Saç Uzatma Yöntemleri 2. Saç uzatma serüvenim

2 ay oldu kuru yapali ekstra birşey olmuyor şimdilik
Saçlarim normal seyirinde 1 parmak kalonliğinda ortalama 1.5cm uzuyor

Cook uzun zaman olmuş foto paylasmayali.Telefonum bozulmuştu ve sonrası ben unuttum.Bu süre zarfında bakım hiç yapmadım.Sadece Vichy dercos şampuanı kullandım.1 yılda ki uzamam bu kadar olmuş 🤗

Eklentiler

• IMG_20230129_231119.jpg
    IMG_20230129_231119.jpg
    83,1 KB · Görüntüleme: 60
Maşallah ne güzel uzamış saçlarınız bende aynı şekilde geçen seneden fotoğrafları karşılaştırdım resmen 1 aylık uzayacağını uzamış 1 senede 😭😭 benim ensemden(toplanmayacak kadar kısa kestirmistm) belime tam 4 senede uzamıştı o 4 senede 2 hamilelik yaşadım hani daha hızlı uzuyor birde gebelikte. Sonra kestirdim pişman oldum. sanırım yapı olarak zor uzuyor ya bi kaç kez kestirdim yıpranmıştı halada yıpranıklık var
ama çok az uzamış görünüyor 😔

Maşallah ne güzel uzamış saçlarınız bende aynı şekilde geçen seneden fotoğrafları karşılaştırdım resmen 1 aylık uzayacağını uzamış 1 senede 😭😭 benim ensemden(toplanmayacak kadar kısa kestirmistm) belime tam 4 senede uzamıştı o 4 senede 2 hamilelik yaşadım hani daha hızlı uzuyor birde gebelikte. Sonra kestirdim pişman oldum. sanırım yapı olarak zor uzuyor ya bi kaç kez kestirdim yıpranmıştı halada yıpranıklık var
ama çok az uzamış görünüyor 😔
Teşekkür ederim.Kafama çok taktiğim bir donemdi.Sonra hiç ilgilenemedim zaten .Bir şekilde uzadı.Haklisiniz hamilelik ve doğumlar mahvediyor.İki doğumda da belime kadar saçlarım vardı .Birinden sonra kısa kestirdim.Otekinde 0 a vurdum 🙈 Pişman değilim yine olsa yine yaparım.O ruh hali ,2 çocuk ve bir işletme sahibi olarak belime kadar saçlarla ugrasamazdim 😶 Keratin yada protein takviyesi diyorlar .Onlardan yaptırın olmadı

X