2008 Aralık Anneleri

Teşekkürler Lora.Sanırım dediğin gibi düşünmemek gerek.Keşke normal doğum yapabilseydim ben de.Almanya'da olsam ilk sezeryanın üstünden iki seneden fazla geçmiş olacağı için yaptırırlarmış normal doğum ama maalesef Türkiye'de hiçbir doktor buna cesaret edemiyor.Neyse hakkımızda hayırlısı olsun.İnşallah Sezeryana almadan kolayca normal doğum yaparsın ve bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın:KK49:

mrb, ben yeni keşfettim aralık-08 annelerini. 26 aylık kızımla 2 yaş sendromunu yaşıyoruz bir süredir. sürekli ağlamalar, inatlaşmalar olmazsa olmazımız. gece uykusu yok zaten ,her gece en az 4-5 kere kalkıp ayakta sallanmak istiyor. 2.yi doğuranları tebrik ediyorum büyük cesaret bende biryandan istiyorum diğer yandan çook korkuyorum 1 tanesiyle bile uğraşmak çok zor çünkü benim için :KK43:

merhaba kızlar diyet bolumunden cocuk bolumune ugramaya vakit bulamamısın gezinirken sizleri kesfettim benimde 26 aylık bi öğlum var 2008 aralık dogumlu cok zor bi cocuk burda siizinle paylasımda bullunmak isterim bende bebek bekleyenlere hayırlısıyla kucagınıza almayı nasıp etsin rabbim bizde 2. bebiş istiyoruz ama olmuyor pko olusmus bekliyoruz bakalım kardes zamanı geldi:KK16:

2. ler başlamış tek ben değilim yani :kk77:
oğluşum büyüdü de abi oluyor:nazar:
bizde büyüdük 4,5 aylık olduk 2. oğlum geliyo sağlıklı olsunda napalım evde 3 erkek ve ben olayım artık

sağ salim kucaklarınıza alın hayırlısıyla inşallah...Hiç düşünmüyorum desem yeridir 2.yi.:KK50: sağolsun o kadar yaramaz ki yetişemiyorum artık hiçbirşeye :KK43:

2. ler başlamış tek ben değilim yani :kk77:
oğluşum büyüdü de abi oluyor:nazar:
bizde büyüdük 4,5 aylık olduk 2. oğlum geliyo sağlıklı olsunda napalım evde 3 erkek ve ben olayım artık

hayırlı olsun canım ALLAH tamamına erdirsin valla şoktayım herkez ikincileri doğurmak üzere bende üçüncüyümü düşünsem :KK9:

ayyy valla özlemişim burdaki sohbetleri çocuklar büyüyünce fırsat olmuyo başında vakit geçirmeye hepinizi sefiyommmmm :nazar:

Teşekkürler Lora.Sanırım dediğin gibi düşünmemek gerek.Keşke normal doğum yapabilseydim ben de.Almanya'da olsam ilk sezeryanın üstünden iki seneden fazla geçmiş olacağı için yaptırırlarmış normal doğum ama maalesef Türkiye'de hiçbir doktor buna cesaret edemiyor.Neyse hakkımızda hayırlısı olsun.İnşallah Sezeryana almadan kolayca normal doğum yaparsın ve bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın:KK49:
ALLAH tamamına erdirsin hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah :KK49:

aa ne güzel
bircok arkadaş ikinciyi yapmış
benimde cok az kaldı 3 haftam gibi geliyo ikinci oglum saglıcakla
inş

Merhaba
Ne güzel müjdeli haberler varmış böyle,yaşasııınn.Hamile olan arkadaşlar hayırlısıyla evlatlarını kucaklarına alırlar inşallah.Amin.Yeniden anne olanların da evlatları hayırlı ömürlü,analı babalı büyüsünler inşallah.Amin.
Bizde de 2 yaş sendromu var.Abimiz 5.sınıfta ve okul eşyalarına kızım aşırı ilgili ayrıca ders çalışmasını engelliyor.Ayrı odada olması kızımı engellemiyor.Kapıyı yumrukluyor,bağırıp çağırıyor.Hatta, abimiz kapıyı odadayken içerden çıkınca da dışardan kilitliyor.Banyo ve misafir odası kapımız da kilitli.Aksi halde kızım dolap tepelerinde,duşta,musluk dibinde yaramazlık peşinde.Boyu yetmedi mi sandalye sürükleyip tepesinde işini halletmeye çalışıyor.Çok bağrış bağrış ve inatçıyız da.Bazen eller belde kimseden alt kalmıyor.
Uyku ve yeme sorunu aynen devam.Makarna,pilav,yumurta beyazı,zeytin,boş ekmek ve patatesçiyiz. Kızartma (hastalık zamanı çok zorda kalınmadıkça)pek yapılmayan bir ev.Zorda kaldı mı çorba ama tanesiz,ekmeksiz,sıvı halde olarak ki yedirebileyim.
Tanıdıklardan ve telefonda konuştuklarından da istekleri oluyor.''Bana sakiz al,büüyüüük,kocamaaan,8 buçuk 5 tane çikolata ve dondur(dondurma)aaalll.Tamam?'' :KK9:
Bizden şimdilik bu kadar.Sevgiler. a.s.

ah arkadaşlar ah hakkaten bazen sınırları zorlatıyo bu minikler.karnımdayken size sıksık karete kursu açıcam benim erenime diyordum ya hakkaten başıma gelicek gibi.çok hareketli çok .bide kızıp sinirlenmesi varki sormayın dit anneee :)) öücük ver diyorum canı istemiyosa eğer bitti diyooo :) öpücük bitmişmiş hey alllahım yaa.bu ara ambulansa taktı kafayı ambulans diyemiyo iyya iyya diyo .
anlat anlat bitmezz.yemek konusunda bende srorunlar var herşeyi yemiyo benim paşa inş büyüdükçe düzelir. :) şimdilik sevgiler...allah bu zor yolda yardımcımız olsunn :)En Büyük TÜRKİYE

ah arkadaşlar ah hakkaten bazen sınırları zorlatıyo bu minikler.karnımdayken size sıksık karete kursu açıcam benim erenime diyordum ya hakkaten başıma gelicek gibi.çok hareketli çok .bide kızıp sinirlenmesi varki sormayın dit anneee :)) öücük ver diyorum canı istemiyosa eğer bitti diyooo :) öpücük bitmişmiş hey alllahım yaa.bu ara ambulansa taktı kafayı ambulans diyemiyo iyya iyya diyo .
anlat anlat bitmezz.yemek konusunda bende srorunlar var herşeyi yemiyo benim paşa inş büyüdükçe düzelir. :) şimdilik sevgiler...allah bu zor yolda yardımcımız olsunn :)En Büyük TÜRKİYE

kızlar 2011 aralık annesi olucam inş 2 aralık dt ama daha adetime 4 gün varken yani dün test yaptırdım bhcg 13.56 çıktı inş yükselir

X