2011 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

çocuklarınızı erken yatırabiliyor musunuz.bizimki uykuyu hiç sevmiyor ve ben ne yapcağımı şaşırdım.bi de tuvalet eğitimine başlınız mı.ben başlayalı 10 gun oldu ama hala soylemiyor.bu konularda fikirlerinize ihtiyacım var

bizimkide aynı 11-12 yi buluyor uyuması bizim yatağa alıştı bide gecede sık sık uyanıyor.tuvalet konusunda sabırlı olmak gerekiyor eğer söylemiyorsa üstüne gitmeyin lazımlığı önce kaldırın sonra evin bi köşesinde görebileceğpi yerde bırakın ama bunlar baskı kurulmadan olması gerkiyo.önce alışma aşaması olmalı daha sonra bezi karar verip atıyosunuz bi süre kazalar oluyo (ben bi keresinde yatak döşek hastalandım baş ağrım geçmedi sinirden ama çocuğa hiç belli etmiyoruz:) tuvalet eğitimi bi süreç sabır gerektiren hemde bizde öle oldu valla yaz aylarında olsa daha iyi oluyo çünkü bolca çarşaf yıkanıyo allaha şükür bitirdik şimdi düzene girdi darısı sizin başınıza kolay gelsin.

Merhabalar ben eski agustos annelerinden esteda :))

Engec 10 da uyumus oluyo tuvalwt egitimine maalesef baslayamadik henuz. Yaza artik baslariz

Slmlarr bende eskilerdenim oglum ege 1 senedir bez kullanmiyor hemn atlattik tuvalet egitimini ortalik batmadan kisadan bitirdi sagolsun prensim kendi kendine lazimligini kullanabiliyor bensizde sadecd temizliginde annecimmm diye bagirarak beni yanina cagriyor cok sukurr🙏 simdide kardesi olcak onu ogrendi kiskabcliklara basladi simdiden yandim gibi gorunuyor insallh kardesi geldiginde biter kiskancliklarida ...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yarın çiş eğitimine başlamayı düşünüyorum İnşaAllah sorunsuz atlatırız. Allah yardımcımız olsun. Kolaylaştırmak adına tavsiye edeceğiniz birşey varmı:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

merhaba kızlar.ne kadar uzun zaman olmuş gerçekten.sanki dün gibi doguma gitmelerimiz ilk kalp atışlarını konuşmamız.şimdi kocaman oldular.okula bile başladı prensesim.şimdide kardeşi olacak.varmı arkadaşlar başka bebiş bekleyen.inşallah bu sefer eylül annesi olucam.hepinizi ve kuzularınızı öpüyorum.

merhaba kızlar.ne kadar uzun zaman olmuş gerçekten.sanki dün gibi doguma gitmelerimiz ilk kalp atışlarını konuşmamız.şimdi kocaman oldular.okula bile başladı prensesim.şimdide kardeşi olacak.varmı arkadaşlar başka bebiş bekleyen.inşallah bu sefer eylül annesi olucam.hepinizi ve kuzularınızı öpüyorum.
Benim ikinci oldu canım. Bugün 8 günlük:) ablalık yapıyor artık minik kızım:) bu arada yeni bebiş hayırlı olsun.

benimde 2.oğlum 2 aylık olmak üzere.ilk oğlum bir haftadan beri okula gidiyor .onu okula alıştırmaya çalışıyoruz.

kızlar merhaba :)) ne güzel şeyler yazışmışız ne anılar paylaşmışız beraber.şimdi hepsini geriye dönüpte okumak çok güzel.inşallah sizde yazma imkanı bulursunuz tekrardan :)

varmı hala gören yazışmalarımıza bakan,ikinci bebeğine hamile olupta hangi ayda neler yaşamışım diyen :)

Ne guzel oldu bildirim almak bu konudan.ikinci bile yasini gecti.bu grubun tek eylul annesi ben olmustum.

Ne guzel oldu bildirim almak bu konudan.ikinci bile yasini gecti.bu grubun tek eylul annesi ben olmustum.
ayy ne güzel canım Allah bağışlasın benimde ikinci yolda :) yazılanları okuyunca nasıl mutlu oldum ya neler neler konuşmusuz

Merhaba , eşimde bende taşıyıcıyız talesemi , aranızda bu durumda olup normal dogum yapan var mı?

Boyun egrılıgı gözlerden olabılır dıyorlar bu konu hakkında fıkırlerınızı alabılırmıyım lütfen aynı problemli yaşayan annelerden bılgılerını benımle paylaşmasını rıca edıyorum

Ne güzeldi bütün negatif düşüncelerimin pozitife dönüştüğü yer oğlum şimdi 8 yaşında 😊

X