2010 Nisan Anneleri Hamilelik Süresince Kaç Kilo Aldık??

kızlar ben hamileligin başından beri 2 kilo aldım sadece doktor normal oldugunu söylüyor ama ben gene tedirginim maşallah bebegimde de problem yok 1 hafta önden gidiyor ve kilosu gayet iyi genede tedirginim:S

kızlar ben hamileligin başından beri 2 kilo aldım sadece doktor normal oldugunu söylüyor ama ben gene tedirginim maşallah bebegimde de problem yok 1 hafta önden gidiyor ve kilosu gayet iyi genede tedirginim:S

cnmm sıkıntı etme bende sadece 2 kilo aldımm
63.3 le başladıkk 65 imm

Rekor bende galiba ?? :)
Boy 1,68
71 kg ile hamile kaldım ve 16+5 haftalık hamileyim.7 kg aldım bu zaman diliminde.Mevcut kg 78 bir an önce diyetisyene gitmek istiyorum.

ben de 49.800 düm.şu an 50.700 olmuşum.17+4 günlük hamileyim.ekmek fazla yemiyorum.zaten yeni yeni yemeye başladım .inşallah sağlıklı bi hamilelil geçiririz hep beraber.

18+3 teyim 6 kilo vermişim şu an 78 kiloyum hamiş kaldığım kilo 84 ben zaten zayıfliyorum hamilelikte oğlum dada 20 kilo vermiştim 78 ile hamiş kalmıştım doğumdan sonra 59 kiloya düşmüştüm buda hemen hemen öle olur sanırım

18+3 teyim 6 kilo vermişim şu an 78 kiloyum hamiş kaldığım kilo 84 ben zaten zayıfliyorum hamilelikte oğlum dada 20 kilo vermiştim 78 ile hamiş kalmıştım doğumdan sonra 59 kiloya düşmüştüm buda hemen hemen öle olur sanırım

Kuzumm nasıll oluyor bu Allah aşkına ben hızla kilo alıyorumm yaa
bana göre 5 doktoruma göre 7 bir ayda tam 4 kilo almışımm psikolojm bozuldu

ben de 63,5 ile hamile kalmıştım şimdi ise 18+4 deyim 67,5 umarım böyle yavaş giderim :icecream:

kafamçokkarıştı hacerim nasıl oluyo yaaww,fizik kanunlarına aykırı gelen tek hatunsun heralde :uhm:

sanırım en çok kilo alanlardan biride benim:)
21 haftalığız ve toplamda 6 kilo aldım doktoruma sorduğumda biraz fazla ama sorun değil dedi işin kötü tarafı bı aydan sonra daha çok alınıyormuş . birde ben ilk 3 ayı 2,5 kilo ile tamamlamıştım özellikle son bir aydır aldım hepsini :KK43:

ben kilo almadım henüz 16+3 üm kilo vermişim 76 ydım 72 ye düşmüşüm daha dün tartıldım .. heraldeki bulantılardan falan verdim kiloyu neyse bu aydan sonra alıcaz nasılsa :))

X