2009 aralık anneleri ve bebekleri :)

ayyyy ne güzel yaa insan bir tuhaf oluyor aynı heyecanlar duyguları geçen sene biz yaşamıştık... ne mutluu size Allahım bütün bebişleri sağlıkla kucaklarınıza versin insallah...

|....KK Nick....|SAT|Tahmini D.T.|Asıl D.T|Cinsiyet|Bebişlerimizin isimleri...|Doğum şekli|Kilo|Boy|
1|minik kelebek|27 şubat|04 Aralık|22 Eylül| Erkek |Emir Asım|Sezeryan|1460gr||
2|ayesbirim|18 Mart|23 Aralık|01 Ekim| Kız |Zeynep Duru|Normal Doğum|940gr.|

3|serayp|20 şubat|5aralık|| Kız ||sezeryan|4000gr|

Son düzenleme:
ben kısmetse ocak annesi olacağım arada bi gelip sizin topiklere de bakıyorum bebişim erken gelirse diye. bu minik bebişlerden haber var mı kızlar? gelişimleri ne durumdaymış?

iyiyler canım minik kelebeklten haber aldım ama ayesbirime ulaşamadım malesef umarım onlarda iyilerdir dualarınızı eksik etmeyin

Allahım sağlıcaklarına hayırlasıyla kavuştursun aceleci bebeklerimizi. bizede hayırlı doğumlar nasip etsin.

ay ben doğum yapanları duyunca çok heycanlanıyorum bende aralık annesi olucam ama bana hiç doğum yapacakmışım gibi gelmiyor gayet rahatım allah ikisinide analı babalı büyütsün darısı başımıza kızlar.......

Merhaba,
Hastane oda kapısında ve sonrasında yıllarca bebeğinizin odasında da kullanılabileceğiniz çok faklı hiç görülmemiş, doğal malzemelerle el yapımı kapı veya duvar süslemeleryle ilgilenen arkadaşlar hayalmakinesi.biz adresinden ürünleri görebilir, 531-811 56 57den bilgi alabilir.

:CüvCüv

|....KK Nick....|SAT|Tahmini D.T.|Asıl D.T|Cinsiyet|Bebişlerimizin isimleri...|Doğum şekli|Kilo|Boy|

3|serayp|20 şubat|5aralık|5 kasım| Kız ||sezeryan|4000gr|

Son düzenleme:

3|serayp|20 şubat|5aralık|5 kasım| Kız |Ada Derin|sezeryan|4000gr|
4|pln79|28 şubat|5aralık|7 kasım| Kız |Mina|sezeryan|2800gr|

Son düzenleme:
Anaa 4 tane bebişimiz olmuş.Allah analı babalı büyütsün inşallah.Çok sevindim ve heyecan bastı beni de:)

Allah analı babalı sağlıkla büyütsün hepsini inşallah....çok güzel yaaa bizimkilere de az kaldı...

Hepsini Allah analarına babalarına bağışlasın
Sağlıkla büyüsünler inşallah

maşallahh,,hayırlı olsun mınıklerımızzzzz...bakalım bız kaçıncı srada olucaz lıstedee:)

cnmmm pelincikte doğum yapmışşş...
maşallah bebişine..allahım analı babalı büyütsün inşallah..
hepiniz sağlıkla sıhhatle bebeğinize kavuşun inşallah arkadaşlar.anne olmak mükemmel bi duygu.rabbim isteyen herkese nasib etsin.

oğlum büyüyo teyzeleri aralık miniklerinin abisi olarak slmlarını yolladı minik arkadaşlarına ve teyzelerine.çok şükür bu günüme rabbim onu bana bağışladı.
hepinizi öpüyoruz...

Allah analı babalı büyütsün inşallah hayırlı evlat olsunlar . .Darısıda bizlerin heycanla dogumu bekleyen annişlerin başına . . Aminnnnnnnnn . .

X