Saç Uzatma Yöntemleri 2 haftada 2 cm uzayan saclar

merhaba çok güzel uzamış saçların çok umutlandım..benimkiler uzun ama daha da uzasın istiyorum çünkü belirli bi uzunluktan sonra daha ilerlemiyor..benim anlamadığım 8 diş sarımsağı ezip suyunu saçına sürüyormuşsun ya yani yetiyor mu ki saç diplerinin her yerine ? sarımsak minicik bi şey neticede ne kadar su çıksa da saç diplerinin her yerine yetmez ki :/

Çok teşekkür ederim cnm Bemiks ve sarimşak şampuani alır almaz başlayacağım.
Son sorum olacak sirke miktarı ne kadar olacak ve uzum/elma sirkesi fark ediyormu?
farketmez diye dusunuyorum sirkeyi de goz karari koyun ama cok degil az bi miktar

Cnm ben Cuma günü denedim, sarımsağı kafama sürmekte çok zorlandım.
Sirkeli suyla yıkamama rağmen kokusu kaldı kaç gündür evin icide oyle. Saçlar ıslak olunca dahada kötü kokuyor. Sende nasil koku kalmadi anlamadim . Sarımsak sürmek yerine bugün sinemaki kurune başladım ve Sarımsaklı sampuan aldım. Bakalım zamanla neler olacak.

saçların cidden çok güzel uzaış maşşallah o kadar uraştığına değmiş canım

image.jpg

Bende 2 haftadır yapıyorum, gerçekten büyük etkileri var. Benim saçım baya bir zor uzayan saç ama şimdiden 1 cm'e yakın farketti. İnşallah işe yarar çok umutluyum. Artık benimde çıtçıtsız uzun saçlarım olsun istiyorum.

Elseve argenin losyon içerisine bi paket doğum kontrol hapı(diana35 marka olan) koydum, her gün saçımı yıkayıp losyonu saç diplerine yaklaşık 20 fısfıs sıkarak hafif masaj yaptım, sonra saçımı yıkamadım, saçımda kaldı losyon, bu karışımın biraz ek içine bir şeyler karıştırıp saç dökülmesi için kullananlar var hatta erkekler kullanıyor ordan tarifi alarak kullandım ama ben sadece elseve losyona doğum kontrol hapı ekledim gerçekten işe yarıyor

çok merak ediyorum.Eczaneden bemiks ampul istedim ellerinde yokmuş onun yerine hapını verdiler bende artık yaptığım kürlere onu ezip katıyorum.sizce ampul gibi etkisi olur mu???

Sirkeli suyla yıkamama rağmen kokusu kaldı kaç gündür evin icide oyle. Saçlar ıslak olunca dahada kötü kokuyor. Sende nasil koku kalmadi anlamadim . Sarımsak sürmek yerine bugün sinemaki kurune başladım ve Sarımsaklı sampuan aldım. Bakalım zamanla neler olacak.

koku kalmasını istemiyorsanız karışımlarınıza iki üç damla gül yağı damlatın

Elseve argenin losyon içerisine bi paket doğum kontrol hapı(diana35 marka olan) koydum, her gün saçımı yıkayıp losyonu saç diplerine yaklaşık 20 fısfıs sıkarak hafif masaj yaptım, sonra saçımı yıkamadım, saçımda kaldı losyon, bu karışımın biraz ek içine bir şeyler karıştırıp saç dökülmesi için kullananlar var hatta erkekler kullanıyor ordan tarifi alarak kullandım ama ben sadece elseve losyona doğum kontrol hapı ekledim gerçekten işe yarıyor

Cnm bu bahsettiğin losyonun fotosunu çekip atarmisin. Bende deneyeceğim bu yöntemi çünkü saçların bariz bir şekilde uzamıs. Benim saçlarım suan senin ilk foto attığın kadar. 4 haftadır sinameki kürü yapiyOrum. Ek olarakta bunu denemek isterim.
Saçların normalde senin çabuk uzar mi ve dokuluyormu bu doğum k hapindan?
ve bunun yanı sıra başka birşey uyguluyor musun saçlarına ?

Cnm losyonu nette buldum fotoya gerek yok ama diğer sorularımı cevaplarsan sevinirim :)

Cnm bu bahsettiğin losyonun fotosunu çekip atarmisin. Bende deneyeceğim bu yöntemi çünkü saçların bariz bir şekilde uzamıs. Benim saçlarım suan senin ilk foto attığın kadar. 4 haftadır sinameki kürü yapiyOrum. Ek olarakta bunu denemek isterim.
Saçların normalde senin çabuk uzar mi ve dokuluyormu bu doğum k hapindan?
ve bunun yanı sıra başka birşey uyguluyor musun saçlarına ?
Benim saçlarım normalde çok yavaş uzar ilk kez bu kadar hızlı uzadı ben de şaşırdım, bunun dışında ek hiç bir şey yapmadım, doğun kontrol haplı losyon inanılmaz etki gösterdi

hangi sampuan aldin canım memnun kaldin mi

merhaba kızlar benim de saç uzama ile ilgili problemlerim vardı ve acayip bir şekilde saçlarım dökülüyordu instagramda gezinirken vusla kara sarımsak seti al diye bir sayfayı buldum kara sarımsak özlü ve şampuandan oluşan bir setmiş ilk defa duydum kara sarımsağı,sarımsağın faydalarını herkesin bildiği üzre bende biliyordum fakat bu kara sarımsak bildiğimiz sarımsaktan çok çok daha faydalıymış,bende sarımsağın faydalı olduğundan yola çıkarak bu ürünü denemeye karar verdim ve almaya karar verdim ve aldım ürünü saçlarımdaki dökülme son buldu ve gerçekten saçlarım gözle görülür bir uzunluk sağladı kesinlikle bu ürünü denemelisiniz kızlar inanın pişman olmuyacağınız bir ürün 1 aylık kullanım için 3 adet şampuan +3 adet serum ve maske gönderdiler önerilen paket 1 aylık set bu da 179 tl şuanda uygun fiyatları eğer sizlerde bu ürüne ulaşmak istiyorsanız @vuslakarasarımsaksetial instagram sayfasından ulaşabilirsiniz mutlaka girin bi bakın

X