2 yıllık ilişkim arkadaş gazıyla mı bitti?

Sen sevdiginle değilde arkadaslarinla ilişkini bitir ne biçim arkadasmis onlar öyle arkadaş ipe götürür ipten döndürür dedikleri bu olsa gerek şahsen ben kimsenin akliylada fikriylede asla yaşamam kendi bildiğim dogrularim yanlış olsa bile asla kimsenin aklina uymam size tavsiyem budur

ve iyi adamlar böyle yok oldu. Kadın gitti bir sırtlanla evlendi . Sürekli inanılmaz ilgili ve düşünceli erkeklerden bence kork. En tehlikelisi onlar... Arkadaşın bu mesajı yazdırdı . Sende yazdın. Yani bu mesajı yazana kadar küfür etsen daha iyiymiş. Çünkü ben okurken adamın yerine koydum kendimi, baştan sona küfür ediyor bana diye düşündüm. Ki bu sitede erkek konularında sıfır tolerans ve en çok ayrıl boşan çeken üyeyimdir . Bunun üzerine adam kapına geldi. Vay be biz zaten böyle yapamadığımızdan kaybettik bayanlar. Yani

Bence sevgilinizin değilde kendi karakterinizi sorgulayın. Arkadaşının gazıyla sevgilisine bunları yapan ilerde herkesin kuklası olur. Arkadaşlarınızında samimiyetine inanmıyorum. Arkanızdan dalga geçmişlerdir sizinle. Bazı insanlar kendinden mutlu insan görmek istemez hayatında. Benim hayatımla ilgili annemin babamın karışmaya hakkı yok bırak ki arkadaş benim hayatıma müdahale edecek. Yargılamaya başladığı gibi kendini kapı önünde bulur.

Valla tüm yazdıklarınızı okudum. Sonuç arkadaşlarınız hakli

Yazdıklarınız bana ağır ve çirkin geldi ama demek ki gerçekten ilişkinizden emin değildiniz aksi olsa kimse fikrinizi değiştiremezdi.
Bu yazdıklarınız sizin için şuan sorunsa evlendiğinizde daha da ayyuka çıkacaktır ve çok daha fazla rahatsız edecektir.
Kısacası mutsuz olurdunuz..

O yüzden kendiniz ve karşınızdaki insan için sanırım arkadaş gazı ile yanlış bir üslupla da olsa en doğru kararı vermişsiniz.

Konuyu okuduktan sonra Konu tarihine baktım

O kadar okumuş gör yormuşum, kimse bu yorum hakkımı elimden alamaz.

Yeni jenerasyon neden bu kadar maddi beklentideler Sevgililerden ?
Dikkat ettiniz mi hep bir para mevzusu, kendilerine gösterdikleri değerin ölçü birimi yine para....

Size uygun değil. Dönmeyin. Bence ayrılma sebebini yazmak suç değil insanın içinde birikiyor hem rahatlasın hem de karşıdaki de bazı durumların farkına varsın. Ama eleştiriyle kendini geliştirecek insan çok azdır. Yine de yazılması gerektiğini düşünürüm tabii daha yumuşak bir dille, üstü kapatılarak. Bu çok açık olmuş. Umarım çocuk da gelecek ilişkileri için kendini düzenlemeye gider ya da kendi gibi birini bulur.

Bence de çocuğa yazık kendisine değer veren birini bulur inşallah

Ben sizi de çok normal görmedim. Arkadaş dolduruşu ile "yüzyüze bile değil" mesajla 2 yıllık ilişkiyi bitiriyor, sonra arayınca küfür ediyorsunuz. Barışmayın. Ayrılmanız isabet olmuş

Aşk böyle sebeplerle bitebilecek bir şey olmamalı. Kapına gelmiş ağlamış adam ya. Ve terkedilme sebebi aldatmak dayak küfür vs değil ki. Belli ki ilgisini gösteremiyor. Çok parasal bakmışsınız her şeye. Ben otobüse binmem taksi bile çevirmedin bu mudur sevgi. Aklına gelmemiştir uyarılır, zamanla alışması sağlanır. Hayata insanlara bu kadar fevri bakmamalısınız. Sevgi bu kadar basit bir şey değil. Alışkanlık çabuk biten bir şey değil. Gerçekten geçerli sebepler olmadığı sürece ayrıl barış - ayrıl başkasını bul şeklinde devam edilmemeli ilişkilere. Gerçekten zordur sevebileceğin insanı bulmak,alışmak,her şeyiyle kabullenmek. O yüzden ayrılık böyle kolay olmamalı. İlişkide 3.kişilere göre kolaydır yaz gitsin at mesajı gitsin ayyy onu mu çekeceksin vs.. Bu ilişki ikinizin unutmayın, sizin dışınızdaki herkes dış kapının dış mandalı!! Kalbiniz ne diyor? Onsuz geçen günlerde kalbiniz acıyorsa seviyorsunuzdur. Kalbinize acı çektirmeyin.

Gercekten sevseniz kafaniza silah dayamalari lazim bu maji atmaniz icin.
Hem ciddi iliskide boyle kaba ve kustah bir mesaj atarak ayrilmak da cok kirici geldi bana.
Seviyorsaniz son kez deneyin sadece izleyin degisirse ne ala.. ama yazdiklariniza gore bence siz sevmiyorsunuz size daha ilgili birini bulun derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…