2011 Kasim Annelerinin Gobusleri

benim resimlerin hemen arkasından oldumu şimdi senin bu resimler.. beni komplekse mi sokacaksınızsiz yawwwwwww... tombul ve koca göbeklşi hatunlardan da resim bekliyoruzz...

çok tatlı canım, gayet fit görünüyosun..

canım benim çok şirin bir göbişin var. gerisini boşver. benimde bacaklarımda selülit oluştu. ama kalıcı değil ya doğumdan sonra hepsini hallederiz. yeter ki bizede bebişlerimizede allahım sağlık versin.

çok beğendim yaaa
sadece bi göbek, sağdan soldan fırtlamamış ne güzel :nazar:

canım ya teşekkür ederim vallahi moral oldu. şu son 2 haftadır çok takmaya başladım çok ciddiyim.sabah akşam tartıdayım. ben de doğumdan hemen sonra kilo vercem diyorum. bu halime alışamadım. size öle geliyo ama banada bu halim garip geliyo. ama yazdıklarınızı görünce abarttım dedim galiba. mutlu ettininz beni.

valla pek bi küçükmüş tatlım senin göbişte:nazar: herkesin farklı işte bizim hiç iç karnımız yokmuş demek hemen dışarıya attı bizimkiler kendini:)

dedğin gibi iç karın galiba. çünkü 10 kilo almış görünüyorum. nerede bu diyorum. ama doktorum kızıyo. geçen ay 4 kilo almışım ne yaptın sen diye bi söylendi vallahi bunalıma soktu beni.

allah analı babalı büyütmek nasip etsin çok şanslı bebişleriniz war :) kşeke benim bebeğimde bukdar sanslı olabilseydi . . .:KK43:

$PIC_0541.jpg $PIC_0540.jpg

bunlarda kızımla benim fotoğraflarımız:92:82 ile başladım 90 kiloyum:KK69:
yorumları bekliyoruz.

Eki Görüntüle 251696 Eki Görüntüle 251697

bunlarda kızımla benim fotoğraflarımız:92:82 ile başladım 90 kiloyum:KK69:
yorumları bekliyoruz.

Maşallah:nazar: Ne güzel 8 kilo almışsın..ben multivatiminler yüzünden 7 ayda 12 kg aldım:KK49: Kızım da bu kadar hızlı kilo almamıştım ve son aylara doğru kutu kutu dondurma yemiştim,buzluk magnumla tıka basa doluydu..vitamin hiç almadım kzımda ve 16 kg almıştım 9 ayda..Bu sefer az yiyorum egzersiz yapıyorum ama 7 ayda 12 kg:KK53: sen çok iisin:nazar:

canım ben zaten en başında tombuldum.dr 2 hafta önce vitamini baırak kilo almaya başlamışsın dedi.bende egzersizde yok.10 günde bir adım atıyorum evden dışarı:KK31:

merhaba arkadaslar!

haftalardir fotograflara bakip bakip ic cekiyordum cok merakim vardi ama birtürlü cekim yapmak firsat olmamisti....dün arkadasimla bir cekim yaptik ve sonuc beni nasil mutlu etti anlatamam :KK66: (bu arada internetten ilham aldim itiraf ediyorum :KK17: )iste buda benim göbüsüm, kisa süreligine sizlerle :KK3:

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba arkadaslar!

haftalardir fotograflara bakip bakip ic cekiyordum cok merakim vardi ama birtürlü cekim yapmak firsat olmamisti....dün arkadasimla bir cekim yaptik ve sonuc beni nasil mutlu etti anlatamam :KK66: (bu arada internetten ilham aldim itiraf ediyorum :KK17: )iste buda benim göbüsüm, kisa süreligine sizlerle :KK3:

Eki Görüntüle 251780 Eki Görüntüle 251781 Eki Görüntüle 251782

gömlekli olan pozdan bende istiorum ama üzerime olacak gömlek bulmam zor olabilir :p

Şaka bi yana çok hoş ve estetik olmuş cnm

X