Yatak Odası Dekorasyonu 2 seçenek arasında kaldım hangisini almalıyım ???

peridot

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2009
87
0
38
bu model istikbal in..

Eklentiler

• $ytk odası.JPG
    $ytk odası.JPG
    58,9 KB · Görüntüleme: 106
İkiside güzel. Ama 2. daha hoş canım. Güle güle kullanmayı nasip eder inşallah Allah.

bende 2.yi daha çok beğendim
aman bide sen sen ol istikbale takılayım deme çıkamazsın işin içinden ben 14-15 milyarlık eşya aldım şöyle bi baktımmıda hiçbir şeyim yok aynı eşyaları ve hatta daha fazlasını 6 milyara başka bi yerden alanlar oluyor şimdi etrafımda
birde eşyalarım en az 4 ay gecikti
benden ağzı yanmıi biri olarak tavsiye canım istikbale girme

ben mobilyada açık renkten yanayım evi daha ferah aydınlık gösteriyo tavsiye ederim yani istersen başka modellerde bak canım

bunları magazalarında gidip gördünmü canım ..

ben ikisinide gördüm ve kesinlikle resimdeki gibi durmuyolar..
meselaa ben dogtaşta dream görüp begenmiştim magaza gittim ve oda ne alakasızz..
çünkü burada duvar renkleri zemin döşeme renkleri ni çok farklı yapıyolar bana sorarsan ikisinide görmüş biri oalrak ikside değil...

ama sana şunu önerebilirim bakk belliki bu renk begeniyorsun..kelebekte bu renk harika 2 tane yatak odası var yataş başlıklarıda uzun ve harikaaa.... ben modellerini begendim fakat koyu renk istedigim için renk değişimi yapmadıklarından alamıyorumm

bunları magazalarında gidip gördünmü canım ..

ben ikisinide gördüm ve kesinlikle resimdeki gibi durmuyolar..
meselaa ben dogtaşta dream görüp begenmiştim magaza gittim ve oda ne alakasızz..
çünkü burada duvar renkleri zemin döşeme renkleri ni çok farklı yapıyolar bana sorarsan ikisinide görmüş biri oalrak ikside değil...

ama sana şunu önerebilirim bakk belliki bu renk begeniyorsun..kelebekte bu renk harika 2 tane yatak odası var yataş başlıklarıda uzun ve harikaaa.... ben modellerini begendim fakat koyu renk istedigim için renk değişimi yapmadıklarından alamıyorumm

tşk ederim..doğtaştakini görmedim yarın görmeye gidicektik..
istikbaldekini gördm ve alırsak başlığını deri alıcaktık..ve ayrıca dolabının içi çok güzeldi bölmeleri falan..

ama kelebeğe de uğrıcam

elegance daha guzel dogtasın ki...bende dogtastan bakıyorum mobilyalara..istikbaldekiler tam anlamıyla odun gibi..

canım bende koyu renk sevenlerdenim.
bunların bazası yok galiba.görünüşüne aldanıp bazasız alanlar sonradan çok pişman oluyor. şimdi bazaya ihtiyacın olmadığını düşünsende gerçekten çok işe yarıyor.bunuda düşün istersen.
sağlıklı ,mutlu huzurlu bir ömür sürecek yuvan olsun inşallah

canım 2. si daha güzel. bencede istikbal veya bellonaya takılma.benim salon takımıma baakarsan aynı takım istikbalde 15 milyarken. biz daha güzelini inegöl de 6 milyara yaptırdık.

X