''2008 Kadınlar Kulübü Enleri'' Yarışma Duyurusu

mutlaka katılıcam yarışmaya..yarın düşünüp cevaplıcam tek tek soruları..
bencede kategoriler yeterince anlaşılır..

26 Aralık 2008 akşamına kadar bana adayalrınızın nicklerini ulaştırınız lütfen hemen akabinde oylama için listeleri açıklayacağım..yerimseniben

nasılsa sabaha kadar uyumuyorum.iyisimi hemen konu üzerinde çalışmaya başlayım.:kahve::kahve::kahve:

http://www.kadinlarkulubu.com/guzel...i-yarismasi-aday-listeleri-ve-oylamalari.html

Bu linki vereyim merak edenler okuyabilir..Daha topu topu enler yarışması bir defa oldu,hep aynı kişilerin seçilebilmesi için en az iki kere yapılmış olması gerekir..Ki bu ikinci yarışmamız..

Ayrıca linkte de görüleceği gibi her üye oyunu mesajın içinde açıktan verecek..Bir kategori bir favorisi..Herşey açıktan şikesiz,tarafsız,yanlısız vs.vs..

Hadi bakalım özel mesaj kutum dolmuş ben onları listelemeye devam edeyim..

Birazdan kaçacam çünkü bütün gün bebeğime serum,ilaç,tedavi ile uğraştık..Hem beynen hem bedenen çok yogumun..Sevgiler..

Son düzenleme:
oyoy daha yeni gördüm ben bunu..
şimdi uyumam lazım hazır kız uyuyoken,
sabah ilk iişim bu olucak.
cok heyecanlı cok....:)

Uzmancığım kolay gelsin... yoğunsun anlaşılan. dıptıs bildirince haberdar oldum sağolsun. Ben tüm KK üyelerine başarılar diliyorum... Hadi hayırlısı hanımlar....
Uzmancığım bebeğine geçmiş olsun herşey üst üste gelmiş yüce Rabbim yardımcın olsun birtanem... Bende birazdan sana cevabımı göndereceğim...
Gönderdim en'lerimi ama zorlandım... hepinize hayırlı olsun hanımlar...
Aslında bütün KK üyeleri EN 'ler bence.... Hayırlı akşamlar...

Son düzenleme:
yolladım ama çok zorlandım.. insanın içinden herkesi yazmak geçiyor yaffff....a.s.

Evet bende en'lerimi gondermis bulunuyorum vatana millete hayirli ugurlu olsun...:lepi:

secim yapmak zor geldi, oylamalara katilmakla yetinicem:icecream:

Aman Allah'ım o kadar liste var ki arkadaşlar mübala etmiyorum yerde,gökte,sağda,solda,uyurken,uyanıkken nick görüyorum..Bukadar liste beni bir hayli zorladı asıl oylama sayımını ne yapacaz bilemiyorum..:nazar:

Yani iyi ki yapmışız yoksa sizde ki bu nick sevgisi nasıl bastırılırmış..:jeyyar:

Sizleri oy sayarken de pistlerde görmek isteriz..Yok öyle hazırdan ''En'' olmak..kötükedihüso

Devam kızlar özelden yollamaya..

Aynı kişiyi her kategoriye eklemeyin dahil etmiyorum..Taş çatlasa iki hadi üç kategori olsun ama hepsine aynı nicki yazarsanız dahil etmiyorum haberiniz olsun..:eek:klava:

Evet yılbaşı çok yakın fıstıklar ne yapın yapın bana hemen yollayın..Süprizler var daha:)))

Yarın bakarım bende yaa geçen yıl yapılana katılamamıştım ben
Gözümden kaçmış buda en kısa zamanda elinde olur inşallah şulem:lepi:

Bence de çok güzel bir yarışma olmuş.Vakit bulabilirsem yazmaya çalışacağım.Yazamazsam özür dilerim Uzmanım.....Herkesi çok seviyorum.Ayırım yapmam bile çok zor.Keşke adaylar belirlenseydi de oylama yapsaydık benim için daha kolay olurdu inan.............

super yaaa
asıl sonuçlar ne zaman acıklanacak yani oylama ne zaman bitecek ??

kategoriler çok fazla iyice bir incelemk dusunmek gerek

X