağırdı? Eğer 1 ay sonra gel dediyse bir hafta sonra sen tekrar git bence.
3 hafta sonra gel dedi ama bir tahlil sonucu göstermeye gidecegim p.tesi o zaman tekrar ultrasona girmeyi düsünüyorum internetten arastirdigimda da günde 1 mm büyür bebek diyor iki gün arasinda 2 mm fark var biraz icim rahatladi gibi ama yine de görmeden rahat edemem

P.tesi günü kalp atısı duymak icin gittik duyduk 7+0 idi 2 gün sonra bir sorunum oldu onun icin gittim gitmisken de bebek iyi mi diye tekrar baktırdim bebeğin crl ölcüsü yine 7+0 da idi kalp atıslari ritmik güzel dedi ama ben o anın heyecanıyla neden 7+2 degil de yine 7+0 diye sormadım sizce bir sorun olsa doktor söyler miydi ? Ultrason kagıdında ise p.tesi günkünde 0.95 mm yazıyor 2 gün sonra gittiğimde verdigi kagıtta 0.97 mm yazıyordu bu arada.Çok pimpirikliyim nasıl gececek bu 8 ay bilmiyorum esim de o an doktor crl yi yanlıs ölcmüstür sorun görse söylerdi dedi ama bilmiyorum
Bu kadar pimbirikli olmayın böyle birşey hiç aklıma gelmezdi 2günden ne olabilir 🤷🏼‍♀️
1hafta 10günlük geriden gelebilir.

X