2010 Nisan Anneleri Hamilelik Süresince Kaç Kilo Aldık??

yaaaa ben demiştim bu son kontrolümde anlaşılcak işte bne baya kilo aldım hissediyrum demiştim ve çıktı işte.....
25 haftamdayım ve toplamda 10 kilo almış bulunuyourm hayırlı ve uğurlu olsun ....

26+3 8 kilo aldım.sizce çok mu ya.çok fazla da yemiyorum ama.haftada 1 gün sabah aç karna tartılıyorum. bu hafta 700 gr almışım.kendimi frenelemeye başaldım.akşam bişe yemeiyorum.bakalım bu hafta bi düşme olacak mı.

benim dokrotum ayda 1,5 kilo normal demişti, eğer doğruysa çok değil fulyan
bu hafta kontrole gittim doktor bana 4 kilo fazlan var dikkat et dedi.Ama dikkat edilecek bir durum değil yani insan kendini tutamıyor, yemeden duramıyor.(ben öyleyim sizde de aynı durum var mı bilmiyorum)

kızlar bazılarınızın kilosu ii bazıları birz fazla almşş ben 09 nisan annesiyim şunu söleyim zaten 7.aydan sonra asıl kilo alımları başlıyoo nasl aldınızı farketmiyosnz bile bence biraz dikkatli olun bende 12 kilo aldım toplamda dogumdan çıktıgımda 8 kilo gitmişti

62 kiloyla hamile kaldım şuan 70 olmuşum 8 kilo almışım bende 26. haftadayım :KK43:(

aman allahım ben miyim şimdi rekor kıran aranızda 14 kilo aldım kızlar 27.haftamdayım.doktorum kafamı kırcak eyvahedigeldismile

ya ben kaldığım kiloya göre mi hesap yapmalıyım. düştüğüme göremi??
52 ile kaldım 49 a düştüm 12, haftamda... şimdi 58-59 falan?? kaç aldım şimdi:)

Son düzenleme:
gelincik baya çok almi$in :KK43:

evt canım çok fazla ama boğazımı bi türlü tutamıom canım ya.gerçi herkez pek memnun kilomdan çünkü hamilelikten önce 42 kiloydum.şimdi normal bi kadın oldun diolar bana :roflol: gerçi son 3 ayda daha çok alınıomuş umarım abartmam bilmiyorumkismile

evt canım çok fazla ama boğazımı bi türlü tutamıom canım ya.gerçi herkez pek memnun kilomdan çünkü hamilelikten önce 42 kiloydum.şimdi normal bi kadın oldun diolar bana :roflol: gerçi son 3 ayda daha çok alınıomuş umarım abartmam bilmiyorumkismile

YALNIZ DEĞİLSİN ÜZÜLME.67- 80 OLDUM....13 KG....:lepi:

ronesans canım iiki yanımdasın ii ki yalnız değilim..sağol tatlım..sefamız olsun tatlım şakır şakır veririz kilolarımızı nolcek

42 de çok azmi$ kiz
boyun kaç kii

evet son uç ayda bi 10 kiloyu gozden çikar sen boshayallersmile

X