Saç Uzatma Yöntemleri 2 haftada 2 cm uzayan saclar

Arkadaslar merhaba,
Saclarimi cocuklugumdan beri cok uzun kullandim. Liseye basladigimda hemen hemen her gun duzlestirici kullanmaya basladim ve saclarimi oldurdum resmen. Universite 1de saclarimi omuzlarimda kestirdim kiriklarimdan kurtuldum ve saglikli bir sekilde uzatmaya karar verdim.
Uzun sure internette arastirmalar yaptim ve aklima yatanlari uyguladim. Haftada 2 kez bakim yaptim.
1.si karisik bakim yagi ve bemiks ampul. Haftanin bir gunu icinde argan yagi vs olan karisik yaglarla birlikte sacima bemiks ampul uyguladim.
2.si mucize sarimsak. Haftanin bir gunu sacima iyice ezilmis sarimsak surdum ve 1 saat beklettim.
Bunun haricinde dustan sonra sac uclarima balm surdum ve taramadan once de sivilastirilmis keratin surdum. :)
Arkadaslar merhaba,
Saclarimi cocuklugumdan beri cok uzun kullandim. Liseye basladigimda hemen hemen her gun duzlestirici kullanmaya basladim ve saclarimi oldurdum resmen. Universite 1de saclarimi omuzlarimda kestirdim kiriklarimdan kurtuldum ve saglikli bir sekilde uzatmaya karar verdim.
Uzun sure internette arastirmalar yaptim ve aklima yatanlari uyguladim. Haftada 2 kez bakim yaptim.
1.si karisik bakim yagi ve bemiks ampul. Haftanin bir gunu icinde argan yagi vs olan karisik yaglarla birlikte sacima bemiks ampul uyguladim.
2.si mucize sarimsak. Haftanin bir gunu sacima iyice ezilmis sarimsak surdum ve 1 saat beklettim.
Bunun haricinde dustan sonra sac uclarima balm surdum ve taramadan once de sivilastirilmis keratin surdum. :)
Harikasın gerçekten o kadar kötü durumdayım ki bu yazını geçen hafta okudum sarımsak formülünü dün akşam yaptım ilk önce kokusu çıkmaz diye ödüm koptu resmen ama saçlarım oryal den o kadar yandı ki resmen pişmaniye gibi oldu o yüzden koku hiç umrumda olmadı sabah saçlarımı dediğin şekilde yıkadım çok iyi geldi gerçekten yumuşacık oldu tarak vuramıyodum saçlarıma birsürü pahalı maskalerdi Saç botoksuydu organik şampuandı özel karışımlar daha neler saysam bilemedim ne varsa denedim ama hepsinin üzerine geçti gerçekten 2 gün sonra soğanıda yapıcam saçlarım belime kadarken birden küt kestirdim ama hala yanıklar var tabi dökülmede cabası ama bu formül çok iyi geldi çok teşekkür ederim gerçekten inşallah uzatırda

Bu arada bunu yapıcak arkadaşon saçları boyalıysa boyayı biraz açıyo habersiz olsun yani akıtıyor gibi bişi benim saçlarım sarı biraz dorelik yaptı buda benim deneyiminden ufak bi bilgi seninkinin yanına

X