2010 Nisan Anneleri Hamilelik Süresince Kaç Kilo Aldık??

13+5 hamileyim 72 ile hamilekaldim simdi 77 yim biraz cok oldu ama neyapayim hamilelikten önce diyetle 8 kilo vermistim birden stop deyince hop geri geldi kilolar

12. hafta..1 kilo aldım 55 oldum..midem berbat..ağzımın içi zehir gibi..sofrada yemekle savaşıyorum..lokantada iştahla yemek yiyen insanlara imreniyorum..ben nezaman iştahla ve çatlayana kadar yiyicem yaa..ye kus,ye kus nereye kadar..a.s.

bugün itibariyle hamileliğe başladığım kilomu koruyorum allaha şükür... hala 79 um :eek: kilom zaten fazlaa ama en azından bu 3 ay içindeyenileri gelmedii.. amaa daha ne kadar dayanabilrim bilemiyorum delikafadulden bulantılarım geçti gibi bişeyy.. iştahım full açıkk... :1shok:

merhabalar bende kilolu olanlardanım 80kiloyum hamile kaldığımda 13. haftanın içindeyim daha hiç almadım ben zaten çok zayıflıyorum oğlumda 80 kilo ile hamile klmıştım doğum yaptım ertesi gün tartıldım 60 kiloya düştüm bunda da inşallah öle olur 4 senede tekrar eski kiloma döndüm ama bu defa inşallah öle olmaz

bende yazmıştım 58le hamiş kaldım şua 13+4 te 59 kiloyum yani 1 kilo almışım şimdiye kadar

kızlar ben 64 küsürle başlamıştım.bulantılar filan derken 2 kilo kaybım olmuştu şimdi ise 63,5 benm de fena sayılmaz yani 3 aya göre dimi
:icecream: benim de iştahım yavaş yavaş hızlanmaya başladı :CüvCüv:

bende yazmıştım 58le hamiş kaldım şua 13+4 te 59 kiloyum yani 1 kilo almışım şimdiye kadar

kızlar ben 64 küsürle başlamıştım.bulantılar filan derken 2 kilo kaybım olmuştu şimdi ise 63,5 benm de fena sayılmaz yani 3 aya göre dimi
:icecream: Benim de iştahım yavaş yavaş hızlanmaya başladı :cüvcüv:

bence çok iyi şimdiye kadar bu arada bazıları son haftalarda daha çok kilo alınıyomuş diyolar bi yerdede gördüm son haftalarda alınmazmış hangisi doğru acaba??

Ay ben bu yüzden hep azar yiyorum doktordan :/
65 kilo ile hamile kaldım şu an 69 kiloyum.
2,5 ayda 4 kilo almışım..
Bir ara hiçbirşey yiyemedim doğru düzgün buna rağmen kilo almışım nasıl oluyo anlamış değilim bende evet şu aralar boğazım açıldı mide bulantımda hafifledi o yüzden biraz abarttım ama hiçde 4 kilo kadar yemedim yahu.. Bende şu vitaminler yüzünden diye düşündüm aslında ama.. 8 kilo verip hamile kalınca vücut şaşırdı tabi. Neyse spora da başladım kim tutar beni..

kızlar ben 58 ile hamile kaldım şu anda 13+4 üm 62 kiloyum.ama herkes çok kilo almışsın diyo.

slm ezgicim konun hayırlı olsun.42 kilo ile hamile kaldım şuan 46 kiloyum 13 haftamızdayız.biraz fazla kilo aldım sanırım böle giderse koca bi sumo olcam sanırım kaydirigubbakcemile3 çatlaklar içinse bebe yağı kullanmaya başladım çevremde etkisini gören fazlasıyla insan var..

Ben 61 ile hamile kaldım şu an 14+1 deyim 100 gr almışım yani 61,1 olmuşum

bende şuan 13+4 üm ve ilk 2 ay kilo almışım ve geri kalan zamanda hiç kilo almamışım şuan 67 kiloyum 63 ile hamile kalmışıtım,4 kilo almışım doktorumuz boyuma göre aldığım kilonun çok iyi olduğunu söledi inşlh son aylarıma saklarım kilo alımını...

15+5 deyim 3 kg aldım. ama zaten kiloluyum 73 ile hamile kaldım 76 oldum. doğuma kadar 85 i geçmemek istiyorum umarım başarırım.

14+5 im 54 kilo ile başladım yaklaşık 56 kiloyum şimdi.bulantılarım azaldığı için artık yemek yiyebiliyorum.

Arkadaslar 69 kg iken hamilelige basladim,10.haftaya kadar 71 kg idim simdi 68 kiloya dusmusum, doktorum noirmal olacagini soylemisti, ama yinede endiseleniyorum , aslinda yemekle ilgili cok problemim yok bulanti ve kusma da hic olmadi,benimle ayni durumda olan arkadaslar varmi.simdi 15+5 .hafta icerisindeyim...

herkese saglikli gunler.

ben hala hiç kilo almadım kızlar yaa:KK43:(

bence bebeğin sağlıklıysa hiç üzülme canım ilk aylar alınan kilolarr haybeyee zatii kaydirigubbakcemile3

Ben 61 ile hamile kaldım şu an 14+1 deyim 100 gr almışım yani 61,1 olmuşum

negüzelllll alkisalkisalkis

Arkadaslar 69 kg iken hamilelige basladim,10.haftaya kadar 71 kg idim simdi 68 kiloya dusmusum, doktorum noirmal olacagini soylemisti, ama yinede endiseleniyorum , aslinda yemekle ilgili cok problemim yok bulanti ve kusma da hic olmadi,benimle ayni durumda olan arkadaslar varmi.simdi 15+5 .hafta icerisindeyim...

herkese saglikli gunler.

ilk kezz böle bişi duydumm bende 10. haftadan sonra almaya başladımm
1 ila 1,5 kilo aldımm hızlı başladımm gibi geliyorr :sinifsinif:

kızlar bende 16.haftamdayım hamileligin başında sadece 2 kilo almıştım kilo alımım durdu doktorum normal dedi ilerleyen haftalardada alabilirmişim büyük ihtimalle 8 yada 10 kilo alırmışım öyle diyor doktor bakalım

ulturasyona göre 15 haftalığım sat a göre 14 henüz kilo almadım umarım ilerleyen zamanlardada fazla almam

X