2009 aralık anneleri ve bebekleri :)

Ay çok sevindim çok da şaşırdım minik bebiş aceleci çıkmış.
Hayırlısı olsun,hoşgeldin bebek....
Darısı hepimizin başına inş...:teytey:

owww minicik bir bebek gelmiş demek.
çok da küçükmüş yahu.
allahım sağlık versin ömür versin..
hepiniz sağ salim alın inş yavrularınızı kucağınıza..

ıyi olmalarına sevindim. ınşallah hepimiz sağlıkla alacağız bebişlerimizi kucağımıza

1450 gr doğmş cnm anne sütyle besleniyormuş ikiside iilermiş :)

maşallah bukadar küçük anne sütüyle beslenebilmesi süper allah hepimize sağlıklı doğumlar nasip etsin bende ocak annesi olacam asslında ama aaralık sonu sezeryan olacam doktor büyük ihtimal 27 aralık alıcaz dedi bebeği banada heycan bastı hadi hayırlısı bakalım.

maşallah kuzucuk erkenden gelmişş ama şükür ki sağlıkli imişş annesinin gözü aydın olsun hayırlı evlat olsun inş. bende aralık annesi olucam inş 29 haftalık olduk kızımla bekliyozz

Arkadaşlar aralık 2008 annesi olarak hepinize sağlıklı hamilelikler dilerim. Allah bebişlerinizi hayırlısıyla sağlıklı birşekilde kucağınıza almayı nasip etsin. Valla bana daha dün doğum yapmışım gibi geliyor ama 9 ayı devirdik Allaha şükür darısı sizlerin başına. Son aylar biraz zor geçer ama sabırrrr hepinizi sevgiyle kucaklıyorum sormak istediğiniz birşeyler olursa seve seve yardımcı olmaya çalışırım.

Ayyy ne güsel bebişi gelmiş darısı inşallah bizlerinde başına . .Allah anasına babasına bagışlasın tüm bebelerimizi . .

Merhaba bende kısmetse Aralık annesi olacağım muhtemel doğum 4 Aralık 2009. Çok heyecanlıyım 9 haftamız kaldı oğluşumla buluşmama.....

|....KK Nick....|SAT|Tahmini D.T.|Asıl D.T|Cinsiyet|Bebişlerimizin isimleri...|Doğum şekli|Kilo|Boy|
1|minik kelebek|27 şubat|04 Aralık|| Erkek |emir asım|Sezeryan|1460gr||
2|ayesbirim|18 Mart|23 Aralık|01 Ekim| Kız ||Normal Doğum||

Son düzenleme:
Bir oğlumuz bir kızımız oldu arkadaşlar maşallah onlara:nazar:
Hepimiz vakti gelince sağlıkla bu listede yer alırız inşallah:asigim::Saruboceq:

maşallah ay birde kızımız olmuş çok şaşırdım ya

|....KK Nick....|SAT|Tahmini D.T.|Asıl D.T|Cinsiyet|Bebişlerimizin isimleri...|Doğum şekli|Kilo|Boy|
1|minik kelebek|27 şubat|04 Aralık|| Erkek |emir asım|Sezeryan|1460gr||
2|ayesbirim|18 Mart|23 Aralık|01 Ekim| Kız ||Normal Doğum||

nasıl bnm haberiim yoook allah hayırlı olsun allahım sağlık sıhhat versin hemde normal olmuş :1shok:

Allah ana babalsrına bagışlasın inşaaaallah .. Darısı basımıza arkadasın satı benden 3 gün önce oyyy aklıma bile gelmiyor şu an doğabılecegı ama hiç belli olmuyor demekki . .

1|minik kelebek|27 şubat|04 Aralık|22 Eylül| Erkek |Emir Asım|Sezeryan|1460gr||
2|ayesbirim|18 Mart|23 Aralık|01 Ekim| Kız |Zeynep Duru|Normal Doğum|940gr.|

Son düzenleme:
maşallah aceleci bebişlere çok minikler küvezdeler mi şimdi? inşallah biran önce büyüyüp annelerinin kucaklarına verilirler

kısmetse bende ocak annesi olacağım ama maşallah son zamanlarda bebişler biraz aceleci Allah sağlık versin doğan ve doğacak bebişlerimize hayırlı uğurlu olsun

o listede minik oğlumun ismini görünce çok duygulandım..inşallah iyi olacak bebeğim sağlıklı haberlerini paylaşıcam sizlerle teyzeleri..
benim miniğim çok aceleci davrandı aman sizinkiler zamanında gelsinler inşallah.rabbim hepimizin bebeğine sağlık sıhhat versin inşallah..
bu arada oğlumun doğum tarihi 22 eylül.
hepinizi öpüyorum canlarım..nete girdikçe gelişmeleri yazıcam size..

Düzelttim canım oğluşunun doğum tarihini ekledimopuyorumnanaktan
ılk bebişimiz o bizim ilk göz ağrımız tabiki listemizin en başını taçlandıracakopuyorumnanaktan
Güzel haberler vereceğine sonuna kadar inanıyoruz canım inş.en kısa zamanda bekliyoruz.Dualarımız sizinle...

listemizde bir prens ve bir prensesimiz var acele davrandılar sabırsız bebeklerimiz ama allahın izniyle ii olacaklar inş onlar bizim bebeklerimizin abla ve abisi oldular.a.s.

X