2008 Ekim Anneleri

hacer çok hasta kılzar ateşi var valla ne bayram ne temizlik gözümde değil valla

geçmiş olsun valla.benimkide dün gece bi uzun uyudu.alnına baktım buz gibiydi.ateşi bi ölçtüm 35 derece.korktum çıkması kadar düşmeside tehlikelimiş.sabaha kadar zor dengeledim vucut ısısını.
sağlıklı mutlu bayramlar herkesea.s.

herkese iyi bayramlar arkadaşlar.nasılsınız bakem.valla ben dediğimi yaptım evden dışarı çıkmadım.

bu arada cemreyle hacer nasıl oldular ki?inşallah iyidirler yavrularım

ben geçen uğradım girilmiyordu.oğluşum su istemeyi öğrendi.habire su istiyor.kelime olarak değilde garip hareketlerle.yada beni sürahinin yanına götürürek istiyor.daha evvel bizi içerken görünce isteyebiliyordu.su bu vs diyerek isteyen var mı ki ekim bebekleri arasında.arabalara olan ilgisi azaldı.küçük kasları geliştirmeye yönelik oyunlar oynuyoruz.ceviz nohut vs gibi şeylerle.çok hayal gücü kuvvetli değilim netten bulduklarımla yetiniyorum.hayal gücü kuvvetli ne anneler var.siz neler oynuyorsunuz

iyi gecelr.bu sayfanın da gece kuşu geldi işte. biz bayram nedeniyle bursaya gittik.çok da fazla gezmedik.ama benim kuzu tam pazar gecesi bi ağla bi ağla , huzursuzlandı.neyse burnu akmaya başladı.gece burnu tıkandığı için nefesini zor alıyo uyandı.burnu akıyo rahat nefes alamıyo diye bi daha ağladı.ablamdaydık o gece .eve dönerken acile uğradık.muayene fln. sadece burnu akıyor ,bi de boğazı hafifi kızarmış ( bend e o kadar ağlasam benimde kızarır.) neyse eve geldik ama o gece saat başı uyandık.ateş yoy öksürük yok. gündüz biraz daha arttı.tam döneceğimiz güne denk gelemsi kötü oldu.
neyse döndük, bi gece istifra ettik
bir gece ateş yükseltir gibi oldu
şimdi hırıltılı bir öksürükle atlatır gibiyiz bakalım.

nursecim çook geçmiş olsun insan bebeişlerle biyere gitmeye de korkuyo ama gitmeyince de patlıyo
vahidecim benim kız uzun süredir su diyo dudaklarını çıkarta çıkarta ne yalan söyelyim bi ara oturup oyuncaklarla oynuyoduk şu farklı şekilleri atma oyuncağında daireyi atıyo sürekli son zamnlarda taşınma telaşımız var ben ev işi yaparken o da peşimden dağıtıyo çekmece dolap ne bulursa arada gidip aç diyerek tv yi açıyo sevdiği kanal yada reklam bulup oturup izliyo

benim oğlan da tv kumandasını eline alıp , tuşlara basıyor.sonrada kanal değişmiş mi diye tv ye bakıyor.ne tatlılar ya.reklamları çok seviyor.müzik duysun hemen başlıyor oynamaya.

valla hepsi çok bilmiş bunların.benimkide klipte salıncak görmüş hoppa diyo:))
geçmiş olsun nurcecim ya allah önemli hastalık vermesin böyle böyle büyüycekler işte napalım:))

demek ki bu dönem reklama ilgi dönemi.bir ay öncesine kadar hiç tv ile ilgilenmiyodu.şimdi reklamlara kitleniyo.değiştirincede yıkıyor ortalığı.izletmicem diyom ama başım sıkışınca açıyom.hipnoz oluyo kısa süreliğine:sm_confused:

sağol zeynepçim.şimdi daha iyiyiz.neşemizde yerinde.
bu dönemler de geçecek.yerine başka şeyler gelecek.

Merhabalar ben 2009 ekim annesiyim, kızım henüz 1,5 aylık ve kızıma onun ilgisini cekecek ve tabiikide oyalayacak bir oyuncak almak istiyorum ne önerirsiniz?

Merhabalar ben 2009 ekim annesiyim, kızım henüz 1,5 aylık ve kızıma onun ilgisini cekecek ve tabiikide oyalayacak bir oyuncak almak istiyorum ne önerirsiniz?

canım o daha bişeyden anlamaz bizimkiler bile yeni yeni anlıyolar 5 dakika sonra sıkılıyolar.sadece çıngırak alabilirsin ama onda tutamaz daha:sm_confused:

onun en iyi oyuncağı sensin.senin sesin senin yüzünün şekilleri.kucağın.sadece beşiğe asılı oyuncaklar ilgisini çekebilir.o da vardır sende büyük ihtimal.azcık daha beklemelisin oyuncak için.

kızlar benim oğluşum elinden bir şey alınıca ya da oyunumuz bitince ama kendisi devam etmek istiyorsa ortalığı yıkıyor kendini yere atıyor bi de çok cırtlak bağırıoyo yavv.normalde neşeli ve sakin.allahtan çabuk ilgisi dağılıyo başka bişey gösterince.sizinkilerde var mı böyle hareketler.:uhm:

oğluşum bu aralar gidip gelip sarılıyo öpüyo.ellerini boynuma dolaması yok mu içimin yağları eriyo.babası banada sarıl diye yalvarıyo ama daha ne sarıldı ne öptü.babalar boğuşmak içindir ona göre.anca boğuşmak için atılır ve sarılır üstüne

oğluşum bu aralar gidip gelip sarılıyo öpüyo.ellerini boynuma dolaması yok mu içimin yağları eriyo.babası banada sarıl diye yalvarıyo ama daha ne sarıldı ne öptü.babalar boğuşmak içindir ona göre.anca boğuşmak için atılır ve sarılır üstüne

aynen vahidecim bizdede durum böyle.babası yatakta ona sarılmak öpmek istiyo ama sarılınca kızıyo hemen öpüncede ağlıyokaydirigubbakcemile3

X