2009 aralık anneleri ve bebekleri :)

12 aralıkta doğum yaptım çok şükür normal oldu bitti gitti bebeğim kucağımda ya çok mutluyum bir oğlum oldu 3 kilo 620 gr 54 cm boyunda çok tatlı

16 Aralıkta Ulaş'ım sezeryanla Doğdu. 2650 gram ve 51 cm boyunda... Sağlığı da çok şükür iyi..

doğuran arkadaşlar allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin kuzucuklarınızı ben de 38+5 oldum . bebeğimi kucağıma almak için sabırsızlanıyorum artık.

3 aralık 17:35 te normal dogumla 3460kg ve 51 cm boyunda olan minik prensesim masalı dünyaya getirdim.

allah analı babalı büyütsün kızlar,benimde 4 günüm var bu cuma minnoşum gelicek allah kısmet ederse....

slm rose bende bugün 38+5 im.aynı sanırım.bende öğretmenim seninki normal mi olcak ne dedi doktorun

slm arkadaşlar 8 aralık ta saat 09:55 te sezaryen operasyonla oğlum tuğra doğdu 4kg 20gr 55 cm...

slm rose bende bugün 38+5 im.aynı sanırım.bende öğretmenim seninki normal mi olcak ne dedi doktorun

slm evet normal olacak şimdilik herşey normal ilerliyor ama doğurmak istiyorum artık. içimden bir ses biraz geç geleceğini söylüyor.beklenen doğum tarihi 28 aralık

merhabalar bende 12 aralıkta suni sancı ile normal doğum yaptım 3 620 gr ağırlığında 54 cm boyunda oğluşum emir tuğra aramıza katıldı.çok şükür kavuştuk darısı bütün bekleyenlerin başına biz çok şükür atlattık bu sıkıntıyı

19 aralıkta epidural sezeryan ile kızım azra dünyaya geldi.kilosu:2720 boyu:49 cm şuan yanımda uyuyor böyle muhteşem bir duygu olamaz darısı tüm anne adaylarının başına...

Kızlar ben de doğurdum sonunda:)
Kızımız,bircik prensesimiz bugün 12 günlük oldu.
14 aralık 02.55 de sezeryanla dünyaya geldi meleğimiz.Normalle başlayan doğum bebeğimizin kalp atışları 190nın üzerine çıkınca acilen sezeryana döndü.Çok ağrı çektim az kalmıştı doğurmama ama kısmet böyleymiş.
2920gram 48 cm bebeğimiz,harika bişey Allah kimsenin kucağını boş koymasın.

X